- 320 тис. км
- Звенигородка
- Дизель, 1.7 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль на хорошому ходу, двигун робить хорошо, ходова в нормі, потрібно варити пороги.
Автомобіль на хорошому ходу, двигун робить хорошо, ходова в нормі, потрібно варити пороги.
Авто технічно та візуально в гарному стані. Варити не потрібно. Газ вписаний(працює). По підвісці нічого не стукає. Є страховка. З документами повний порядок.
Продам Opel Astra 2002 року.В хорошому стані.Салон ідеальному стані.
Продам Опель Астра G, в хорошому робочому стані, авто на впевненому ходу, кожного дня в експлуатації, по технічній частині без зауважень. Двигун працює рівно, масло не бере, не димить. Коробка переключається плавно, без нарікань та сторонніх звуків. По авто було зроблено: Встановлено нове щеплення, перебрана ВСЯ ходова частина, реставрована рульова рейка. Загальний стан : сів та поїхав. Авто сімейне ( не перекуп ) Реальному покупцю торг біля капоту. Більш детальна інфо по тел. ********** Олег
Продам, Опель Астра рідний пробіг , в нормальному стані, технічно без проблем, по кузову є вмятини та царапини.
продам Опель Астра 1.4 бензин авто в нормальному стані дет по тел
Машина в нормальному стані, є проблеми по кузову, та з ручним гальмом. Був капітальний ремонт ПНВТ 3т кс тому.
Автомобіль повністю в справному стані. все працює. Рижиків нема ніде. Переоформлення.
Ремні роліки , колодки поміняні
Авто в хорошому стані вкладень непотребує
Продам Опель Астра g двигун 1.7 дизель,авто раніше використовувалось на підприємстві. дві тисячі назад був поміняний ремінь ГРМ, передні стійки амортизатора, рулеві наконечники,пильник шруза правої сторони,мастило двигуна "Хадо",мастило в КПП,і також замінені всі фільтра. 500км.назад був поміняний блок управління ТНВД.авто заводиться без питань, свічки накала працюють.пічка працює добре.з двигуна ніде нічого не тече і масло двигун не бере.шини зима в гарному стані в придачу віддам літні шини.я власник.мій номер телефону: Торг.
Автомобіль вартує уваги! Технічний стан хороший , робити нічого не потрібно сів поїхав! Присутній розумний торг ! Чистий охайний салон , оскільки їздила жінка, автомобіль обслуговувався вчасно !
Доволі цікавий і динамічний автомобіль. Зручний для міста та має доволі місткий багажник. Жвавий і тяговитий. Хороша музика. Клімат контроль. Салон в гарному стані. Переоформлення.
Машина в доброму стані,надійна комфортна.двигун Z16XE
Володію авто з 2008 року . Зберігалося завжди у гаражі. По кузову іржа та рижики відсутні. Ходова вся повністю нова ,тормозні диски ,колодки ,радіатор також нові. Нова гума усі чотири колеса. Затонована по колу окрім добового скла. На сидіннях якісні дорогі чохли з еко-шкіри.Під чохлами сидіння всі цілі не рвані. Чистий бензин,газу ніколи не було . Центральний замок. Торг тільки біля капоту авто
Продам машину, хетчбек. Дизель 2.0. турбований. Повністю зроблена топливна система ( гарантія рік часу дав завод у Прльщі). Мотор помитий і вичищений від угару, замінені всі прокладки, поміняне масло, фільтри. Поміняна ходова, нічого не стукає не скрипить. Пробіг 407000 км, не скручений. Є декілька не великих вмятин по кузову. Одна із чотирьох свічей поломана. Пічка обігріву працює, радіо працює.
Продам Opel Astra. Пробіг — 345 тис. км. Авто на ходу, використовується щодня. По кузову є нюанси: тріснуті бампери, обвисла стеля в салоні, тріснуте лобове стікло Замінені задні пружини амортизаторів. Новий акумулятор ТО зроблено 4 тис. км тому. Детальніше про технічний стан розповім по телефону. Можливий розумний торг біля авто.
Авто повністю на доброму ходу,обслужене,в цьому році було зроблено головку,нові клапани нові кільця,замінено грм.Замінено всі фільтри.Нові стійки всі 4,гальмівні колодки.Кондеціонер працює добре.Центральний замок,Комплект зимової гуми з дисками.Невеличкі нюанси на двох арках а так все чудово.
Продам Opel Astra G. Авто пригнане з Німеччини, я другий власник в Україні. Машина в хорошому технічному стані, кожного дня на ходу, двигун працює добре та масла від заміни до заміни не бере. Всі кнопки та електрика справні, кондиціонер працює без дозаправки, встановлений новий компресор. Салон чистий, не прокурений, нова літня гума. З останнього було замінено комплект ГРМ, помпу, ролики, ремінь генератора та задні амортизатори, також поміняні всі фільтри й розхідники. Є нюанси по лакофарбовому покриттю та задніх арках.
