- 240 тис. км
- Рівне
- 1.7 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто в гарному стані Технічно без зауважень Автомобіль в рідній фарбі Салон в збереженому стані Готовий до будь-яких перевірок Детальніше в приват
Продам авто в гарному стані Технічно без зауважень Автомобіль в рідній фарбі Салон в збереженому стані Готовий до будь-яких перевірок Детальніше в приват
Від власника. Стан ближче до ідеального. Реальному покупцю хороший торг
Продам свій автомобіль, повністю обслужений, замінені всі витратні матеріали, замінені гальмівні диски, нові колодки, нові задні супорти, нові передні супорти, замінена повна гальмівна система, встановлений новий компресор кондиціонера, новий радіатор клімату, відновлена турбіна, відновлені форсунки, замінене зчеплення, з демпфером ГРМ, який замінив при покупці, з того часу проїхав 40 000 кілометрів, іржі на автомобілі немає, днище автомобіля повністю оброблене, що ще було зроблено по авто, замінено ремінь генератора, масло в двигуні та всі фільтри. Продаж не терміновий, будь ласка, не телефонуйте з автоплощадок...
всі питання по телефону
Машина в гарному стані, за детальною інформацією прошу звертатись за цим номером 06*********32 Галина
Пропоную свіжопригнане авто з Німеччини, від власника. Opel Astra H 2009 року - практичний та економний автомобіль. Надійний та динамічний мотор 1,7 дизель( 81 kW), у поєднанні з 6 ступеневою механічною коробкою передач, працює як годинник тихо та рівно, їде дуже бодро, технічно і візуально машина без нюансів. Два ключі. По ходовій нічого не гримить і не стукає. Авто мʼяке в ходу, зручне в керуванні. Оригінальні легкосплавні диски R 16, на хорошій літній гумі. Повнорозмірне запасне колесо, домкрат. Салон чистий та охайний. По електриці все працює, кожна кнопка, помилок немає. Авто без пробігу по Україні! Повністю розмитнене та сертифіковане готове на постанову, облік в сервісному центрі МВС. По комплектації: -передні склоомивачі фар -адаптивне світло -авто світло -датчик дощу - авто затемнення заднього скла -задні парктроніки -кольоровий монітор - клімат контроль -круїз контроль -комбінований салон -мультируль Авто доглянуте,не потребує вкладень. Автомобіль з рідним пробігом є всі затверджені документи і TUV. Більше інформації по телефоні. Біля авто можливий торг !!
Продам надійне з рідним пробігом авто, перевірене часом авто, не бите, не фарбоване, доглянутий, вчасно все змінювалося, новий АКБ, нова літня резина, нова рідна запаска, авто використовується для роботи, відрядження по Україні, 80% - траса, 20% - місто, ходова, мотор без питань, теплий, комфортний Opel, сажовий фільтр рідний, як і сам мотор, турбіна в ідеалі - рідна, ходова на 90% в заводських деталях, замінені тормозні колодки по кругу, задні амортизатори, перевірка вітається, готовність їхати на будь-яке СТО на ваш вибір, порядність гарантую. Телефонуйте з 08.00 до 19.00. Торг присутній з реальним покупцем при зустрічі
Продам Opel Astra H 2009 , було багато зроблено по машині , замінено махавік , з щепленням, робилась заміна ричагів по ходовій, замінив пів вісі на нові з обох сторін , поставив новий акб Bosh 70 , реставрував від бичи в фарах , замінив стекла фар на нові , поставив Led лампи ,Deker 07 , ближнє світло та дальнє , світло як в новій машині , Робилась індивідуально проводка під Туманки в бампер , купувались нові решітки в бампер , купив прожектори в бампер Deker світить добре , купив поставив інший салон кожений + цього солону що заду можно поставить задні стекло подьємніки ,проводка та вони є та карти відаю з машиною , купив нові Єва килимки в салон та в багажник , расход город 5-7л в залежності як їздити траса орієнтовно 6 літрів ,масло фільтра тільки замінив , резина Continental r16 Продаж лише з переоформленням , обмін не цікавить. Дякую за увагу в далих покупок
продам опель астра н. подробиці за телефоном
Продам Opel Astra H 2008 року. Двигун 1.7 CDTI (110 к.с.). Пригнаний в 2019 році. Перший власник в Україні. Механіка чітка, ходова в нормі, нічого не гримить. Нещодавно зробив не велике ТО - замінив ремінь ГРМ, ролики та помпу, тому можна сідати й їхати без зайвих думок. Заправлений кондиціонер, пічка гріє відмінно, працює круїз-контроль, чудова зимова резина. Торг біля авто.
