- 250 тис. км
- Локачі
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продаю власний автомобіль. Машина в нормальному стані, все обслуговувалось вчасно. По техніці без критичних зауважень — їде добре, нічого не стукає, не гримить. Салон на свій пробіг зберігся добре. По кузову є незначні моменти (на фото видно), нічого критичного. Авто економне, в середньому 6 літрів по трасі
Машина з салону, 1 власник. Машина на ходу. Колір оригінальний.
Доброго дня! Продам своє авто вже два роки в експлуатаціюї доглянуте. Нещодавно було замінено: стійки задній та передні, рулеві наконечники,тяги рулеві, втулки стабілізатора, сайлейтболки , колоди по кругу. 2000 км назад була заміна щеплення,ременя ГРМ, масляної прокладки,клапона кришка и відрегульовані теплові зазори. І проведене Т.О. Робилось все що виходило з ладу. Будете задоволені цим авто. Продаж з зв'язку треба більше авто для допомоги в волонтерстві. Торг біля машини.
Вашій увазі не поганий опельок, головне не гнилий, пороги було замінено та оброблено днище, жодної корозії! Добре доглядаю за автомобілем і наразі жодних вкладень не потрібно взагалі. Є два комплекти колес з резиною (літні титани R16 із практично новою гумою, та зимові штампи R15 з гарними ковпаками). Двигун масла взагалі не бере, нічого ніде не підтікає, мастило заливаю мотуль і воно, хоч це і дизель, навіть не чорне. Близько 20тис. тому робив капітальний ремонт форсунок по оригінальних деталях, жодного диму немає і заводиться з пів оберту в любу погоду, в любий час. Кожна кнопочка працює, кондиціонер працює! Ходова вся в ідеалі, є сервісна книжка обслуговування автомобіля, візуально є нюанси і їх видно на фото. Розхід реально 5,5 - 6л. Я власник, жодних проблем з переоформленням. Продаю бо хочу щось новіше, все таки 2005 рік. Хто купить, не пошкодує. Хороша, надійна, робоча машинка. Дзвоніть усе розкажу і покажу.
Продам власне авто в хорошому та збереженому стані. Надійний, економний та невибагливий автомобіль на кожен день. Двигун 1.8 літра (бензин) працює рівно, як на бензині, так і на газу. Газове обладнання (ГБО), працює відмінно, витрата приємно радує. Виконано повне технічне обслуговування: ? Замінено комплект ГРМ, помпа ролики ремінь ? Замінені свіжі масла та фільтри 3 тисячі тому назад По ходовій частині немає жодних стуків чи скрипів, їде м'яко та зібрано. Салон чистий, охайний, у машині не курили. Кондиціонер та вся електроніка працюють без нарікань. З документами повний порядок, будь-який вид переоформлення. За більш детальною інформацією телефонуйте
Продається власне сімейне авто, авто в дуже відмінному стані, вкладень не потребує було по ній дуже багато зроблено,телефонуйте все детальніше розповім.
Продається надійне сімейне авто провірене часом. Авто в хорошому стані, мотор масла не бере, замінені ремні ,та роліки. коробка передач та щеплення працює добре. АКБ нова. Ходова частина в доброму стані. Кондиціонер холодить добре.
Авто щодня на ходу. Механічно все справне. Двигун масло не бере. По кузову є невеликі нюанси, нічого критичного. Перша реєстрація авто 15.12.2007 року. Аргументований торг біля авто. З питаннями телефонуйте, на повідомлення не відповідаю.
Продам власне авто. Машина в хорошому стані, кузов збережений, ходова зроблена,по електриці проблем немає все робоче,кондиціонер заправлений.Грм+помпа замінені,Рідини всі поміняні. Всі питання тільки по номеру телефона в оголошені Ярослав.
Продам Опель Астра H, двигун 1.7 дизель, надійний та економний. Авто не потребує в обслуговуванні, для більш детальних запитань, телефонуйте
Продам власне авто певністю на ходу. Нещодавно поміняли турбіну,нове зчеплення, новій датчик топливный, машина полностью прошло обслуговування.
Продам надійний, економний, не дорогий в обслуговуванні автомобіль. Авто в гарному стані. По технічній частині питань немає, обслуговувався регулярно, запчастини і розхідники топової якості, масло MOTUL 5W40, ГБО після ТО. Кузов має сліди експлуатації так як автомобіль не новий, є сколи і рижики. Затонована. Салон чистий і охайний. Кондиціонер працює. Чудовий автомобіль на кожен день, в обслуговуванні не дорогий, мінімальний розхід палива.
В продажі гарний опельок на ходу справний Кожного дня на ходу, нова зимня гума Причина продажу пересісти на автоматичну коробку передач, можна оглянути в Переяславі або Борисполі Що цікавить звертайтеся по номеру телефону
Авто в гарному стані. Ходова перебрана, моторі в нормі, коробка працює добра. є гнилий Власна авто. Телефону не відповідають тільки напиши на вайбер
Opel Astra G 1.6 газ/бензин, 2005 рік. Авто після ударної хвилі від шахеда. Машина заводиться, колеса справні, їде своїм ходом. Двигун працює, ходова в хорошому стані. Коробка та мотор справні. Газ вписаний. Пробіг — 183 тис. км. По кузову є пошкодження( на фото видно)
круиз, тонировка в круг, грм заменен, замена масло двигатель, коробка 1000 км назад, катализатор на месте
