- 314 тис. км
- Іршава
- Дизель, 1.96 л.
- Ручна / Механіка
додається комплект зимової резини з стальними дисками.
додається комплект зимової резини з стальними дисками.
Продаю своє гарне авто в доглянуті стані 2004 року. Пригнане з Європи, 2 власника. Салон чистий, не прокурений. Авто дуже комфортне та динамічне в їзді як по місту, так і на великі відстані. Двигун чистий, мастило від заміни до заміни не бере. Була заміна мастила та фільтрів тиждень тому. Ходова обслужена, зроблений розвал сходження. Замінили рулеву рейку на нову, заміна АТФ. Коробка автомат класична, з гідротрансформатором. Працює ідеально. Кузов у гарному стані, є косметичні нюанси. Установлені підкрилки та дефлектори вікон (вітровики). Вікна із затемненням. Гарне світло. Є комплект зимової гуми з фірмовими ковпаками. Запаска, ключ для коліс, домкрат. Коліса з секреткою. В наявності 2 ключі. Хороша комплектація: * кондиціонер * бортовий комп'ютер * мультируль * sport режим * передні електросклопідйомники * підігрів дзеркал * підігрів передніх сидінь * підігрів заднього скла * протитуманні фари * омивач фар * титанові диски * центральний замок + сигналізація * радіо + диски * abs * esp * airbag Авто не потребує вкладень, сів і поїхав. Дркументи в порядку. Торг в межах розумного біля авто.
Всі питання по телефону
Свіжопригнатий в ідеалі, багата комплектація, сертифікат пройдено і готова до постановки на нового власника більш детальна інф за тел
Повнiстю на ходу
Хороше авто, другий власник в Україні. Чесно і гідно служив нашій родині 15 років. Технічно справне авто, ще прослужить багато років, звичайно ж якщо вчасно і якісно обслуговувати!!! Це важливо!
Технічно справна та на ходу, виміняно масла нюансів по ходовій немає є нюанси всі вказані на фото деталі за номером
Машина у гарному стані... Недолік можна побачити на фото... Більш детальна інформація по телефону... Кого цікавить дзвоніть...
Авто в дуже хорошому станi,все прцюэ ,куплена в Германии я перший власник на украiнi купував та розмитнював для себе,кузов без ржавчин,двигун,коробка,та ходова частина в iдеальному станi
Автомобіль на ходу, 2,3 простий дизель(трактор), машина піднята, повністю все переварено, більше інформації по телефону, звязок на вайбер, так як часто за кордоном, хороший торг, задня ляда є інша, хороша зимова резина, на титанах, заводиться їде, пишіть-звоніть на вайбер, машина стоїть без діла так як є інша
Подробиці по телефону
Продам опелька всі деталі по телефону
Володію авто рік, міняв масло і фільтра всі 2тис. км. назад, а також ходова виводилася в ідеал, міняв на оригінальні запчастини, є чеклист. Також є зимова резина майже нова (купили тільки того сезону) машину рідко використовували, технічний стан ідеальний, готовий йти на любе СТО.
Автомобіль в хорошому технічному стані, працює все. Торг біля автомобіля
