- 327 тис. км
- Новий Розділ
- 1.7 л.
- Ручна / Механіка
Авто в рідній фарбі новий акумулятор мотор працює добре коробка не гудить не гнила дно ціле ходова зроблена
Авто в рідній фарбі новий акумулятор мотор працює добре коробка не гудить не гнила дно ціле ходова зроблена
Деталі по телефону
Автомобіль пригнаний з Германії. Не битий, не фарбований. Проведено ТО в Украіні. Замінено 4 стойки, рульові тяги, масло, всі фільтра (салона, воздушний та ін). В гарному стані, не полірована, не готувалася до продажі. Всі побробиці за номером телефону
Продаю свою ластівку в надійні руки, машина в хорошому стані, двигун, коробка все добре, ходова збита. Була заміна олії, фільтра, солоний та повітряний на 197 тич. була заміна помпи та ременя,була заміна антифризу, заміна гальмівних колодок та барабан. Пишите и звоните на вайбер!!!!
Продам опель астрал 2008р.в. в відмінному стані. Машина в рідній фарбі, без єдиного підкрасу, без вмятин і царапин. Всі вікна рідні. 100% без дтп. Мотор працює рівно, масла не бере. Авто обслуговується на офіційному автосервісі. Всі розхідники мінялись вчасно. Кондиціонер дме холодним. Кожна кнопка в машині працює. Є комплект зимовоі гуми на дисках. Детальніше по телефону.
Opel Astra 2008 р. перший власник в Україні. Авто в рідній фарбі без вм'ятин. Гаражне зберігання. Комфортний салон без дефектів , місткий багажник. 2 комплекта ключів. Наявна зимова резина в хорошому стані. Проводилось ТО , заміна мастила і фільтрів 3 тис. км. тому. Авто на ходу ,капіталовкладень не потребує сів і поїхав. Авто варте вашої уваги. Реальному покупцьови торг біля капота.
автомобіль у відмінному стані. хороший вибір за розумні гроші. дешеве обслуговування і приємний розхід палива. деталі за тел.
зроблена заміна масла фільтрів ремнів машина в хорошому стані
В рідній фарбі , все працює , замінено ГРМ , масло , подвіска ціла , вкладень не потребує .
Поміняний демфер, нове сцеплення, коробка перебрана, по ходовій і моторі порядок, кузово в рідній фарбі, крім заднього крила, було просто чиркануте без шпакльовки, панорама, комплект зимової резини на титанах. Авто в хорошому стані, вартує уваги. Деталі по телефону. **********
Автомобіль в дуже доброму технічному стані. 30 тис.км. назад поміняні ГРМ, помпа, фільтри. Двигун в ідеальному стані, масла не бере (від заміни до заміни). У власності автомобіль знаходиться 7 років.
Авто тільки пригнане, розмитнене і поставлене на облік 7 05 2026. Сам лічно приганяв. Авто в рідній фарбі,і рідним пробігом . Я перший власник.
у рідній фарбі.рідний пробіг 185000км.за літо вкладено 35000гривень.зроблено страхування,новий АКБ.ГРМ, котушка, гальма, ступиці з підшибниками, шарові, підшибники на стійках проїхали менше 500км.авто практично стоїть в гаражі,їзжу робочою,за 3 роки накатал 4000км.стоїть без діла.обмін на евакуатор рівноцінний або з моєю доплатою бажано вантаж від 3000кг по документах.на бус,фольсваген кадди.
Продам надійний та економний автомобіль авто в гарному стані гарна комплектація мотор їде бодро турбіна після реставрації на пломбах та гарантії на 310 тисяч замінено ГРМ щеплення в зборі все обслужено ніяких вкладень не потребує сів і поїхав по кузові ніякої гнилі корозії немає кого цікавить дзвоніть домовимось можу пригнати
Продам Опель Астра Н. Технічний стан справний, все працює, ТО проведено повністю. Авто переоформлюєтья. Можливий торг.
Авто у відмінному стані вкладень не потребує.акб новий.гума зима.фаркоп.У авто працює кожна кнопка.гарне та єкономне авто розхід по місту 6 літрів дизеля, тільки переоформлення.
1 власник в Україні. Відмінний тех. стан. Щодня на ходу. Їде швидко, м'яко і тихо.Любу гірку долає на 5 передачі зі швидкістю 120-130 км./год. Новий генератор,акумулятор, трапеція склоочисника, рульова рейка, ходова.Реставрована турбіна. Замінена олива в моторі, антифриз з бачком, фільтри. Два комплекти шин ,сервісна книжка. Розхід палива-4-6л. Вкладень не потребує. Спосіб продажі будь який(доручення чи МРЕО ). Торг, можливий обмін
Щойно з Німеччини, розмитнена, з сертифікатом, 2009 рік, 1.6 бензин, все працює, гарний стан, рідна фарба
Продам Opel Astra H. На свої роки машина в доброму стані. По двигуну, коробка передач і ходова частина все добре. По кузові присутні сліди експлуатації є невеликі рижики, сколи, вм'ятини. Самі розумієте що машина не нова. На даний час все працює їздить. Розумний і адекватний Торг присутній біля машини. Всі питання по телефону.
