- 226 тис. км
- Стрий
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
На ходу не гнила замінено масло свічки дроти Є новий комплект грм і дві літні шини Газ працює Обмін до 4000₴
На ходу не гнила замінено масло свічки дроти Є новий комплект грм і дві літні шини Газ працює Обмін до 4000₴
Звертайтеся за номером телефону **********
Авто у хорошому технічному та візуальному стані, є сліди експлуатації, їде дуже добре на свої роки, встановлене хороше світло, детальна інформація за телефоном!
Продам машину в отличном состоянии, пригнана из Германии, полностью обслужена, вся новая подвеска , сделано Т.О , установлен газ , вписан в тех паспорт , машина на максимальной комплектации
Авто на ходу, ходова ідеал, дизель без зауважень. Є некритичні нюанси по кузову в вигляді рижиків та сколів. По коробці не включається 5 передача. В цілому авто надійне та невибагливе. Детальніше по телефоні.
Продам Опель кадєт, справний, двигун масла не бере, ходова в хорошому стані, детальніше за телефоном
Авто на ходу, переоформлення е.
Продам робочу конячку. Опель віваро 2002 р. Довга база, пасажир на 9 місць,категорія В. Всі сидіння присутні і рухаються,при потребі знімаються за пару хвилин,всі шторки на вікнах присутні,хороше світло,сигналізація,мульти руль,сенсорна магнітола. З великих плюсів: 1.Нова турбіна,на гарантії 2.Абсолютно всі нові рідини,масло в коробці,масло в двигуні,антифриз і масло гідрача 3.Замінені шарові,права стійка стабілізатора,лівий наконечник,втулки і скоби стабілізатора,відреставрована тормозна система,замінені датчики абс 4.повна капіталка двигуна,нові поршні,кільця,масляний насос,всі прокладки які тільки існують на цьому двигуну,свічки накалу,шайби під форсунки,помпа і грм в тому ж списку,одним словом капіталка обійшлась в 1500 дол. 5.свіжий страховий поліс. 6.новий акб 7.реставрація форсунок 8.замінено задні тормозні диски,в комплекті з підшипником З мінусів 1.є сколи і вмятини по арках,не критично 2.підварити де бокові двері,їхня болячка 3.коробка 5 ти ступка 4.підключити мультируль,бо не рідна магнітола 5.попаяти передній бампер 6.розібратись з партроніками,то роблять то не роблять Одним словом машина не нова,як є плюси та і мінуси!!! Ціна відповідна стану Торг присутній но адекватний
Находу технічно справна електросклопідйомники центральний замок електполюк робочий решта питань по телефону є торх
Сама довга база L2 - 4,7м, високий дах - H2, розпашні задні двері. Оригінальний пасажир. Екологія на місті. Свіжо пригнане - без пробігу по Україні. Вся історія на офіційному СТО дилера Opel. Авто у відмінному візуальному та технічному стані, має лише один підкрас лівого заднього крила. Пройдене ТО- найближчі 10 тисяч км вкладень не потребує – сів і поїхав! Куплялась для себе - але складні часи - тому прожа.
Продам економічний Opel Corsa 2010 рік По технічній частині питань взагалі немає, їде плавно, нічого не гримить і не гуде. Авто кожен день на ходу ТО зроблено 2000км тому Двигун та коробка працюють ідеально Гарна комплектація: Підігрів сидінь та керма, кондиціонер, склопідйомники, електро регулювання дзеркал. Розхід в середньому 5-6 літрів, траса 4.5 Торг
Загнана в 2022 році.Мотор та кпп працюють справно.Пів року тому заміна усього що можна по ходовій, включно з тормозними дисками. Заміна основного радіатора та радіатора кондиціонера. Клімат заправлений,працює дуже добре. Салон та кузов без дірок.Майже вся в рідній фарбі, фарбована тільки ляда,але з лаком по пластику після зими є питання. Тонована якісною плівкою включно з лобовим. Магнітола з carplay та androidauto.Два ключа.Нюанси по пластику на фото. Подивитись можна в районі ст.метро Палац спорту та ЮЖД.
Авто в гарному стані на свої роки! Потребує невеликої косметики Новий акумулятор Два комплекти дисків зима/літо в гарному стан. Два ключа. Заміна мастила кожних 8000 . Авто в гарному стані на свої роки Торг на усунення усіх недоліків знайдених покупцем!!!
Продаю власне авто в гарному стані. В авто нічого робити не потрібно. Встановлене якісне гбо. Витрата газу по місту - 8, траса - 6. Все працює без нарікань. Авто їздить кожного дня. Замінено ремінь ГРМ, помпу, фазорегулятори, обслужені всі гальма, замінено гранату. Всі питання за телефоном. Прохання "перекупів", "площадки" та "автопідбір" - не телефонувати та не витрачати час
Симпатичне авто, в ньому зручно і комфортно. Авто економне 5л. на 100км. Стан ідеальний. Салон гарненький. Авто не потребує ніяких капіталовкладень. Все працює ідеально. Машинка динамічна і шустра, ідеальна для міста. Реальний пробіг 56 тис.
Продається легенда Опель Вектра А.авто в чудовому стані все працює все обслужено на повному ходу без гнилі і корозії авто в ідеальному стані Хто візьме буде задоволений Автом
