- 220 тис. км
- Жмеринка
- Дизель, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Продам комфортне економне сімейне авто в гарному стані.
Продам комфортне економне сімейне авто в гарному стані.
Авто в чудовому стані працює без нарікань 25тис.тому замінений комплект щеплення. Обслужентй по Т.О 7 тис .тому Тормозні диски та колодки теж замінені в круг ,до ходової частини теж нема наріканть зроблена авто робив для власних потреб. Що головне авто економне розхід в місті 6,за межами 4,7
Користуюсь 6-й рік. Власник. 6 ти ступка! Економна. Сімейна . Телефонуйте
продам авто на впевненому ходу,двигун повністю після кап ремонту,ходова також зроблена,багато запчастин замінено робилось для себе.Продаж в зв'язку з купівлею нового авто.літня резина з дисками в подарунок.
Продам авто Opel Astra g 1998 року. Двигун 1.6 8 клапані, надійний і простий в обслуговуванні, не гне клапана при обриві ременя ГРМ. За авто був постійний догляд, авто моє. Були певні перекраси, так як авто має вже вік і вічного немає нічого. Виправлення зроблені всі професійними майстрами на сервісі. Авто повністю обслужене та ремонтних робіт не потребує. Готове до поїздок та впевненої експлуатації. Пороги задуті антикором. Якщо Вам потрібне надійне авто і в відмінноиу стані, телефонуйте. Авто знаходиться в місті Бар.
Продам власне авто. Авто в гарному стані, як технічно так і візуально, з топовою комплектацією, зокрема ксенон, шкіряний салон, підігрів сидінь, клімат контроль. Телефонуйте, відповім на всі Ваші питання. Перекупам прохання не турбувати. Торг "на дорогу".
Сімейний автомбіль економний,Небитий не фарбований,було замінено ремінь грм,генератор новий,вижимний,ходова мотор коробка все в нормі.Клімат заправлений працює. Чотири зимніх скати в подарок.
Продам Опель Астра ф 1.4 бензин 1993 року авто в хорошому стані на ходу поварене оброблене технічні рідини замінені.1200$ можливий торг у капота.
‼️‼️замінено ГРМ і масла фільтра‼️‼️Продам власне автор, автомобіль в чудовому стані без ДТП все в рідні фарбі нічого не гримить нічого не димить масло заливав Motul 5w30 заміна була 7-8 тис була заміна прокладка масляного насоса літна нова резина на титанових дисках r17 зимова r16 на жилізний дисках місяць тому було замінено передні стойки з одбойніками та поворотними підшипниками було замінено задні амортизатори та передні салінблоки речага замінений новий акамулятор машина в чудовому стані і вложеню не потребує за деталями телефонуйте
Продам Opel Astra H 2013 року випуску. Двигун 1.6 (газ/бензин), працює рівно та без нарікань. Механічна коробка передач перемикається чітко. Кузов оцинкований, в хорошому стані, без гнилі та корозії. Ходова частина повністю справна, нічого не стукає та не потребує ремонту. Салон охайний та добре збережений. Кондиціонер заправлений і працює справно. Автомобіль бельгійської збірки. Документи в повному порядку. Машина доглянута, вкладень не потребує — сів і поїхав.
До Вашої уваги! Продається чудовий сімейний дизельний Opel Astra H (універсал)???? Машинка на ходу, сів і поїхав, ні за що можна не переживати, так як заміна відбувається вчасно ) Автомобіль в сім'ї знаходиться з 10.05.2018 року. Ідеально підійде для експлуатації як у місті так і за його межами!!! Якщо потрібно вивезти друзів на природу- не проблема, авто до цього готове). А можливо потрібно привезти із села картоплю- легко, адже багажник дозволяє. Привезти міжкімнатні двері - раз плюнути, вміщаються, перевірено особисто ????. А якщо у вас двоє дітей-цей автомобіль саме для вас. Два автокрісла ззаду дуже легко встановити, ще й навіть простір є ) А коли заїдете на заправку, будете приємно здивовані, адже машинка дуже економна, розход тут пушка ????(по трасі 5,2). . Короткі характеристики по авто: ?2011 рік ?1.7 дизель ?Механіка (6-ти Ступка) ?Пробіг 253 тис. Ми є 2-ми власниками. Просто в сім'ї авто продавалося. По комплектації: парктронік, встановлений новий сенсорний екран, клімат контроль, підлокотник обладнаний зарядкою, підігрів дзеркал, кондиціонер, бортовий комп'ютер) ?Є 2 ключі По машині тільки 2 косметичні підкраси) На авто стоять титанові диски з відмінною резиною. Доречі, додатковий комплект резини разом з дисками (заводськими) в ПОДАРУНОК ???? Із нюансів: трішки була зустріч зі стовпчиком ????, на фото видно, невеличка проблемка на задньому бампері ) Якщо у вас є додаткові питання пишіть ?? в особисті або телефонуйте Ціна 6500????? Продажа з повним переоформленням, автоперекупам не турбувати!
Авто в доброму стані за деталями телефонуйте
Продам свіжо пригнану Опель Астра H. По машині робити нічого не треба,було замінено масла фільтра і зроблена ходова частина. Автомат переключається плавно,без смичків. Не путайте їх з роботом. Пробіг оригінальний і є всі документи які підтверджують і тюф німецький тоже є. Всі питання відповім по телефону. Всім гарного дня і успіхів.
Opel Astra свіжопригнаний з Німеччини, розмитнений та сертифікований, готовий до постановки на облік! Автомобіль 2008 р, перша постановка в Німеччині 2009 рік! Мотор 1.6 надійний, економічний, не димить , мастила не бере, заводиться та працює без ЖОДНИХ зауважень ! КПП працює ідеально, куліса як нова ! Ходова без лишніх звуків ! Салон охайний, в хорошому стані, кожна кнопка працює! По кузову авто з мінімальними слідами експлуатації. Рідне скло. Все працює на 5+ Автомобіль повністю комплектний, економний та надійний! Готовий до будь яких перевірок! Автомобіль знаходиться у місті Вінниця Є доставка в будь яке місто.
Продам авто в ідеальному стані всі деталі по телефону
Можливий хороший торг.
Можлива доставка авто! В продажу Опель Астра Н 2006р. Стан авто зовні, в середині і технічно майже ідеальний. Пробіг рідний, є сервісна книга, авто купували у єдиного власника в Німеччині, що володів та обслуговував на сервісі дане авто до 2022р. Авто обслуговувалось на сервісі в Україні також, є всі записи. Рідна фарба, в коло бʼється до 135 мікрон. Все скло рідне, включно з лобовим. По обслуговуванню робилось все, що потрібно. Авто тоноване якісною плівкою. Встановлено хороше лед світло, чітка світло тіньова межа, не сліпить зустрічні смуги, фари поліровані та затягнуті в бронеплівку. Літня гума Matador 2025 року, колодки нові з переду і ззаду. Акумулятор купив новий Bosch S5, як перекупив авто в тітки 2 роки тому. 2 ключа. Каталізатор присутній. В авто працює абсолютно все. За 2 роки проїхав 110 тисяч(95% траса). Авто в дуже доброму стані, не полірувалось. Новий власник буде задоволений. Невеликий торг тільки при огляді. Можливий обмін на кузов хетчбек.
Надійне авто. Не фарбована. Все скло рідне. Двигун працює рівно не димить, оливи не споживає. КПП без зауважень. Авто в робочому стані, заміна розхідників проводилась вчасно. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
