- 234 тис. км
- Чернігів
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в гарному стані. Деталі за телефоном
Автомобіль в гарному стані. Деталі за телефоном
Продам Опель Астра G 2007 рік 1.4. Пробіг 170 тисяч, авто в хорошому стані. один власник. Нічого робити не треб, всі розхідники поміняні.
Продам авто в гарному стані Opel Astra Station Wagon 1.6 16 клапанів 2005 року, пробіг 282000. Механіка , в цілому ідеально працює, має підігрів заднього скла і дзеркал, АБС,передні електроскло підйомники,клімат контроль,також в наявності 2 ключі. Загальний стан задовільний гаражне зберігання, регулярні чістки салона, в комплекті наявні коврики зима й літо(в тому числі й для багажника. Крісла як нові бо завжди в чохлах (теж в комплекті) Два комплекти резини в гарному стані. Кому потрібна машина без проблем, тоді це про неї-сів і поїхав! Телефонуйте розумний торг є!!! Домовитись можливо.
Продам своє авто перший власник в Україні пригнане з Франції в 2021р.Пробіг 220 тис коли купляв пробіг був 205 тис. Авто в нормальному робочому стані повністю обслужено. Рік тому проведено ремонт ходової частини замінено стійки сайленблоки і т.д по ходовій взагалі нічого робити не треба. По кузову є нюанси але нічого критичного.Ржавчини немає.По двигуну все добре не димить масла не бере 1.4 бензин турбо 120сил їде весело.Салон чистий машина доглянута. В машині все працює.Кому цікаво звоніть. Пропоную на обмін на електромобіль. Не завжди є можливість відповісти на дзвінки краще пишіть .
продам власний автомобіль, авто перебуває у м. Краматорськ у даний час вкладень не потребує всі агрегати в нормі (чек в наявності (лямбда-зонт)) є незначні дефекти на кузову на фото видно. всі питання по whatsApp або signal
Машина пригнана з Фінляндії для себе. Знаходиться в гарному стані. Автівка розмитнена, та стоїть на обліку. Двигун атмосферний з реальним пробігим. Всі системи працюють відмінно. Також є 2 ключі, та сервісна книга.
Продам Opel Astra H 2013, (країна виробник Німеччина), автоматизована механічна трансмісія (Easytronic), комплект текстильних чохлів сидінь, гумові коври салону та багажнику, ТО проводилось на офіційній СТО, комплект літньої гуми, чистий салон, сервісна книжка. Один власник, авто без ДТП
ідеальний стан,гаражне зберігання,другий власник,захист піддона,протитуманки,СД з пультом,літня та зимова резина в ідеальному стані,тонована ,обезшумлена,салон в ідеальному стані,замінено масло та фільтра,ремені та ролики,можливий торг у м.Львові
Авто в дуже хорошому,справному стані.
Opel Astra J 2012 рік Продам автомобіль в робочому стані. Оригінальний пробіг — 344 тис. км. Авто на ходу, але потребує уваги. Після ДТП потрібно замінити: • передній бампер • ліве крило Технічні моменти: • є підтікання антифризу (потрібно дивитись під капотом) • є підтікання масла Кузов: • присутні незначні нюанси В комплекті: • зимова резина • 2 передні фари Авто підійде під відновлення або як робоча машина. Ціна відповідна стану Реальний торг потенційному покупцю біля капоту
Продам авто, щойно пригнане з Німеччини. Машина в ідеальному технічному та візуальному стані. • Оптика: Встановлено заводське адаптивне поворотне світло. • Підвіска: У чудовому стані, нічого не стукає. • Стан кузова: У відмінному стані. • Інтер'єр: Салон дуже охайний, не затертий. • Двигун не димить заводиться з пів оберту Коробка передач перемикає добре • Жодних вкладень не потребує. • Сервісна історія. Можлививй торг. Телефонуйте
номер для детальної інформації **********дев’ять нуль шість шість
Opel Astra H 1.6 Z16XEP мотор. Автомобіль кожен день на ходу, по автомобілю : стоїть прошивка в виді stage 1 , вирізана екологія , автомобіль їде дуже гарно. Рідкий салон - Сіро Оранжевий. Всі карти торпеда сидіння в такому кольорі. Що є рідкістю для заводского салону. Автомобіль підійде для місця дуже добре, не зважаючи на її розмір , в салоні місця хватає. Горить чек із-за вирізаного каталізатора! Треба вшивать в мозги що він вирізаний на їзду, тягу не впливає! Пробіг рідний не скручений! 320 тис По кузову , дно , пороги все ціле Гнилі немає кузов живий! По мотору масло GM 10w40 мінялось 2000 км назад Фільтр масляний MAN По ходовій нічого не стукає , не бьється ходова дуже в гарному стані. По рульовій гур працює рівно без нарікань не гудить. Кондіціонер працює. Круїз контроль працює. Склопідіймачи працюють. Електрорегуліровка дзеркал працюють. Музика грає добре, печка дує добре. Автомобіль затонований зад та бока задні 5% Передні та лобове в 15% Тонувався плівкой Llumar. Що дає гарний вид із вулиці, і приятний вид в салоні, ночью видно все куди паркуєшься і так далі. Автомобілем будете задоволені. Літня гума goodyear 16r Торг у капота. Всім вдалих продажів! Площадкам та перекупам не турбувати.
Всі питання по телефону
