- 158 тис. км
- Новий Буг
- Бензин, 1.36 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані , по кузову без зауважень , технічно все добре , мотор працює рівно , ходова частина збита , з документами повний порядок , більш детально по телефону !
Авто в гарному стані , по кузову без зауважень , технічно все добре , мотор працює рівно , ходова частина збита , з документами повний порядок , більш детально по телефону !
Авто в рідній фарбі! Без гнилі! Двигун працює добре. На газу та на бензині. Кондиціонер працює. Газ вписаний. По ходовій без стуків. Резина хороша. Пороги завод. Салон ціленький. Кпп без нарікань. Переоформлення! Хто любе торги, то починаємо від 5500$!
Продам Власне авто в гарному стані, по авто багато чого зроблено, є всі записи, рідний пробіг, готове до будь яких перевірок, в авто присутні 4 склопідйомника, мультикермо, підігрів зеркал, Кондиціонер заправлений! лінзована оптика, дуже гарне світло, газ 4 вписаний, більш детально по телефону
Авто в доброму стані,по кузову єсть не великий підкрас ,днище пороги цілі ,газ 4 покоління вписане в техпаспорт .гума зима в доброму стані .Переоформлення
Авто в гарному стані, вкладень не потребує ціна договірна..
Продам Opel Astra G 2004р.1.4 is Пробіг 299тис після капремонту двигуна Новий ГРМ Взагалі не бере масла Потребує невеликих вкладень в ходову та косметику Дно ціле пороги теж Модель надійна та економічна газ бензин
Автомобіль на ходу! Заміна масла в коробці передач відбулась 25.02.2025 року. Кондиціонер заправлявся у квітні 2024 року. Масло двигуна заміна 1.02.2025 року. Пробіг автомобіля станом на 12.04.2025 р. становить 341652
Ходова зроблена,замінено масло та фільтра, нава цеп ГРМ,помпа, новий АКБ • Мульті руль, двухзонний клімат,підігрів седіннь, датчік світла, датчик дощу,парктроннік. Два комплекта резини.Більш детально за номером!
Продам свій автомобіль Opel Vectra C, автомобіль 2004 року, перша реєстрація 2007 року, об'єм двигуна 2.2 бензин, розхід траса 7.5-8 літрів, місто 10-11 літрів. На свої роки автомобіль в дуже хорошому стані, не гнилий, не битий, не крашений і т.д. Володію автомобілем чуть більше двух років, за час експлуатації було замінено дуже багато чого (ланцюги ГРМ(цепі), нова Помпа, комплект зчеплення разом з вижимним, обидві Лямди, амортизатори, нові пружини, передні стійки, новий акумулятор 75.гарантія рік, перезув на зимову резину в ідеальному стані, поміняно мастило в коробці, поміняно задні супорта з колодками, передні ще проходять, але дам і нові, поміняв шарову з ричагом, стару ще можна реставрувати і ще багато чого було зроблено). Запускається в любу погоду з полтика, клімат працює, більше інформації надам по телефону. Прохання "Автобізнесменам" не турбувати не витрачайте свій і мій час. Торг можливий але розумний.
Тільки переоформлення, торг мінімальний, обмін не цікавить, технічно на ходу, масло не бере, компресія 12.5-13,газ вписаний в тех паспорт
Гарний,надійний автомобіль,за сім років не підвів ні разу,двигун працює гарно,масло,фільтра міняв кожні сім ,вісім тисяч,салон чистий,ухожений,я не палю,так що в салоні не курили, кондиціонер працює, склопід'йомники,мультіруль,трохі є рижиків на арках.дзвоніть,все розповім.
Авто на повному ходу торг вмісний
Тел. **********
Opel Vectra С, 2.2 DTI, 16V, 2004 р.в., сірого кольору, седан, КПП механіка, турбіна дує, салон охайний та доглянутий, тонований, кондиціонер, магнітола 2din, передні склопідйомники, вчасно замінювались всі розхідники, переоформлення, можливий торг.
Стан: сів і поїхав. Масло та фільтри замінено. Двигун мінявся, тому об'єм 2л правильний.
Авто в гарному стані, вкладень не потребує, все працює без нарікань • Документи в порядку. Торг присутній • За додатковими питаннями телефонуйте!!!
Всю інформацію надам особисто
+ КИЛИМКИ В ПОДАРУНОК ! ! ! В Наявності! FRONTERA! Бездротовий Android Auto/Apple Car Play. Нова велика мультимедіа 10" Цифрова панель приладів! Купуй в OPEL VIPOS!!! Будь серед найкращих! Запрошуємо! Тест-драйв
+ КИЛИМКИ В ПОДАРУНОК ! ! ! NEW COMBO! Бездротовий Android Auto/Apple Car Play. Нова велика мультимедіа 10" Цифрова панель приладів 10"! Купуй в OPEL VIPOS!!! Запрошуємо!
