- 169 тис. км
- Запоріжжя
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль у відмінному стані, мотор 1.6 газу не бачив, стекла всі рідні, без підкрасів. більш детально по тел Юрий
Машина важко заводиться є проблеми з подачею пального, в основному все справне. Салон охайний, протектор на колесах присутній, електрика працює
2009 рік... газ бензин 4 покоління. авто пригнане в 2020 року. один хазяїн... авто знаходиться в місті Володимир. 7 місць. детально по мобільному телефону...
Надійне авто, в доглянутому стані, не фарбована, 2 ключі
Всі питання по телефону.
Продам повноцінний 7-місний Мінівен! В гарному стані, мотор працює без нарікань, ходова та все інше, на 5+ гарна комплектація - Круїз Контроль, шкіряний салон, андроїд магнітола, стоїть гарне світло, клімат-контроль, мультіруль та багато іншого автомобіль вартить вашої уваги! Ціна 6000$ Також цікавить обмін з вашою доплатою
Продам автомобіль в хорошому технічному та візуальному стані. Детальніше по телефону. Торг біля автомобіля.
Продам авто в хорошому стані,якщо будуть деталі і кого цікавило б телефонуйте
Opel Vectra C, 2004 рік, 2.2 бензин, механічна коробка передач. Пробіг 189 тис. км. Автомобіль у гарному технічному та візуальному стані, готовий до експлуатації. Комфортний, просторий та економний в обслуговуванні. Оснащений шкіряним салоном та справним двозонним клімат-контролем. Використовувався щодня, доглянутий та своєчасно обслуговувався. Є корозія на правій задній арці (видно на фото). В іншому автомобіль справний та не потребує термінових вкладень. Деталі за телефоном.
Авто на ходу, простий дизель, документи в порядку, на питання відповім по телефону. Цікавить обмін з на з, можлива доплата.
Сімейне авто з малим пробігом на свої роки. Гаражне зберігання. Всі деталі за телефоном. Стан сів поїхав.
Хороший автомобіль, офіційний, другий власник, все справно без нарікань...також є газ установка...більш детально по телефону
Доброго дня.В продажі Опель Вектра Б.1998 року з двигуном 2.0 газ/бензин.Потужністю 136 к/с.По ходовій питань взагалі немає вся зроблена ніякого не гримить не стукає.Коробка в чудовому стані переключає всі передачі.Мотор в доброму стані запускається що на холодно що на гарячу добре,працює на газу і на бензині чудово.По кузову є моменти як у всіх Опелів(рижики по кузову,царапини),пороги не гнилі днище ціле не гниле.Електрика вся справна все що є в машині все працює,кондиціонер працює круїз контроль працює скло підйомники працюють.Скло не затерте.Нещодавно замінив масла фільтра ремінь ГРМ,масло в коробці,передні тормозні колодки,прокладку під клапанною кришкою.Замінена кришка багажника впала гілка ( не в колір взята з розборки)Кого цікавить звоніть.Є хороший торг реальному покупцю.Перекупи і площадки мимо.
Офіційний автомобіль з автосалону м.Києва. Без ДТП. Повністю обсугована. Без технічних нарікань. Причина продажу виїзд за кордон. В іншому випадку ніколи б не продала. Дуже класне авто. Передам тільки турботливим автовласникам,які люблять комфорт і безпеку.В машині 10 подушок безпеки. Справиться з любими викликами в любу пору року.
розмитнений. є сертифікат. модельний рік 2015. хороший технічний і візуальний стан. не фарбований. АКПП японської фірми AISIN. комплектація COSMO. оригінальний пробіг. сервісна книжка. два ключі. кого цікавить - телефонуйте.
на повному ходу колеса гарні інжектор 2 куба