Opel Astra J Sports Tourer 2013 Продам надійний та практичний Opel Astra J у кузові універсал. Автомобіль 2013 року випуску, з економічним та перевіреним часом двигуном. Пробіг — 278 тис. км. Авто має просторий та доглянутий салон, великий багажник, що робить його чудовим варіантом як для сім’ї, так і для щоденної експлуатації. Кузов універсал дозволяє комфортно перевозити великогабаритні речі та подорожувати на далекі відстані. Технічно автомобіль у хорошому стані, регулярно обслуговувався та не потребує термінових вкладень. Ходова частина працює без сторонніх звуків, двигун та коробка передач функціонують справно. Переваги: * Opel Astra J (IV покоління, рестайлінг) * 2013 рік випуску * Кузов універсал * Просторий та комфортний салон * Великий багажний відсік * Економний в експлуатації * Відмінно підходить для міста та подорожей На всі питання з радістю відповість менеджер Харитон Денис Подивитись це авто можна у нас в автосалоні за адресою Богоявленський 21/1. Додаткові послуги салону : -Обмін ( Trade-in) -Кредитування ( лізинг) -Викуп Вашого авто -Прийом авто на комісію
Авто свіжо пригнане з Німеччини, розмитнене, в хорошому технічному стані з рідним пробігом. Хороша комплектація: датчик світла та дощу, електро пакет, мультикермо, парктроніки, клімат-контроль, круїз-контроль, підігрів сидінь, підігрів руля, webasto. Автомобіль розмитнений зроблений сертифікат та готовий до постановки на перший облік. # Рік виготовлення 2011 # Авто має прозору сервісну історію # Авто цілий без ДТП, в хорошій комплектації - Webasto - Підігрів руля - Кондиціонер - Круіз контроль - Мультикермо - ESPIABS - Центральний замок - USB/SD/AUX/Bluetooth - Механіка бст - Економне авто Та багато інших функцій Авто технічно справне, всі системи працюють без зауважень!!! Нами було проведенні: - Компютерну діагностику на коректну роботу двигуна та всіх систем, помилок не виявлено - Еологія (Сажовий фільтр) присутня !!! запасне колесо, домкрат, присутні !!! - Замінено масло в двигуні, фільтра, перевірено підвіску Детальну інформація надамо за телефоном: VIBER / WhatsApp !!! Будь-ласка телефонуйте з 8:30 до 19:00 !!! Можливий продаж в кредит, лізинг, по перерахунку та з ПДВ !!!
За додатковими фото дзвоніть або пишіть Є комплект дисків з зимовою зараз на чорних дисках
продаю власне авто, доглянуте і обслужене кожен день їздить і зараз нічого не потрібно робити, екологія вся на місці. продаю бо купив нісан ліф 2. автотна мені, любий вид переоформлення. є косметичні нюанси по кузову окремо виведені на фото але нічого критичного нема, днище ціле не гниле. багата комплектація в авто практично все що ставили на них окрім шкіряних сидінь і холодильника в бардачку. хороша зимова гума на штампах з ковпаками і комплектом болтів. можу додатково зробити фото або відео або обговорити по телефону. можливий торг
Продам власний автомобіль повністю обслужений, не потребує жодних капіталовкладень. Власник по техпаспорту, більш детальна інформація по телефону. Всім вдалих покупок та продаж.
Автомобіль в гарному стані, в рідній фарбі, не битий. Обслуговується вчасно, за більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Продаю власне авто. Докладніше за телефоном.
Вашій увазі не поганий опельок, головне не гнилий, пороги було замінено та оброблено днище, жодної корозії! Добре доглядаю за автомобілем і наразі жодних вкладень не потрібно взагалі. Є два комплекти колес з резиною (літні титани R16 із практично новою гумою, та зимові штампи R15 з гарними ковпаками). Двигун масла взагалі не бере, нічого ніде не підтікає, мастило заливаю мотуль і воно, хоч це і дизель, навіть не чорне. Близько 20тис. тому робив капітальний ремонт форсунок по оригінальних деталях, жодного диму немає і заводиться з пів оберту в любу погоду, в любий час. Кожна кнопочка працює, кондиціонер працює! Ходова вся в ідеалі, є сервісна книжка обслуговування автомобіля, візуально є нюанси і їх видно на фото. Розхід реально 5,5 - 6л. Я власник, жодних проблем з переоформленням. Продаю бо хочу щось новіше, все таки 2005 рік. Хто купить, не пошкодує. Хороша, надійна, робоча машинка. Дзвоніть усе розкажу і покажу.
