- 218 тис. км
- Харків
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто на 5+.Рейсталінгова версія.На Україні не їздила , зроблено як для себе ,заміна ходовій повністю,ремені ГРМ, заміна гальмівних барабанів ,колодки,новий радіатор кондера и ще багато чого.Нова газова установка.Покліїна плівка на фари та капот . Продаж в зв'язку заміною класом вищі.Всі деталі за телефону.
Opel Astra 2009, 1.6 бензин, автомат, передній привід, пробіг 174 тис. км. Практичний і надійний міський автомобіль з атмосферним мотором 1.6 і класичним автоматом. Проста конструкція, недороге обслуговування, комфортна підвіска. Повністю обслугована, техніка без вкладень, їде м'яко і передбачувано, відмінно підходить як для міста, так і для траси. Комплектація: мультикермо, круїз-контроль, клімат-контроль, підсилювач керма, склопідйомники, ABS, Airbag. Є все необхідне для щоденної комфортної їзди.
Автомобіль в ідеальному стані без жодних проблем, гаражне зберігання , куплений в Україні .Вся інформація по телефону.
Продам авто в гарному стані. Готовий до перевірок на будь яких СТО, придатний до поїздок на любі відстані.
Продам надійного коника. Дизельний двигун 1.7, механіка 6 передач. Економний! Розхід по місту 7л/100. Кузов в гарному стані, не гнилий. Виглядає гарно. 17ті диски. Технічно все ок, їде гарно, набирає бадьоро. Електрика вся справна, помилок ніяких немає. Кондиціонер запралений! Ходовка не стукає, все мінялось вчасно! Салон чистий охайний. Документи в нормі. Можу скинути відео про авто на вайбер.
Продам достойного Опелька,без будь яких підводних каменів.Машинкою володіємо більше двох років(власник по ТП).Автомобіль пройшов велике ТО - що по техніці,що по кузову робіт ніяких не потребує(фарбувалось дві деталі-капот від сколів та водійська дверця-притертість) все інше в рідній фарбі,скло все рідне.На авто встановлено Італійське ГБО(пройшло повне ТО),але не вписане в ТП,працює без нарікань,новый АКБ.По салону все добре,максимально збережений,встановив АUX,грає добре.Всім мирного неба над головою!
Авто в хорошому технічному стані.10тис.тому замінено комплект зчеплення,вижимний,ремені,ролики.Стоїть газова установка але невписана в техпаспорт.Потрібує невеликого косметичного ремонту.Є нова зимова резина на дисках.Продаж через дію так як я знаходжусь закордоном
Авто поклеєно у матову чорну плівку, капот, дах, лючок бензобаку та ручки дверей у карбонову плівку. Технічно авто у хорошому стані, ходова без нарікань, нічого не стукає, двигун масла не бере, замінено ремінь грм та нова охолоджуюча рідина. Масло мінялось своєчасно.
Авто в гарному стані. Салон чистий, доглянутий. Ходова без стуків та скрипів. Двигун працює без сторонніх шумів, мастила не бере, не димить. Нова гума. Більш детально розповім по телефону. Можливий обмін на дизельний хетчбек.
МЕХАНИКА 1,8 БЕНЗИН / ГАЗ (ЗАВОД) МУЛЬТИ РУЛЬ /СПОРТРЕЖИМ / КОНДИЦИОНЕР / ПОДОГРЕВ СИДИНЬ / 6 ПОДУШОК БЕЗПЕКИ/ ФАРИ ЛИНЗИ
Обмін РІВНОЦІННИЙ - без моєї доплати. Продам хорошого Опеля,комплектація " COSMO EXCLUSIVE", панорама. В авто працює кожна кнопка, двигун 1.9, 88 кіловат, коробка - автомат "AISIN" 6 передач, нова літня гума 2024 року є і зимова також 2024 року. Їде авто дуже добре. Автомайданчикам - НЕ ТУРБУВАТИ!!! Електромобілі не цікавлять!!!
Нові гальмівні диски та радіатори. Фільтра, масла, ремні поміняні. Паливна апаратура пройшла огляд. Проходження робіт документально затверджено. Увага була зосереджена на надійсніть в дорозі, а не на зовнішній вигляд. Телефонувати на вайбер: (Максим)
Автомобіль в гарному технічному стані, сів поїхав. Є нюанси по кузову. Стоїть гарна музика, якщо потрібно є штатна магнітола. Також є комплект 16 дисків з літньою гумою.
Автомобіль в гарному стані, надійний та економічний двигун 1.7tdi, любе переоформлення.
битая под ремонт хороший торг
