- 135 тис. км
- Коломия
- Дизель, 2.2 л.
- Автомат
автомобіль в дуже хорошому стані, без підкрасів, вікна рідні.пробіг оригінальний дивіться фото, бельгійський техогляд на фото. стан супер. обмін на дешевше або рівоцінне по ціні
Сів - поїхав)))
Авто без підкрасів лак як новий нові колеса всесезон пройдений техогляд у Німеччині до 2024 року без пробігу по Україні перевірка любе сто.
Продам автомобіль в хорошому стані їздить жінка комплектація гарна за детальною інформацією звертайтесь в особисті дуже економний
Не бита, пробіг не скручений,в хорошому стані.
Свіжо пригнаний автомобіль. Стан нового авто.
Автомобіль в чудовому технічному стані коробка працює спавно можна непереживати Автомобіль підходить для міста, економний Для дівчат початківців саме те що потрібно для хороших навиків водіння супер, маленька маневрена машинка Для огляду і тестдрайву телефонуйте домовимось Можливий розумний торг реальному покупцю Нюанси по кузову видно на фото задній бампер тріщина але запаяна тільки не фарбована
Авто вкладень не потребує, торг можливий при автомобілі, більш детальна інформація за номером телефону
Не бита, не крашена. 2010 рік, 2.0 Дизель. На Україні 2 роки. Є зимові та літні колеса на титанових дисках . Є камера заднього виду. Мультируль. Мультимедіа. Обслужена. Ходова відмінна. Сів і поїхав. Ржавчини - 0.
Opel Vectra G 2003р.в 2.2 дизель. Коробка передач: механіка. Автомобіль в хорошому технічному та візуальному стані, всі розхідникі замінені, авто обслужене без нарікань. Хороша комплектація: датчик світла та дощу, кондиціонер, круїз контроль, мультикермо, сонцезахисні шторки на задніх дверях, задні парктроніки та багато іншого. Запрошуємо на огляд та тест-драйв.
Авто їде добре як на газі так і на бензині.Вс е працює.Клімат працює .Добре економічне авто .7 місць,просторий багажник
Авто в чудовому стані Вся в рідній фарбі, повністю обслужене, ланцюги замінені , щойно поміняне масло і фільтри. В ходовій частині жодного стуку немає, двигун працює рівненько екологія на місці, гарна комплектація, кліматконтроль великий монітор, сидіння гарні нічого ніде не порвано не протерто, одним словом робити непотрібно зовсім нічого сідати і їхати, 2 ключі, страхівка на 1 рік торг присутній.
Авто від власника, газ бензин, два ключі, центральний замок, кондиціонер, салон не затертий, в авто не курили, гарна магнітола, камера заднього бачення, гарне світло. Багато чого зроблено по машині. Замінений ремінь ГРМ, зроблена ходова, замінено тормозні колодки, передні стойки, шарові опори, реставрована балка, замінені передні ричаги, та наконечники рульової тяги, заправлений кондиціонер. Замінені всі фільтри, поміняно масло. Все робилося як для себе. Ціль продажі маю ще одне авто, заправляти з сьогоднішніми цінами два накладно. Присутній торг реальному покупцю знижка.Телефонувати в любий день крім суботи.
Продам власне авто. Перший власник в Україні. Варити, малювати не потрібно є незначні сліди експлуатації. Масла, фільтра поміняні, вкладень не потребує сів поїхав. Торг біля авто присутній. На обмін дорожча ціна буде.
детальніше по телефону
