- 167 тис. км
- Білки
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Відміний стан.Пригнана з Німечини 2,5 роки тому.Один власник.Використовувалася в основному для поїздок на роботу та по місту. Кожні 6 місяців ато проходило технічне обслуговування. До авто додається 2 шт. накидки з підігрівом на передні сидіння. Загалом авто не потребує будь-яких вкладень, всі системи авто функціонують відмінно. По телефону відповім на всі запитання. Поспішайте придбати надійне та гарне авто для вашої сімї! ))
Продається обслужений автомобіль в хорошому стані.Вкладень не потребує. Також обслужена коробка передач. Я перша власниця в Україні.Салон автомобіля чистий та доглянутий.Є два комплекти коліс: зимова і літня гума. Кондиціонер працює добре.
Авто в гарному доглянотому стані. Повністю змінено передню ходову і частково задню. Авто працює без нарікань. Проведено покраску бампера, покажу й розкажу. Механічна коробка передач, охайний салон, ГБО 4 покоління з підтвердженим технічним обслуговуванням. Клімат контроль, круїз-контроль. Всі питання по телефону.
Автомобіль щойно з Німеччини. Сертифікований і готовий до постановки на облік. Авто в рідній фарбі жодна деталь кузова не фарбувалася , жоден болтик не крутився. По технічній частині все працює ідеально. Двигун 1.6 МПІ без фазорегуляторів та теплообмінника простий та надійний, можно під газ. Ходова частина без нарікань. Електрична частина також працює без помилок. Кондиціонер працює. Кузов без вм'ятин рівний як струна. Салон в зразковому стані.Авто для тих хто шукає для себе. Вінкод вказав, пробіг реальний. Кому цікаво телефонуйте домовимося.
Opel Astra H 2004 року , на свої роки авто в гарному стані , замінено багато деталей на нові , все працює.
Продам економну ласточку- Opel Astra G 2004 р. в. 1,2 інжектор, стоїть газ 4 покоління, витрата радує будь-кого!!! Дивитися в Балаклії!!! Гаражне зберігання! Можливий обмін на електро байк, велосипед
Гарна машина особливо для міста, компактна, обслуговувалася вчасно і коштів не шкодував, вся в рідній фарбі, детальніше по телефону. Торг біля капота.
Продам хозяйське авто. В одній родині вже декілька років. Авто охайне та доглянуте. Повністю обслуговане, вкладень не потребує
Авто та інші зауваження. Пробіг оригінальний. Колеса (шини та диски) в хорошому стані. Перший облік, білі номери, не потрібно витрачати на сертифікат і на першу постановку при червоних номерах 300$, оригінальний пробіг 126 тис. км, дуже хороший стан. Без аварій, без підкрасів. Помилок немає. Масло замінено з фільтрами. Перевірена паливна система. Все працює і їде ідеально. Є зимова гума за окрему плату. Торг на пальне. Якщо не беру трубку, пишіть сюди в Авторія, я перетелефоную.
Opel Astra g 1.4 2007 Авто на ходу, масло не їсть. Була заміна комплекту ГРМ та помпи. Заміна масла на оригінал GM Заміна ременя генератора та натягувача По ходовій заміна передніх опорних підшипників, тяжок стабілізатора, задньої ступиці. Є трохи рижиків по арках, сколи на бампері. Дно ціле, пороги сумні. З усіх інших питань писати або телефонувати. Торг
Машина обслуговувалася під себе , мета продажу придбати щось більше для комфорту Дзвоніть все розповім , пригнали з Німеччині в 2021 році і з тих пір володіємо нею Авто в дуже гарному стані , новий власник не пошкодую !!!! Мотор на 5 Кпп на 5 Ходова я на 5 Кузов на 5+ Криша теж на 5 Є два комплекта підвіски спорт і звичайна Працює все Підігріти сидінь перед Мульті руль з блютузом під музику Стоїть ксенон в фарах та туманах
Рік випуску 2005 Перша реєстрація 18.09.2006 Перша реєстрація в Україні 01.09.2021 Двигун Євро-4 Пробіг на панелі 236000 але фактично він менший на 30000 так як змінювалася панель приладів.
Продам Опель Астра G 2000 r Мотор 1.8 бензин в хорошому стані Працює рівно, без підтікань Коробка добра Світла всі працюють Склопідйомники справні Кузов гарний , весь в рідній фарбі Хороша оптика З документами порядок Страховка є Любий вид перереєстрації
.машина обслужена повністю.Ходова вся перебрана(Запчастини мінялися тільки качественні і тільки нові)тиждень тому була заміна ГРМ.Масло міняется кожні 7т.Два комплекта гуми(зима,літо нова)Робив для себе і продавати не збирався тому авто в без вкладень.(по кузову ацинкований без рижиків ВЗАГАЛІ.Е нюанси (маленькі вмятини,не критичні)
По моторі, коробці, ходові, питань не має. З електрики все працює.
