- 216 тис. км
- Старий Самбір
- Не вказано
- Не вказано
Пригнана з закордону. Перший власник в Украіні
Пригнана з закордону. Перший власник в Украіні
Авто в гарному технічному стані, по двигуну і підвісці питань нема На авто встановлено ГБО 4-го покоління, розхід газу 9 л/100км, в балон вміщається 35 л газу Є протитуманні фари В авто якісні гумові коврики Кондиціонер працює добре, також дуже добре гріє пічка, зимою дуже тепло Всі вікна крім лобового тоновані Є підігрів та електрорегулювання дзеркал Підігрів заднього скла Дуже гарний колір, сірий з голубим відтінком, в сонячну погоду здається геть голубе авто Нові свічки, нова АКБ повний бак В подарунок віддам комплект підкрилків В цілому гарне і надійне авто, невибагливе Більше інформації по телефону
Продам Opel Astra H 1.4 л 2004 року В хор.сос Мотор обслужений найнадійніший ланцюговий. Газ євро 4вписаний Свіжий акумулятор Хід у порядку. Тонтування Фаркоп Комплект зима новий Страхування свіже. Витрата 8л Ціна 4500 Телефонуйте, все розповім.
Технічно справний економний автомобіль.Зауважень немає по лакофарбовому присутні сліди використання ,корозії гнилі ризиків нема торг присутній тільки аргументовано
В мене з 2017року. В 2013 році була заміна двигуна, є документи. Фарбована до мене. Віддам комплект зимньої гуми на звичайних дисках. На авто стоїть літня гума Bridgestone на легкосплавних дисках. Два ключі. Продаж із переоформленням через Дію (власниця за кордоном). Поміняли клапани, ремінь ГРМ, водяну помпу, Авто в робочому стані. Телефонуйте. Ціна без торгу.
По авто є 2 підкраси але без шпаклівки, зробили повністю ходову зацікавило телефонуйте **********
Повністю справне авто , обслуговувалось на СТО при кожній дрібничці,помпа-ремінь міняний 8000 тому,катушка запалювання і свічки, деталі по телефону
Продам автомобіль в гарному стані, економічна, встановлена якісна музика, салон шкіряний, кузов в гарному стані, за більш детальною інформацією телефонуйте, торг біля капоту
Продам власне авто ) Самий надійний двигун 1.6 Рік тому пригнане Авто в гарному стані Було замінено кришка клапанів ,свічки , комплект грм , термостат, радіатор , акумулятор ,відреставрована рульова рейка і форсунки , замінено масла і фільтра в моторі , коробці і рейці За рік часу проїхав тільки 5000км Газу ніколи не було і нема )
Авто в доброму технічному стані Є нюанси по кузову Всі деталі за номером телефону Присутній хороший торг )
Продам власне авто Opel Astra G 2004 р.Газ / бензин.Двигун 1.6.Масла не бере.Коробка робить справно.Пробіг 312 000 км.На 300 000 були замінені в двигуні кільця, вкладиші,пробка піддона, прокладки ГБЦ/клапанів кришки/випускного колектора/масло насоса,сальники розпредвала/коленвала/клапанів.На 307 000 змінилися натяжні ролики/ремінь ГРМ/помпа.На 310 000 був замінений датчик коленвала, свічки запалювання, модуль запалювання+ заміна масла та фільтра масляного.Та багато чого іншого зроблено за останні 10 000 км.Усі стікала рідні.Не біта - не фарбована.Є незначні сліди експлуатації.Кожного дня на ходу.За детальнішою інформацією дзвоніть 06*********69 Анатолій.Ціна 3400 можливий невеликий торг біля капоту чисто символічно на каву.Кондиціонер не працює (потрібно обтиснути по новому одну трубку, замінити 3 прокладки,залити фріон і буде працювати).Прохання перекурів не турбувати.З документами все добре.Тільки з переоформленням.
Продам або обміняю Опель астра G в хорошому стані. Мотор коробка супер.Ходова в нормі не стукає не грюкає.Варити не потрібно є нюанс по лівій стороні але не критично на їзду не впливає кого цікавить скину фото.Мотор 1.6 16v їде дуже добре Газ/бензин вписаний в тех паспорт,свіжа страховка. Салон чистий та охайний,Кондиціонер працює,електро зеркала,електро підйомники,Продаж не спешний цікавить обмін,Все остальне по телефону
Я власник.Автомобіль у хорошому стані, кожен день на ходу. Двигун працює рівно, коробка без зауважень. Кузов у рідній фарбі, без ДТП. Кондиціонер заправлений та працює. Нещодавно замінені термостат, стійка стабілізатора та сайлентблоки на лівому передньому ричагу, по ходовій сторонніх стуків немає. Встановлено ГБО 4 покоління в тех. паспорт не вписане. Авто доглянуте, салон чистий, охайний не прокурений. Є незначні сліди експлуатації відповідно до віку автомобіля. Продаж лише з переоформленням. Аргументований торг біля автомобіля.
Автомобіль з Європи, у відмінному стані! Пригнаний мною особисто з Європи у 2019 році, відтоді в одній родині. Авто доглянуте, економне, своєчасно проходило всі технічні обслуговування. Хоч і 2004 року випуску — жодного разу не фарбоване! Нещодавно оновлені лише передні крила (пофарбовані через корозію, не аварія - вік). - Кондиціонер працює — радіатор замінений і система повністю заправлена. - Технічно справне. - Ідеальний варіант для тих, хто цінує надійність та економічність. Продаж для тих хто шукає авто для себе.
Авто в доброму стані,по кузову єсть не великий підкрас ,днище пороги цілі ,газ 4 покоління вписане в техпаспорт .гума зима в доброму стані .Переоформлення
