- 330 тис. км
- Шпола
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Ремні роліки , колодки поміняні
Ремні роліки , колодки поміняні
Продається астрочка в дуже гарному стані ( не без дефектів ) Візуальний стан відмінний , технічний також,все мінялося вчасно по регламенту ! На 210 тисясі замінено грм і помпа Замінено колодки та рідина ,масла та фільтра ! 3 комплекти резини , літо і 2 зими Літо на диска r16 ,а зима на заводі R16 Стоїть андроїд магнітола !
Автомобіль з Німеччини. Обслужений! Ремні, ланцюг, ролики нові. Масла, фільтри, антифриз — все замінено! Робити нічого не потрібно! Продаж не поспішний, допомога в продажу не потрібна! Дзвонити та витрачати час помічникам не рекомендую! Продаж з переоформленням. Господар за техпаспортом!Всім мирного неба!
Вітаю! Авто повністю обслуговане, усе працює як слід. 5тис.км назад був замінений ланцюг ГРМ, сайлентблоки, рульові наконечники(було необов'язково, але вирішив замінити, якщо вже робили) Коробка працює чудово, як і двигун(від заміни до заміни масла, рівень його не змінюється) Усі деталі ставились оригінальні. масло заливав Kroon Oil. Буду радий додатковим запитання, дзвоніть/пишіть. якщо потрібно зроблю додаткові фото чи відео.
Моя машина, ідеально працює, на всі питання відповім по дзвінку.
Свіжо пригнана. Авто в хорошому технічному та візуальному стані, коробка передач гідравлічна (Aisin) надійна перемикає передачі плавно, двигун працює рівно недимить, екологія на місті ,технічно авто без зауваження. Диски R-16, два ключи.новий акумулятор.
В гарному стані 1.4 бензин дуже економний за деталями дзвонити
Продам Опель Астра Н. Стан хороший. Нова літня гума. Авто без ДТП, пригнане з Німеччини. Я перший власник в Україні. В Німеччині теж один власник, жінка. Пробіг не скручений. По авто багато, що зроблено. Всі питання по телефону.
У хорошому стані вкладень не потребує з інших питань відповім по телефону переоформлення без проблем.
Авто в дуже гарному технічному стані і візуальному , без корозії і гнилі кузову дуже доглянутий , як на свій вік! Машинка куплялась в салоні в Україні , та дуже береглась і в одних руках з салону ! Кондиціонер працює ! Рідний пробіг !!! Хороша резина ! Замінено ланцюг ! Готовий до будь якої перевірки на сто! Хто шукає гарне збережене авто звоніть ! Будь який вид переоформлення! Авто дуже дуже економне!
Авто в чудовому стані . Володію майже 2 роки. Розхідники замінено . Двигун , коробка та ходова в доброму стані . Вкладень не потребує . Не фарбована.
OPEL ASTRA-H combi 1.8і (Z18XER) МКПП05.10.2009 Авто пригнане з Німеччини у 2021 році. Останні 2 роки майже не використовувалося. Необхідно замінити акумулятор та антифриз. Є незначні пошкодження кузова (на фото)
Продам Opel Astra 2003 року. Автомобіль у хорошому робочому стані, двигун і коробка передач працюють без нарікань. Економне та надійне авто для міста і траси. Салон доглянутий, документи в порядку. Автомобіль знаходиться в Ізмаїльському районі. Можливий торг біля авто. Дзвоніть
Продам власне авто придбане у 2009р.Автомобіль в робочому стані все працює сів і поїхав Два комплекти гуми (літня на легкосплавних дисках.) Детальна інфомація по телефону.
Пригнане з Німеччини,один власник в Україні.Капітало вкладень не потребує,є один нюанс по кузову. Можу надати відео огляд на вайбер
Авто свіжо пригнане. На обліку через закриті фірми. Замінено мастило та фільтра. Новий радіатор кондиціонера, все заправлено та працює. Датчики світла та дощу, гарна комплектація. Розсуд по місту 7 літрів. Дуже коном не та комфортне авто для міста.
Авто вкладень ніяких не потребує. Масло, фільтра, антифриз, масло в КПП замінено 300км назад. Є незначні подряпини по кузову. Підвіска в ідеальному стані. Салон доглянутий, має гарний вигляд.
Офіційне куплене в Львові в салоні.
