- 165 тис. км
- Коломия
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль свіжопригнаний, без підкрасів. Замінено масло і фільтри. готовий до перевірок .
Автомобіль свіжопригнаний, без підкрасів. Замінено масло і фільтри. готовий до перевірок .
Opel Mokka Ego 1.7CDTI 130к.с Свіжопригнане та без пробігу по Україні Вже на Українській реєстрації Без ДТП все в рідній фарбі,болти не кручені (дивитись відео) Пробіг рідний вся історія присутня,любі перевірки Чистий 2015р АКПП 6ст. перемикає без зауважень Торг
Авто без пробігу по Україні.Повністю обслужено замінено ланцюг ГРМ, замінено олива в двигуні та замінено олива в автоматичній коробці передач.Ходова частина без посторонніх звуків технічно без зауважень.Весь кузов в рідному окрасі.Повністю розмитнене та сертифіковане реєстрація відразу на покупця.Сервісна книга.Торг
Opel Zafira комплектація Edition 111 Jahre 2010 р.в 1.7 дизель 7 місць. Коробка передач: механіка 6-ступка. Автомобіль свіжопригнаний з Німеччини та розмитнений, без пробігу по Україні. Оригінальний пробіг! В хорошому технічному та візуальному стані. Хороша комплектація: 7 місць, датчик світла та дощу, круїз контроль, клімат контроль, мультикермо, передні та задні парктроніки, хороша зимова резина та багато іншого. Запрошуємо на огляд та тест - драйв.
Можливий обмін на дизельне авто на механіці в хорошому стані Автомобіль пригнаний з Німеччини, повністю обслужений, на данний момент стан автомобіля близький до ідеального, деталі за телефоном
Продам власний автомобіль Opel Astra GTC Стильний і економний 3 дверний хечбек Пробіг 300000 тисяч на даний момент по одометру чи крутили його раніше нажаль мені не відомо -Двигун дизельний 1,3 Z13DTH Дуже економний по розходу палива і дуже непогано їде обслуговувався вчасно, замінював масло раз в 5000-7000 тисяч км, замінив ланцюжок ГРМ та видалив екологію -Коробка 6 ступенева механіка переключає чітко замінив комплект щеплення -Ходова в порядку робилась повністю рік назад сама підвіска добре показує себе на трасі, дуже чітке управління -Кузов корозії немає дно оброблене, є косметичні моменти, коцнутий передній бампер зимою на крижаній дорозі знесло з дороги, і пару незначних подряпин, « притерли трішки на парковці» силова частина в повному порядку. -Салон в порядку є віковий знос, по комплектації є екран мультимедії і борт комп?ютера CID рідкісна річ основному стоять монохромні екранчики, стоїть хороший блютуз модулятор від Baseus і акустична система працює добре електрорегулювання дзеркал, електросклопідйомники, мультикермо кондиціонер « потрібно замінити радіатор кондиціонера, соти протерлись кожухом вентилятора це їхня болячка » -Документи в повному порядку, я власник Кому цікаво пишіть,дзвоніть, невеликий торг біля капоту присутній.
Opel Vivaro 1.9 2003 рік на 130 к.с. Пасажир 8+1 Автомобіль вартий уваги! Обслужений до дрібниць. Усі регламентні заміни запчастин і рідин робились вчасно, є сервісна книга з підтвердженнями! Мотор бодрий, не тече, не кричить, не сопить, працює відповідно. Оливу від заміни до заміни не доливаю. Паливна апаратура обслужена та працює якісно. Регламентні роботи по форсунках виконував вчасно, є підтвердження з СТО. Заправляю виключно хорошим паливом (не бадягую з найдешевших заправок). Щодо пробігу, то він скоріш за все рідний, перевіряв. Авто досить економне: ~6,5л по місту та до 5л по трасі (без перебільшення)! Динамікою авто будете приємно вражені, це Vivaro не залишить вас без гарних емоцій! По кузову провелись косметично-відновлювані роботи. Авто не бите, днище не гниле! Деталі розкажу при зустрічі або по телефону. Словом краще раз побачити та відчути чим багато писати та розказувати)) Ціна відповідає якості авто! Це не труп, в який треба вложувати купу коштів, а машинка яка обслуговувалась і є обслужена та готова надалі приносити користь та задоволення! Адекватний та аргументований торг - присутній! Прохання перекупів та любителів збити ціну - не турбувати! Продаж не спішний, а машинка варта уваги! Вдалих всім торгів 👋🏻
Авто пригнане з Німеччини. Було тільки в одних руках, обслуговувалось виключно на дилерському сервісі, є підтверджуючі документи! Чиста історія, реальний пробіг (перевірявся по CarVertical), повна комплектність, два ключі! Авто щойно заїхало в Україну та розмитнилось, вже на укр. реєстрації! Стан максимально збережений, без жодного підфарбування та пошкодження. Є всі необхідні докази! Преміальна комплектація ULTIMATE: - двозонний клімат-контроль - панорама - перфоровані шкіряні сидіння - максимально можливі асистенти безпеки руху - проекція швидкості на лобове скло - мультикермо з підігрівом - парктронік 360 + камера заднього вигляду - підігрів лобового скла - підігрів сидінь - старт/стоп - легкосплавні диски 17" - Carplay з українською мовою - адаптивна передня LED-оптика та LED-ліхтарі - безключовий доступ Авто реально варто уваги, хто придбає - точно не пожаліє, так як воно максимально збережене. В салоні ще запах нового авто (без перебільшення). Адекватний та аргументований торг - присутній! Прохання перекупів та любителів збити ціну на половинуе - НЕ ТУРБУВАТИ ! Продаж неспішний, машинка - цукерочка! Всім вдалих торгів та покупок!
Продам власне авто . Володію автомобілем півтори роки, було замінено стойки, пружини, ручне гальмо, всі саленблоки , гальмівні колодки, сальник масляного насоса , ремні , роліки , помпа. Замінив всі розхідники на 278000 тис. Хороша оптика ( затягнута в бронеплівку ) Резина 2025 рік ( другий сезон ) Ева килимки TarMax_kovrik Реальному покупцю торг біля авто та зимова резина в подарунок . Авто знаходиться у місті Коломия
Всі деталі за номером телефону. Любий вид переоформлення . Авто в хорошому стані в рідній фарбі . Двигун 8 клапанний 1,6
Машину технічно справному стані зроблена ходова замінено ГРМ помпа масло та тосол.
Додатково комплект зимньої резини. Дзвонити після 17:00, або у вихідні.
Автомобіль в хорошому стані.всі деталі по номеру телефона: ********** Василь
Продам Опель Астра ф ремені масло і фільтра замінені 50 км назад. Торг біля капота
Автомобіль в доброму стані
Продається бус повністю на ходу. Стан на фото. Ціна 5800$ більше можу розповісти по номеру телефону Viber.
Продам Легенду 1.7 турбо дизель є нюанси по кузові а так вроді все добре
