- 260 тис. км
- Вінниця
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто технічному доброму стані. Дзвонить на вайбер , телеграм.
Авто технічному доброму стані. Дзвонить на вайбер , телеграм.
Автомобиль из Германии, в идеальном состоянии !!! Двигатель 1.4простий, надежный, экономичный, работает четко ровно и без лишних звукив.Пидвиска автомобиля в идеальном состоянии, без лишних стуков и скрипов !!! Салон целый НЕ затертый !!! Авто полностью в родной краске, без пидкрасив !!! Хорошему покупателю, торг у капота !!!був встановлений дорогий газ...
Модельний рік - 2011 Авто свіжо пригнане Стан близький до ідеалу Гарна комплектація (111) Є незначні сліди по ЛКП Пробіг 275000 Авто розмитнене та готове до постановки на облік. Кондиціонер, круїз, мультируль, датчик дощу, датчик світла, парктроніки — все працює Туманки передні задні Підігрів передніх сидінь Запрошую на огляд! Перекупи мимо
Усі деталі у телефонному режимі.
Авто пригнане під заказ з Німетчини в 2020 році Приганялася для дівчини! По авто нічого не робилось, проводилась вчасна заміна масла! В авто працює все! Більше питань по телефону
Більше фоток кину в дірект, кидайте машини на обмін від 6 до 10 к$ орієнтовно, машини такого ж рівня не цікавлять.
продам сімейне авто повністю обслужене масло,амортизатори,пружини,опори,та салінблоки грм наїздив 20тис авто варте уваги перший власник в Україні
Звертатися за номером
Продам сімейний доглянутий автомобіль.Друге авто в сім'ї.Авто повністю обслужено,масла,фільтра тормозні колодки по колу,диски тормозні передні.Трос ручніка замінено.Мотор,коробка без нарікань.Салон доглянутий працює кожна функція.Нова зимня гума на гарних дисках.Відповім на всі питання
Продам автомобіль в гарному стані, повністю обслужений, встановленні додатково магнітола, парктронік(перед,зад), камера заднього виду. Їздила дружина, 2 власник, два комплекти резини. Торг біля автомобіля.
Авто в гарному технічному стані. Була пригнана з Німеччини в 2022. Я - другий власник в Україні. Пробіг рідний, проводилась перевірка. ТО робилися вчасно, раз в 10К За 1,5 року мого володіння зроблено реально багато: поміняний комплект ГРМ з помпою, ремені, ролики, сальники, обслужена коробка, нові прокладки, замінена кришка гбц, лівий рульовий наконечник. Вчасна заміна рідин: оливи, антифриз, +всі фільтри. Також, після купівлі усовалось підтіканя між боковою кришкою маслонасосу та піддону, тому попутно була проведена діагностика двигуна та замінені кільця та шатунні вкладиші. По гальмах теж усе свіже, восени мінялия диски й колодки по колу, був замінений проблемний задній супорт. Машина їде добре, мотор працює рівно, не димить. Стан — сів і поїхав. Авто нещодавно пройшло діагностику. Загалом є до чого прикласти руку, в основному потребує косметики та дрібного поточного осблуговувавння. Якщо встигну щось виправити, ціна може бути дорожче Авто надійне, ні разу не підвело!
Продаж авто в звязку з тим що їду на службу, авто в не поганому стані але потребує кузовних робіт, реальному покупцю не поганий торг, лобове нове маю в наявності також крило, газ стоїть но не вписаний, при продажі можливо вписати
Опель Астра Ж, виробник GM. Авто куплене в Україні, другий власник..стан ідеал... . Деталі за телефоном.
машина в хорошому стані вкладень не потребує ходова не стукає кузов в ідеальному стані мотор масла не бере елктроніка працює на відміну
Продам авто в доброму стані гарна комплектація датчики світла доща омивач фар вебасто круіз двохзона кліма кольоровий екран є підкраси місцями поліз лак без шпакльовки решта в рідній фарбі авто обслужено замінено грм помпа і всі фільтра масла обмін
Телайбер
Кондиціонер перезаправлений,дує як треба. У машини був один власник з моменту купівлі в салоні. Авто в рідній фарбі. Двигун працює чудово. Щеплення та коробка без зауважень . По ходовці класна. Переоформлення
Продам авто OPEL ASTRA H,універсал,двигун 1.8 бензин,свіжопригнаний з німеччини,авто в дуже збереженому стані,рідна фарба,охайний салон,датчик дощу,кондиціонер,підігрів сидінь,стеклопідіймачі,задній парктронік,двигун працює відмінно.
Авто в хорошому стані, на ходу. Всі деталі по телефону. Можливий торг. с.Купичів
Машина на полном ходу, сел поехал.
