- 257 тис. км
- Самбір
- Дизель, 1.7 л.
- Ручна / Механіка
Доброго дня . Вашій увазі , пропоную вам чудову машинку , зберігалась тільки в гаражі , комплектація чудова , не бита , не мальована і не шпакльована. Будь які ваші перевірки
Доброго дня . Вашій увазі , пропоную вам чудову машинку , зберігалась тільки в гаражі , комплектація чудова , не бита , не мальована і не шпакльована. Будь які ваші перевірки
Продається гарне авто,пригнане з Німеччини,перша власниця в Україні,авто у гарному стані,водій жінка,обслужене,вкладень не потребує,кого зацікавило дзвоніть)))
Продам економний автомобіль Opel Insignia з мотором 2.0 дизель, середній розхід 6,5 літрів. Авто кожного дня на ходу, обслужене, замінено мастило і фільтер. Кондиціонер працює добре Салон в гарному стані сідушки не порвані, але салон потребує хімчистки. Нюанси по кузову, присутні вмятини. Буде хороший торг Кого зацікавило дзвоніть.
Автомобіль і доброму стані, технічно справне перероблено з грузового на пасажир 9 місць , є камера заднього виду, кондиціонер.
Машина в хорошому стані, все працює. Резина літня і зимова на дисках. Додаткова інформація по телефону.
Продам Опель Астра ф
Автомобіль в хорошому стані пригнаний з Італії в Україні практично не використовувався vibee +**********
Opel Omega 2,5 TD Дизель 2000р.хто зацікавлений всі деталі по телефону.Ще йде комплект коліс на титанах літній
Продам власний автомобіль,котрий в користуванні близько 4-ох років ,та більше 15 років в одній сім?ї. Авто ніколи не підводить і завжди готове до поїздки. Технічно справна,їде бодро як по заводу. Підвіска недавно обслуговувалась,зроблений розвал,встановлені реставровані 17-дюймові диски і нова якісна літня гума, фари бі-лед ,світять прекрасно, за тонована в круг якісною плівкою. Салон збережений та чистий. Авто доукомплектоване штатним сабвуфером BOSE. По кузову нюанси незначні рижики(поверхневі) вмятини і сколи притаманні авто цього віку. Газ ніколи не стояв. Можливий торг
Продам власне авто Opel Insignia 2010 року, 2.0 дизель. Автомобіль у хорошому стані, вкладень не потребує. Дзвоніть або пишіть у Viber.
Продам опель астра g 2000рік 2.0 бензин. В хорошому стані
Автомобіль в хорошому стані дорікань до автомобіля немає деталі по телефону
За всією детальною інформацією пишіть на вайбер
Продам автомобіль в досить файному стані по моторі коробці питань немає є сервісна книга всі решта деталей за телефоном
Продаю, автомобіль гаражного зберігання, автомобіль в справному стані, технічно обслужений, сів та поїхав, авто стояло в гаражі більше ніж 2 роки. Сидіння в захисних чохлах, наявний люк в автомобілі, також додатково стоїть газова установка в хорошому стані (офіційно по документам). Розглядається також варіант додаткового мотору для зарчастин.
Авто у гарному стані, технічна частина працює на відмінно, вкладень не потребує. Детальніша інформація за номером
