- 324 тис. км
- Самбір
- Дизель, 1.7 л.
- Ручна / Механіка
Надійне вмістиме сімейне авто.Повнітю доглянуте, все вчасно мінялося і обслуговувалося.Один власник в Україні
Надійне вмістиме сімейне авто.Повнітю доглянуте, все вчасно мінялося і обслуговувалося.Один власник в Україні
Машина в нормальному стані, є проблеми по кузову, та з ручним гальмом. Був капітальний ремонт ПНВТ 3т кс тому.
°• ТОПОВА МОДИФІКАЦІЯ - Сама Максимальна «COSMO »! СИДІННЯ—- AGR Ergonomic Seats з висувною підтримкою стегон Ідеальний ТЕХНІЧНИЙ СТАН. АВТО В УКРАЇНІ КІЛЬКА ДНІВ . ЗБЕРЕЖЕНИЙ шкіряний САЛОН, БЕЗ ПОТЕРТОСТЕЙ ТА ПРОПАЛІВ. НИЗЬКА ВИТРАТА ПАЛИВА. КАПІТАЛОВКЛАДЕНЬ НЕ ПОТРЕБУЄ. АВТОМОБІЛЬ ДУЖЕ ДОГЛЯНУТИЙ ТА ЗБЕРЕЖЕНИЙ ! БЕЗ ЄДИНОГО ПІДКРАСУ —ГАРАНТУЮ Реєстрація відразу на клієнта, сертифікат зроблений Модельний рік .04.2014 року, календарний 2013р Сама максимальна КОМПЛЕКТАЦІЯ:—COSMO • Модернізований дизельний надійний двигун 1.7 «DCI» (8 клапанів) 81 kwt ЕКСЛЮЗИВНИЙ КОЛІР —Champagne Silver або Pepperdust Metallic • МКПП - 6-передач • 12 подушок безпеки _ • Система екстреного гальмування (Active safety brake) • Система курсової стійкості (ESP) • Система допомоги при рушанні вгору (HSA)! • Акустична система - • мультикермо • Мультимедійний екран • навігація з картами України та Європи • Контурна підсвітка салону • USB, AUX, Bluetooth, гучний зв"язок • двохзонний клімат _• Круїз контроль з обмежувачем швидкості _• Зовнішні дзеркала з підігрівом та електроприводом • Датчик світла • Сенсор дощу • задній парктронік • Хромовані протитумані фари • система старт - стоп • підігрів сидінь • Bluetooth • Фотохромне дзеркало з автозатемненням • Функція «Follow me home» - таймер вимкнення фар «Проведи мене додому» • Оновлений салон з покращеною шумоізоляцією • Сидіння підвищеного комфорту • Підтримка поперекового відділу • Кріплення дитячого кріселка «ISOFIX» • Система «Child Lock» - захист дітей в подорожі • Дотяжка вікон з пульта • Оригінальні легкосплавні диски R 17 • нова резина -2025 року ХТО ШУКАЄ ПОДІБНЕ АВТО ТОЙ НЕ ПОШКОДУЄ , детальніше по телефону
Технічно в хорошому стані Ходова не стукає Двигун працює ідеально, не димить, масло не бере, екологія на місці Витрата 5 л у місті Кондиціонер заправлений і охолоджує З документами повний порядок
Можете набрати на номер все детально розповім)Машина в дуже хорошому стані
Продам свого опеля, авто повністю обслугована,пєрєд зимою пройдено ТО , практично вся в рідній фарбі, два компєкти гуми , (зима, літо), самий надійний та єкономічний двигун 1,7 CDTI (хто знае - той зрозуміе). 6 ст. МКПП, автомобілю зроблений антикор, на обслуговування авто не єкономилось, два ключа, стан - сів і поїхав
машина тільки з Європи.... багата комплектація..... 2014 останній рік виробництва з самим надійним японським двигуном 1.7...... розхід 4-5 л дизеля..... технічно все на відмінно.... машина повністю обслужена... кузов БЕЗ ЄДИНОГО ПІДКРАСУ..... вікна всі оригінал 14 року.... розмитнена і готова до реєстрації в мрео.... всі подробиці по телефону....
Автомобіль в хорошому стані, один власник , пригнана з закордону в 2022 році Вчасно облуговували якщо щось цікавить, дзвоніть
Продам Opel Astra j 2011року. Економний і динамічний дизельний 1,7 двигун заводиться і працює дуже добре. Салон чистий, цілий, доглянутий і не прокурений, коробка переключається плавно та без ривків. Нещодавно замінено масло і всі фільтра.Великий багажник, місткий салон, зручний у користуванні. Автомобіль надійний, сімейний, дешевий в експлуатації. По кузову є не виправлені сліди використання. Комплектація: кондиціонер, передні електросклопідйомники, мультимедійна система, ABS, подушки безпеки. Хороший торг.
Авто в хорошому стані Користуюсь більше двох років Є незначні сліди використання Більше інформації по телефоні
Автомобіль їздить кожен день зроблена ходова хороша зимова гума.Дзвоніть або пишіть на номер.Торг!
Продам свій автомобіль зареєстрований в березні місяці 2019 року, в авто все справне, мотор ходова на 5. Деталі по телефону Замінено ремні ГРМ.всі роліки. весь комплект щеплення. Масло і фільтра Тормозні колодки Антифриз Заправлено кондиціонер Машина 100% справна
Своє авто в гарному стані. Вкладення не потребує. Всі питання за телефоном.
Автомобиль повністю обслужений.Замінений ГРМ всі масла и Фильтра. По ходовій часті вложеній не потребує.Не великий росхід. По трасі 5,5. Город 6,,5. БЕЗ Торгу!
Автомобіль в доброму стані. Замінено комплект щеплення, сальники колінвала, нові передні стійки з пружинами і підшипниками замінені всі сайленблоки. Нова літня гума і ще комплект зимової на лехкосплавних дисках
авто в нормальному стані, є незначні сколи, нічого не красилося, технічно все в нормі, кондиціонер працює та холодить відмінно, замінені ремінь грм, помпа та рідини.Можливий обмін тільки дизельне авто Бус з моєю доплатою, решта не пропонувати
