- 320 тис. км
- Турійськ
- Дизель, 1.36 л.
- Ручна / Механіка
Новий АКБ, радіатор та турбіна. Замінено масло.
Новий АКБ, радіатор та турбіна. Замінено масло.
фаркоп, кондиціонер, шкіряний салон
Авто в хорошому стані. Вкладень не потребує. Нова зимова гума. Перший власник і єдиний власник в Україні. Дуже економне авто. Продаж не терміновий, можливий обмін з моєю доплатою.
Opel Astra G, 2004 року, р. Харків
Якщо потрібне авто без вкладень і на кожний день, Вам сюда. Автомобіль на 16-тих титанах, без РИЖИКІВ, повністю обслужений, а саме з недавнього: новий акумулятор (гарантія є), новий оригінальний комплект ГРМ, масла/замінники, крута тоніровка в круг, нова по регламенту помпа. Двигун ззовні повністю сухий без масляних плям, для цього замінено відповідні прокладаки, сальники. Автомобіль зразка сів поїхав, НІЯКИХ вкладень, ходовка м'яка без лишній звуків, двигун працює рівно, коробка і щепеля без ревків, салон просто СУПЕР, як новий,не курили, не диміли. Робив авто власноруч для сім'ї, для себе, всі негайні ремонти виконував вчасно, запчастини тільки оригінальні, коштів не жалів. Не демить, не сапунить, їде бадьоро, працює кожна кнопочка. Основні фішки цього авто для порівняння з ідентичними: омивач фар(автоматичний), авто складання зеркал, автосклопійомний, підігрів сідушок, мильтируль, бортовий комп'ютер, ходові вогні, класна музика та багато іншого. Телефонуйте, домовляйтися про зустріч, дивіться, авто дійсно заслуговує на увагу. Торг мінімальний, адже авто в дуже хорошому стані, новий власник буде задоволений. Будь яке переоформлення!!! PS: на сьогодні потрібно замінити гідропідилювач керма(3500грн), лівий передній датчик АБС(1000грн) і передні тяжки стабілізатора(1000гр), на це все адекватний торг.
Авто в доволі непоганому стані,з деякими нюансами
Економне авто в хорошому стані їздить дружина, до продажу не готувалось, замінено щеплення та грм минулого року, свіжа страховка, літня гума, все працює без нарікань з документами повний порядок продаж тільки з переоформленням
?ОПЕЛЬ АСТРА Н АВТОМАТ 1,8 л. ?Рік випуску -2004. ?Пробіг -230 т. км. ?Вид палива- бензин ?Свіжопригнаний автомобіль з Німеччини. ?Автомобіль в гарному стані, працює кожна кнопка. ?Підігрів сідінь. ?Датчик світлу та дощу. ?Шкіряний салон, як новий. ?Шкіряний мультируль. ?Асистент екстреного гальмування. Програма стабільності (ESP) електрон. ?Контроль зчеплення з дорогою. ?Двигун, ходова та АКПП у відмінному стані, без ревків. ?Замінено масло та фільтр. ?Два ключа. ?Жодна деталь не фарбована, всі стікла рідні. ?Два комплекта резини. ?Авто розмитненне та сертифіковане. ?Готове до поставки на облік. ?Авто знаходиться в м.Звенигородка
Продам Opel Astra h Сaravan. Кінець 2004 року, по Win 2005. В Жовтні 2022 р була пригнанна з Німеччини. Самий надійний 1.6 двигун з Оригінальним пробігом 230т км.(Газу ніколи не бачила ) Авто не димить,мастило не їсть,ходова в хорошому стані,акумулятор 2025 року. Замінені масла,фільтра на 229 т, тормозна рідина та антифриз. Замінені в круг тормозні колодки. Була чистка форсунок,заміна щіток стартера. Замінена прокладка клапанної кришки. Помилок не має,чек відсутній. Зимова гума Lassa 2023 року(проїхала на ній 3т. Км) Рідна запаска + комплект (ключ,домкрат ,гачок) Має фаркоп. Авто в чохлах,Нові Eva килимки. Затонована Brawix нанокерамика. Має 8 подушок безпеки. Все скло рідне в тому числі лобове. Кондиціонер заправлений Новий акумулятор. Нові задні амортизатори. Замінена помпа. Замінена передня подушка двигуна. Замінені стійки стабілізаторів. Вмістке,надійне та динамічне авто яке не підводило в дорозі. По всім питанням в особисті повідомлення.
машина в хорошому стані без нарікань мінімальні сліди експлуатації вкладень не потребує сів поїхав Детальніше за номером телефону торг біля капоту
Надійна робоча конячка. Технічно повністю справна, обслуговувалася вчасно, на ходу щодня. По стану: • Двигун працює рівно, ходова збита, вкладень по техніці не потребує. • Салон відповідає пробігу, є природні сліди експлуатації. • Нюанси (тріщина на лобовому та «рижики» на арках) не приховував — усе видно на фото. Додатково комплект гуми в відмінному стані. Чесна машина, як є. Спеціально до продажу не готував. Продаж тільки з переоформленням. Торг аргументований біля капота.
машина пригнана з нідерландів в хорошому стані
продам Опель Астра Н. 1.8 бензин АВТОМАТ. омивач фар.датчик дождя . датчик світла.працуючий клімат.всі вікна рідні включно лобове.круйз контроль.підігрів седінь.протіо тумані фари.
Pобоча машина, м'яка, та приємна в керуванні, в наявності нова літня резина на 15 литих дисках та зимова але зношена на стальних. На лобовому склі є тріщина але заклеїна, їздить кожен день.
В авто працює кожна кнопка! кондиціонер ел.дзеркала підігрів перед скло підіймачі салон мазда 3 непогана музика В авто поміняний бампер і капот моя вина розкажу при розмові все інше в рідній фарбі перша реєстрація 2008.
свіжопригнаний автомобіль в хорошому стані вже поставлений на облік що економить новому власнику 150 доларів звоніть домовимось
Продам власне авто в дуже гарному стані. Ходова збита як м'ячик. Нові задні Пружини kyb 205т.км.. Нові передні ступеці ліва на пробігу 200, права на пробігу 220. Тоді ж нові задні колодки +ТО супортів. ГРМ та помпа на пробігу 200. Термостат в зборі vernet на початку зими - ташкент в салоні. Основний радіатор кондиціонера теж стоїть новий nissens,мінявся попереднім власником. 8 подушок безпеки!!! Круїз контроль! Два комплекты коліс на дисках с болтами. Мінімум на два роки наперед) Ближне - Aled , дальнє, птф, задній хід - Drivex якісне led світло. Салон майже в ідеальному стані. В авто не палив. Фарбований лише капот! Все інше в рідній фарбі. ЛФП В ДУЖЕ ГАРНОМУ СТАНІ. Газ brc дорогий обсуждений в Харкові у офіціалів. Є відеотогляд. Двоніть все розповім.
Продам машинку в гарному стані, машина обслужена гри поміняний ходова зроблене, капіталовкладень не потребує,в машині максимальна комплектація клімат контроль, круїз контроль, датчик дощу, датчик світла, парктроніки, електросклопідйомники,, комбінована шкіра, два комплекта резини , машинка ніколи не підводила кого реально цікавить дзвоніть домовимось
