- 350 тис. км
- Чернігів
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Сімейне авто, перша автівка батька, у сім?ї з 2009 року. Все працює і гарантовано— сівпоїхав куди завгодно далеко
Сімейне авто, перша автівка батька, у сім?ї з 2009 року. Все працює і гарантовано— сівпоїхав куди завгодно далеко
Продам • Opel Astra 1993 року • 1.6 моновприск, мотор працює добре • Питання по вижимному підшипнику, і по ЛКП, на фото видно • 1500$ з торгом
продам Опель Астра в непоганому стані на свої роки гнилі немає двигун в нормі ходова теж в нормі лакокраска по бажанню більш детально по телефону
Астра ф 1.4 моно інжектор газ бензин їде що на газу що на бензині потрібно попідкрашувати деталі за тел
Автомобіль Opel Astra F 1993 року. Завжди обслуговувався вчасно. Повністю на ходу, їздить та радує свого водія! В додачу до автомобіля є зимові колеса 13 діаметру! За додатковою інформацією прошу звертатися!
Автомобіль кожного дня на ходу. Заводиться відмінно, проблем з двигуном не було. Люк не тече. Витрата 8 л. Додаткові фото можу скинути.
Продам або обмін К на К без моїх доплат. Газ - бензин ( газ вписаний в т.п . Я власник автівки . Автівка в гарному стані ( мае сліди єкспуатації , як на мене варити і красити не треба ) враховуйте рік випуску автівки . Двигун в чудовому стані , масла не бере , замінено тисячу км . назад ремінь ГРМ , масло , фільтра , рулеві наконечники , шарові опори , задні пружини (усиленні ) , 19.0.5 2024 року замінено на новий главний гальмівний ціліндр , новий лівий передній суппорт гальмів із трубкою і шлангою , встановленні нові фари , резина на 14 , люк у два положення відкриваеться і не тече , пічка жарить дуже гарно , сігналізація , закриваеться із пульта , музика , вся єлектрика працюе , салон в охайному становищу , двигун 1.6 як для такої автівки дуже добре і розїід палива по місту 8 літрів газу . Присутня тріщина на лобовому але обзору взагалі не мішае ( вона там де двірники ( по низу ) . Автівка сів і поїхав . Днище замастичене і в чудовому стані .
Авто в доброму стані,технічно все працює,всі розхідники замінено є нюанс по задній ляді!детально по телефону
Рабочей авто . Все норм. Ездить кожин день.Детали по телефону.
Авто на ходу, з документами все добре. 2 комплекти шин (зима, літо).
Авто, яке привертає багато уваги. Astra F Bertone в яскравому кольорі на максимальній комплектації. Електро дзеркала, ABS, електро скло підйомники, гідро підсилювач керма, електричне складання криші, камера заднього огляду, підсвітка днища, диски р17, тюннінгована передня і задня оптика, гарний вихлоп. Кузов в чудовому стані, без корозії, повністю оброблений. Двигун 2.0, замінені всі ремні, ролікі, масла, фільтра і тд. Рідний пробіг. Ходова без нарікань, замінено все що треба і не треба було )) В авто вкладено більше 4к$
Опель на повному ходу. мотор працює добре. варити і фарбувати не потрібно. ходовка жива. гума хороша. є підсилювач керма і люк. оформлення будь-яке
авто на ходу З документами порядок дружина власник. ТОРГ
на впевненому ходу,деталі по телефону
Нормальный автомобиль , всё работает . Есть нюансы по лакокраске .
Продам Опель астра 1993 1.4 газ. Треба робити гальма і колесо. Усі деталі по телефону. 09******34.
Авто на ходу газ вписаний гума хороша
