- 270 тис. км
- Луцьк
- Дизель, 1.9 л.
- Не вказано
Продам Опель Астра. Дуже хороша машинка. Всі деталі за тел:
Продам Опель Астра. Дуже хороша машинка. Всі деталі за тел:
Продам хороший автомобіль в дуже хорошому стані, в рідній фарбі, я перший власник в Україні, хороша комплектація, кондиціонер, круїз контроль, 4 електро склопідйомника, 8 подушок безпеки і т.д. В авто все працює робити нічого не потрібно.
продам Astra H GTC, 1.6 газ/бензин
Вашій увазі не поганий опельок, головне не гнилий, пороги було замінено та оброблено днище, жодної корозії! Добре доглядаю за автомобілем і наразі жодних вкладень не потрібно взагалі. Є два комплекти колес з резиною (літні титани R16 із практично новою гумою, та зимові штампи R15 з гарними ковпаками). Двигун масла взагалі не бере, нічого ніде не підтікає, мастило заливаю мотуль і воно, хоч це і дизель, навіть не чорне. Близько 20тис. тому робив капітальний ремонт форсунок по оригінальних деталях, жодного диму немає і заводиться з пів оберту в любу погоду, в любий час. Кожна кнопочка працює, кондиціонер працює! Ходова вся в ідеалі, є сервісна книжка обслуговування автомобіля, візуально є нюанси і їх видно на фото. Розхід реально 5,5 - 6л. Я власник, жодних проблем з переоформленням. Продаю бо хочу щось новіше, все таки 2005 рік. Хто купить, не пошкодує. Хороша, надійна, робоча машинка. Дзвоніть усе розкажу і покажу.
Авто дуже хороше… всі деталі по номеру телефона *
1.6 ГАЗ БЕНЗИН Свіже авто з Німеччини Пробіг оригінал - підтверджений Кузов в рідній фарбі Клімат контроль працює Два ключа Газ буде вписаний в укр техпаспорт при реєстрації Приїхала своїм ходом Авто в Луцьк. Деталі по телефону
Свіжопригнане авто в ідеальному косметичному та технічному стані! 157 тис оригінального підтвердженого пробігу! Без жодного підфарбування!!! Без будь-яких слідів корозії! Авто реально відповідає своєму пробігу! Простий надійний двигун 1,6 працює ідеально До ходової частини, щеплення, коробки передач взагалі немає питань! Телефонуйте за додатковою інформацію
Свіжопригнаний з Німеччини Opel Astra J, в кузові хетчбек, 2011 року, надійний та економний двигун 1.7 дизель ( 81 kW ), в парі з МКПП 6-ступенева Автомобіль ПОВНІСТЮ В ПОДВІЙНОМУ ОРИГІНАЛЬНОМУ (!) ОКРАСІ ПО КУЗОВУ, що є рідкістю для машин і значною перевагою для нашого клімату, без участі в ДТП та оригінальним пробігом. Обслуговування було лише у дилера, наявна сервісна історія. Розхід по місту 5-6 л ( в залежності від клімату), за містом 4-5 л. Навіть попри ті ціни що зараз на дизель досі вигідно ! По комплектації : - Хром пакет - Комбіновані сидіння шкіра + тканина - Датички світла та дощу - Парктроніки задні - Повний склопакет - Мультикермо - Круїз-контроль - Bluetooth / AUX / USB - клімат-контроль - Максимальний дисплей Салон охайний, не прокурений та збережений виходячи з його віку. Встановлені літні шини Barum Bravuris 5 з гарним протектором ( індекс Y - витримують до 300 км/год ) з оригінальними легкосплавними дисками R17. Недооцінений автомобіль, який рідко приганяють, щоб це був саме дизель та стильний хетчбек, але вартий уваги. Гарно набирає швидкість, по обслуговуванню доступний, по якості матеріалів кращий за конкурентів Пишіть, телефонуйте, домовимось
Пригнав для себе рік тому. Дуже весела і бодра машинка. 6-ти ступінчаста коробка і 1.9 турбований дизель дають дуже хорошу динаміку. Дуже хороший технічний стан. По кузову є подряпини і є два маленьких рижики. Після пригону одразу міняв всі фільтри, ГРМ, помпу, передній правий кулак, задні гальма, оливу. За рік користування лише раз була на СТО - протікла рідина гідропідсилювача керма, поміняли прокладку, залили нову і все окей. Також міняв актуатор турбіни. По салону поклав ЕВА коврики в колір авто, поміняв ручку і кожух КПП, доставив підлокітник. Машина для користування на кожен день дуже зручна. Звертайтесь, якщо маєте питання, або треба додаткові фото.
Продаж, можливий обмін на чисто легкове авто, договірна.
Продам власне авто в хорошому стані! Повністю обслужений. Всі кнопки працюють. Клімат-контроль робочий.
Авто в харошому стані. Все працює. Автомобілем задоволений.
Автомобіль в хорошій комплектації. Замінено ланцюг ГРМ. Нове щеплення.
Продам власний автомобіль, у моєму користуванні 6 років. Машина доглянута, експлуатувалась бережно та завжди вчасно обслуговувалась. Технічно без жодних нюансів, двигун працює рівно, помилок немає, цеп в двигуні замінювався, коробка працює відмінно, недавно замінив щеплення, підвіска без сторонніх звуків Кондиціонер заправлений, працює Розхід дизеля мінімальний, по трасі 4л по місту 6л в адекватному спокійному режимі Кузов в гарному стані, жодних фарбованих деталей немає, салон чистий, охайний та не затертий Резина в хорошому стані 22 року Жодних вкладень не потребує!! Причина продажу - оновлення авто Знаходжусь в Луцьку, готовий до перевірок на любому СТО
Опель Астра 2011 Пригнана з Німеччини На червоних номерах Звичайний двигун атмосферний без турбіни Зроблена Хімчистка + поліровка Пробіг оригінальний 207 тисяч
продам авто в хорошому стані. грм поміняний, ходова частина вся нова. прошивка на 140 к.с. детальніше по телефоні
Продам сімейний автомобіль)В доволі гарному стані на свій вік.Торг присутній.За деталями зверніть за номером телефону!
Продається Open Astra Caravan, 2000 р.в., універсал, дизель, автомат. На ходу
