- 295 тис. км
- Макарів
- Бензин
- Ручна / Механіка
На ходу, не гнила не бита не фарбована сів та поїхав Обмін на Фольксваген шаран 2002-3-4-5 років з моєю доплатою Також може зацікавити обмін на сільгосптехніку розгляну любий варіант. Тел:
Продаю своє авто в технічно справному стані. Німецька збірка, надійне авто! Літні шини, новий глушитель. Авто обслужено, варте уваги. Стакани цілі, вже замінені і пофарбовані задні арки. Дзвоніть або пишіть у вайбер. Мінімальний торг!!! Обмін не цікавить!!!
Авто в гарному технічному стані , двигун працює ідеально , коробка після ТО перемикає чудово , технічно без вкладень по кузову без іржі , е сліди використання, кондиціонер працює, підігрів сидінь, парктроніки , гарна музика , нова гума і АКБ , переоформлення
Opel Astra OPC Машина у відмінному стані, дуже жвава, дарує неймовірні емоції, 2,0 турбіна 240 кінських сил з маленькою вагою автомобіля робе вітер, є кнопка спортивного режиму, наказує 3-літрову BMW на лайті , дуже добре тримає дорогу, витрата 10-14 літрів по місту залежить від стилю їзди. Привертає увагу кожну секунду, можна прошити до 290 кінських сил без заміни заліза. Потрібно замінити зовнішню праву гранату і праву тяжку стабілізатора. Якщо ви любите отримувати емоції від їзди, то ця машина для вас, спортивні сидіння рекаро, є камера заднього виду, гуму купив місяць тому нульова, і є комплект нової зимової гуми Є кнопка старт стоп , 2 ключі , сервісна книжка Нещодавно обслужив кондиціонерну систему
Машина обслужена в хорошому стані нічого робити не потрібно перший власник по Україні в комплекті віддам зимову резину нову пишіть дзвоніть!
Переднє праве крило, капот, і заднє ліве крило були перефарбовані 10 років тому, потребує ремонту ходової та кондиціонера ( діагностику пройшов є список необхідних робіт), потребує заміни переднього бампера.
Авто в хорошому стані, на ходу, перебрана ходова, кап ремонт мотора, більш детально по телефону.
Автомобіль в хорошому стані, подробиці по телефону
Продам Опель Астра Бертроне 2001року. Для любителів і поціновувачів ексклюзивних авто. Опель в хорошому збереженому стані, має ефектний вигляд. Двигун працює рівно як на бензині так і на газу без підбирання масла. Коробка перемикає плавно без ривків пеньків і так далі. Їде бодро. За більш детальною інформацією телефонуйте. Можливий торг.
Власне улюблене авто, 2 комплекта гуми , подробиці по телефону
Авто на ходу, є невеликі проблемні місця на кузові. На свої роки гарний варіант
Автомобіль тільки пригнаний з германії Кузов увесь у заводському без іржі Клімат контроль Датчики світла та дощу Круїз-контроль Підігрів сидінь Датчики паркування Адаптивні лінзовані ксенонові фари Нова літня гума Goodyear на нових дисках R16
Перший власник з салону. Їздив дідусь. Пробіг оригінальний 200%, будь-які перевірки. Продається, бо вік не дозволяє кермувати. Автомат коробка, клімат контроль. Технічно справна чудово. Продається «як є». До продажу не готувалась.
Opel Astra H 2009 рік Z18XER бензин, ручна механіка. Пригнана в 2020 році з Німеччини з пробігом 220 тис, за чотири роки пробігла всього 20 тис. Поміняв ГРМ на пробізі 235 тис. Котушка запалювання замінена на пробізі 229 тис. Оливу лив Motul, Kroon OIL 5w30. Лобове було міняне, але ще в Німеччині. Також є косметичний підкрас також в Німеччині (без шпаклі) на двох правих дверях і задній ляді. Салон, кермо, торпеда в гарному стані. По кузову є дрібні царапини та потертості, пару невеликих вмятин. По коробці та двигуну проблем немає. Коплектація: - датчик світла - сенсор дощу - круїзконтроль - протитуманні фари - хромовані рейлінги на даху - передні склопідіймачі електричні - AUX MP3 магнітола В комплекті два ключа, сервісна книжка. (є фото). Авто не без нюансів, торг присутній біля капоту.
Продам автомобіль в гарному стані,двигун після капіталки переоформлення
Продам свіжо пригнаний автомобіль Opel Astra H на коробці АВТОМАТ ( айсін надійний), не робот, машина пригнана за кордону і вже на українському обліку, кузов без ДТП, ржавщин і на свої роки в хорошому стані, салон теж в хорошому стані, технічно проблем немає, обслужена, новому покупцю нічого по ній не потрібно робити ( масло в коробці і моторі замінено, ремінь ГРМ теж), на свої роки машина в хорошому стані, можливий пригін в інше місто, торг
Я другий власник, авто без ДТП, по кузову все рідне, без підкрасів. Була заміна тільки лобового скла, за весь час експлуатації. Замінені всі патрубки охолоджувальної системи, задні амортизатори, ремінь ГРМ(місяць тому), сайлентблоки, масло замінювалось кожні 8 тис км. Історія обслуговування і діагностики на сто. Робот відкалібрували 20 тис км тому, не потребує обслуговування. Авто повністю обслужене, готовий до перевірок.
