- 190 тис. км
- Долина
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Розгляну варіанти обміну.
Розгляну варіанти обміну.
Продам автомобіль в хорошому стані,грм масло, фільтра поміняні. Ходова без стуків Можливий обмін на бус пасажирський з доплатою
звертайтесь за телефоном вайбер або вацап.
Авто обслужено жодних зауважень по мотору ,ходовій,коробці не має. Два комплекти гуми. Новий акумулятор.Всі рідини в авто замінені. Деталі по тел.
Продам Зефірку у відмінному стані, як на її роки. Пробіг 300-тис. оригінал, пробивається по базах... Деталі по телефону... ходова частина замінена по кругу, турбіна нова...
Продам opel zafira 1.7 2009 Авто в хорошому стані вкладений не потребує на ходу сів поїхав телефонувати БЕЗ ТОРГУ
Продаю власний сімейний автомобіль Opel Zafira B у хорошому, доглянутому стані.Машина надзвичайно практична, містка та комфортна як для щоденних поїздок містом, так і для тривалих подорожей усією родиною. Я є власником, продаж із переоформленням. Двигун був замінений 1000км назад через те що пробили піддон і витекло масло. даний двигун має пробіг 220тис. Працює рівно, тихо, не димить. Коробка передач автомат Останнє ТО проведено 9 квітня 2026р під час заміни двигуна. Було замінено масла, фільтри, ремінь ГРМ, гальмівні колодки тощо. Авто повністю готове до експлуатації, вкладень не потребує.перемикатися плавно. Ходова частина: Обслуговувалася вчасно, наразі нічого не стукає і не гримить. Машина їде м'яко та збито. Кузов у гарному стані, як на фото. Колір — глибокий темно-сірий металік. Лакофарбове покриття збережене, є мінімальні сліди користування, абсолютно не критичні. видно на фото. Салон чистий, просторий та збережений. Головна перевага моделі — 7 місць (третій ряд сидінь легко складається в рівну підлогу, утворюючи величезний багажник).
авто в хорошому стані........................
Опель Вектра В, 1.6 газ/бензин, 1997 року. пробіг рідний 410 тис, обслужена( замінено - ГРМ, помпа, масло, свічки,ремінь генератора, рульовий наконечник, зроблено розвал- сходження,задні сайлентблоки) як на свої роки в досить хорошому стані.! зимова резина!
продам свіжо пригнаний Опель Зефіра 2008р на простому і надійному 1.8 бензиновому двигуні,на автоматі,авто має рідний пробіг 187 тис,що підтверджено сервісною книжкою і усіма тюфами,машина обслужена( грм з помпою замінено,мастило з фільтрами) вкладень непотребує,автомат перемикає ідеально,по ходовій без нарікань,можливий обмін на бус з моєю доплатою
Продам Opel Omega Авто повністю на ходу. Двигун 2.0 бензин, заводиться добре, працює рівно. 4 електросклопідіймачі Електролюк Нова зимова резина Пічка працює Новий акумулятор Пороги цілі, не гнила Є незначні рижики Документи в порядку, переоформлення. Сів і поїхав. Деталі по телефону
Продам Опель Комбо після ДТП на укр реєстрації, пасажир, двигун 1,7сдті 74кіловат, 101к.с. Дзвоніть
Свіжо пригнаний з Німеччини, жодна деталь не фарбована, пасажир в техпаспорті, економна, два ключа гарний стан рідний пробіг 100% німці продали тому що пересіли на Електро
Пропоную хороший, надійний, сімейний автомобіль на 7 місць. Приганявся під замовлення для себе, в техпаспорті зареєстрований 2005 роком...фактично в німеччині був 2006 року випуску, 1 власник...їздив небагато, маслотне бере, встановлене ГБО розхід 10л газу на 100 км, економний. масла фільтра замінені, по ходовій все в ідеальному стані...нічого робити не потрібно..
уся інформація по телефону
Авто в робочому стані, двигун, коробка,ходова без зауважень по кузові є не значні сліди експлуатації не гнилий Пасажир, .
Автомобіль в гарному технічному так і візуальному стані, все працює відмінно ,двигун мастила не споживає , підвіска в доброму стані ,гарний акумулятор ,проведено ТО з заміною повного оригінального комплекту ГРМ , мастила в коробці,всі фільтри ., заводське webasto з пультом ,2 комплекти килимків , по комплектації мультикермо , сенсорна мультимедіа , car-play ,круїз, клімат , камера , парктроніки передні і задні , підігрів сидінь , підігрів керма, 4-скло підйомника,гарна гума ,2-ключі ,присутній металевий захист двигуна ,вся екологія на місті ,гарний автомобіль за адекватну ціну ,тільки переоформлення ,решат всіх питань по телефону.
Машина надійна і дуже економна. Карбонове кермо. Салон в нормальному стані.
Автомобіль повністю справний, комфортний, багатовмістимий. Є в наявності літня резина на оригінальних титанах, зимова резени на металевих дисках. Пробіг 100% рідний!!! ГБО четвертого покоління доставлено!!! А також вмонтований спереду підігрів сидіння.
