- 257 тис. км
- Самбір
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продам опель астра g 2000рік 2.0 бензин. В хорошому стані
Продам опель астра g 2000рік 2.0 бензин. В хорошому стані
Свіжопригнаний авто 2016 року Сертифікат зроблений Авто в дуже доглянутому стані В рідній фарбі Максимальна комплектація: - безключевий доступ - лед оптика яка вирізає з автодальнім - утримання в полосі - масаж сидінь - підігрів керма - підігрів всіх сидінь - вентиляція сидінь - електро кришка багажника - максимальна мультимедія - Apple car play - Android auto - автоскладання дзеркал - ambient (підсвітка салона) - датчик зіткнення - передні і задні парктроніки - камера заднього виду - автопаркування - мертві зони Авто повністю комплектне: Два комплекта резини на дисках (зима, літо) Два комплекта ключів Сервісна книжка Авто варте вашої уваги!!!
Opel Astra J 2013 рік Авто в доглянутому стані, є незначні сліди експлуатації. Всі документи в наявності, в Україні перший власник Детально за телефоном **********
авто в доброму стані, car play, клімат контроль підігрів керма і сидінь , датчики дощу і світла
Авто в хорошому стані дуже бадьоро їде Мотор працює гарно ходова нарікань ніяких нема Сів завів поїхав їдемя мягко бодро мотор дуже тихо працює! Кузов з100/75% живий тобто авто живе нормальне Телефонуйте !
Обмін РІВНОЦІННИЙ - без моєї доплати. Продам хорошого Опеля,комплектація " COSMO EXCLUSIVE", панорама. В авто працює кожна кнопка, двигун 1.9, 88 кіловат, коробка - автомат "AISIN" 6 передач, нова літня гума 2024 року є і зимова також 2024 року. Їде авто дуже добре. Автомайданчикам - НЕ ТУРБУВАТИ!!! Електромобілі не цікавлять!!!
авто в доброму стані, все працює добре
Нові гальмівні диски та радіатори. Фільтра, масла, ремні поміняні. Паливна апаратура пройшла огляд. Проходження робіт документально затверджено. Увага була зосереджена на надійсніть в дорозі, а не на зовнішній вигляд. Телефонувати на вайбер: (Максим)
Продам автомобіль, моторка шепче масла не бере, по кузову є нюанси,до машини віддам зимові колеса на титанах майже нові, стоїть гарна музика саббуфер андроїда магнітола, машина обслужена фільтра масла поміняні, також замінені подушки мотора, продаж по тех, звязок з власником є. торг. Кондиціонер працює, потрібно заправити Детальніші відео можу скинути пишіть.
Продається. Opel Astra J у дуже хорошому стані, доглянута. По машині нічого робити не потрібно, сів і поїхав. двигун працює рівно замінено -масло, фільтри -грм з помпою зроблено, як для себе Кузов без рижиків, салон чистий, не прокурений, не затертий, електроніка вся працює, встановлені титанові диски, підігрів сидінь, задній парктронік, підлокітник. Стоїть ГБО, яке забезпечує дуже економічну витрату як по місту, так і по трасі. Машина варта вашої уваги. Торг присутній Дзвонити після 19.00, на протязі дня писати телеграм, ватсап
Автомобіль стоїть в Польщі деталі по вайбер пишіть відзвоню
Opel Astra H 2012 — Офіційна, я перший і єдиний власник, дуже добрий стан. Авто придбане з автосалону в офіційного дилера у Львові. Ходова, мотор - чудовий стан. Без корозії, без дефектів, всі деталі та вікна оригінал. Коробка робот-автомат (Easytronic): 5-ступеневий робот. Економія пального (майже як на механіці), але комфорт автоматичного перемикання. Коробка обслужена, в чудовому стані. Салон чистий та доглянутий. Кондиціонер повністю справний. Подушки всі цілі. В салоні ніколи не палили. Два комплекти резини. 235/50R19, зима/літо. Новий акумулятор. Сліди нормального використання - пошкоджена ліва задня фара, потертість на бампері, потрібно відрегулювати один склопідіймач.
? Opel Astra 2007 року Надійний та економний автомобіль з бензиновим двигуном 1.4 та механічною коробкою передач. Автомобіль перебуває в одних руках уже 15 років, що свідчить про дбайливу експлуатацію та своєчасне обслуговування. Технічний стан відмінний — вкладень не потребує. ? Повністю обслужений ? Замінено комплект ГРМ ? Замінені всі прокладки двигуна ? Двигун працює рівно та без сторонніх шумів ? Ходова частина в хорошому стані ? Економний у витраті пального та недорогий в обслуговуванні Автомобіль готовий до будь-яких перевірок та щоденної експлуатації. Хороший варіант для міста, роботи або як перше авто.
Кум перший власник, моя дружина - другий. Рідний пробіг. Є нюанси по кузову. Деталі по телефону
Автомобіль в дуже хорошому стані. Комплектація "Cosmo". Пробіг оригінальний не змотаний. Багато розхідників та запчастин було замінено. На 250 т/км було замінено новий комплект ГРМ, нові амортизатори перед/зад. На 240 т/км гальмівні диски та гальмівні колодки перед/зад та усі сайленблоки по ходовій. Масло та усі фільтри мінялись кожних 10 т/км пробігу. На 261 тис.пробігу замінено задній сальник колінвала, маховик, комплект сцеплення та вижимний підшипник. Також замінені усі підшипники КПП, масло та сальники. Грошей не шкодував. Новий акумулятор ще на гарантії. Всі замінені запчастини можу пред"явити. Двигун працює відмінно, не димить без підтікань, масла не бере ні граму. Є функція Спорт-режим. По ходовій все в порядку. Клімат-контроль працює добре, кондиціонер заправлений. Відеореєстратор з передньою і задньою камерою з помічником паркування. Встановлена андроїд магнітола з багатьма функціями та підключенням до інтернету, перегляд фільми, YouTube, навігація та користування різноманітними програмами, дуже хороша акустика.
Автомобіль в хорошому стані не битий не перефарбований продається в зв'язку з тим, що власник на війні а автомобіль стоїть без діла ходова частина без зауважень, двигун працює ідеально коробка без зауважень хто купить буде задоволений..
Продам своє власне авто повністю обслужене зроблена ходова замінені масла 20.01.23 фарбовані бампера потрібно пофарбувати капот та задню арку притерли трошки (деталі виготовлені та загрунтовані треба тільки пофарбувати!) авто в багатій комплектації кондиціонер підігрів дзеркал та сидінь повний електро пакет ! звоніть питайте
Продам хороше авто Opel Astra g 2003 року. Авто повністю перебране по ходовій, стойки нові, тормоза в круг перебрані колодки всі нові, радіатор новий, Акумулятор також. Зроблений хороший вигляд фари відполіровані і в броне плівці, лобове зі зовнішньою бронею від скоїла + нове скло, кермо перешите стеля також, за тоноване. Всі кнопки працюючі , на свій вік не є гнилим на підйомнику легко підніметься. Обслужений газ, розхід невеликий . Кожного дня авто в дорозі без ніяких нарікань. По авто пороблено практично все кого цікавить набирайте розповім все.
