- 164 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Офіційний автомобіль куплений на УкрАвто. По технічному стану авто в гарному стані, повністю обслуговане. Два ключі, сервісна книжка, два комплекти хорошої гуми. Готовий до любих перевірок та торгу.
Офіційний автомобіль куплений на УкрАвто. По технічному стану авто в гарному стані, повністю обслуговане. Два ключі, сервісна книжка, два комплекти хорошої гуми. Готовий до любих перевірок та торгу.
Надійний та економний хетчбек. Простий атмосферний двигун — дешевий в обслуговуванні. Авто в хорошому технічному стані, регулярно обслуговувалось. Є косметичні моменти по кузову (видно на останніх фото) Ціна без торгу
В гарному стані, ухожена. Додаткова інформація по телефону
Авто в гарному стані.В рідній фарбі. Без подряпин,без підкрасів. Гарна комплектація. Надійний та економний двигун.
Продам Опель Астра H 2005 року 1,6 газ /бензин 4 покоління, мотор Z16xep ( 105 л.с) По ходовій і моторови питань нема. Салон в доглянутому стані Передні склопідйобники , мультируль , клімат , гідро підсилювач керма , тонована тільки ззаду
Продам жужика. 1.6 бензин. З того що зроблено: - ремінь помпа термостат, - щеплення( 38 тисяч стало замінити бо брав оригінальний диск), масла звісно також поміняні - ходовка уся була перебрана рік назад на АТЛ після того авто не користувався фактично. - компресію перевіряли (сказали 10) З того що потрібно ( бажано) -виправити під себе зовнішній вигляд (передній бампер є ціленький оригінальний лиш покрасити віддаю в комплекті) - зробити адаптацію коробки ( щеплення було замінено але через 2 тисячі казали приїхати зробити та не було часу) - глянути до твінпорта - замінити кнопку склопідйомника водія (300 грн вже колись міняв ) - замінити моторчик зеркала пасажира( вверх вниз не працює вліво вправо працює) - замінити поплавок (їздив постійно з повним баком і тому не правильно показує але не критично) - замінити трубки охолоджувача( або поправити їх) - знайти де і устранити де фріон тікає щоб працював канндьор( сам кандьор робочий якшо залити фріон то працює але максимум 2 місяці потім спрацьовує система захисту і не вмикає) - замінити лампочку дхо( бажано в парі) З того що робив - вивід усіляких зарядок ( їх куча) - встановлений підлокотник - шкіряний чохол на ручнік - доставлений та активований круїз контроль -добалено трішки лошадок ( а ще лямду відшили но не дошили) Опис короткий від мене Жужик доволі класний і динамічний на свою вагу та 1,6. Є заводська кнопка спорт ( але можна і педалькою робити кейк дауни) про швидкість та динаміку можу показати на телефоні так як авто до нього підключається і є записи поїздок з усіма графіками). На зовнішній вид особо мене він не турбував тому не вкладався . Приоритетом була комфортна їзда по місту і трасі. Коврики ева присутні також є усі бумажки з кодами якщо хтось хоче поставити автосвітло чи автодощ( блок управління дозволяє робити багато чого). Резина зимка дуже класна. Причина продажу -стоїть вже пів року і ніяк руки не доходять продати так як є інше авто . Продаж тільки через повне переоформлення.Я третій власник
12к $ на руки без торгу. Максимальна комплектація, шкіра, автопарковка і т.д (окрім люку). + металеві диски з гумою Michelin зима Технічно питань немає, зроблене повне ТО. На 185к змінено демферний маховик, щеплення та вижимний, є накладні з СТО. 203к пробігу - замінено ланцюг ГРМ зі всіма зірочками та прокладочками + масляний насос. Замінено масло в коробці та охолоджуюча рідина і передні тормозні диски. 2 ключі та купа асистентів: - стар/стоп; - без ключовий доступ (усіх дверей); - асистент при старті на підйомі; - автоматичний електро багажник; - відкриття багажнику з пульта, кнопкою з салону або махом ноги якщо руки зайняті; - дотядка вікон; - електро складання дзеркал; - датчики сліпих зон; - пошук на парковці; - датчики тиску шин; - попередження про зіткнення; - автоматичне приторможування; - круіз; - обмеження швидкості; - car play apple/android; - розпізнавання знаків; - сенсорний дісплей; - навігація; - камера заднього виду; - парктроніки перед+зад; - контроль полоси (підрулює та попереджає про з'їзд з полоси); - шкіряний руль; - підігрів руля та передніх сидінь; - підігрів задніх сидінь; - шкіра салон та карти дверей; - проекція; - wifi роздача (роутер); - гучний зв'язок по Bluetooth; - фаркоп; - кнопки складання задніх сидінь з багажнику; - протитуманки; - відео реєстратор передній та позаду з wifi;
Ходова частина,мотор,КПП в нормальному стані,кузов потребує незначного ремонту,нова зимна резина,нові задні та передні пружини,авто в рідній фарбі,один
Авто в хорошому стані! Рідна фарба . Встановлено нове газове обладнання!!!
Продам авто в хорошому стані
Продам Opel Astra 2015 10000 доларів США
Автомобіль OPEL ASTRA STATION WAGON, пригнаний з Німеччини в грудні 2021 року, перший власник в Україні. Датчики дощу та світла. Кондиціонер обслужений та працює відмінно. Автотонування дзеркала заднього виду. Мультируль. Круїз контроль. Передні електросклопідйомники, електрорегулювання бокових дзеркал. Гарна штатна акустика. Фаркоп з розеткою в комплекті. Заводське тонуванн. Двигун та ходова у відмінному стані. Заміна розхідників здійснюється вчасно та якісними матеріалами. Автомобіль доглянутий та вкладень не потребує. В наявності два комплекти гуми (зима/літо) один з яких на дисках як на останньому фото. В салоні авто не курили. Всі питання по телефону. Торг біля авто.
Продам власне авто в хорошому стані.Повністю обслужене.Замінений комплект грим та комплект щеплення фірми Luk.Два ключа.Два комплекти резини на дисках.Детальніше по телефону.
продавм автомобіль в хорошому стані. мотор після повного кап ремонту . по кузові є кілька царапин , ви думаю ви розумієте що авто не нове . 2 комплекта гуми (зима на дисках , літо на титанах ) всі питання по телефону
Продається Опель Астра Н 1.6 бензин газ нестояв 2009 р модельний 2010.Автомобіль у гарному стані .Остальні питання по номеру тел.+********** Вайбер .Володимир.
Авто в робочому стані.
Хороший семейный и рабочий авто. Есть вопросы по лкп,на востановление уже уступил. Губы машине на продажу не красил,всё как есть.Все вопросы по телефону.
Продам автомобіль Opel Astra G Karavan 1.6 бензин, 2001 рокуАвтомобіль був в одних руках на протязі 6 років, експлуатувався бережно, всі росхідники вчасно замінювались з інтервалом 8-10тис, данний автомобіль доволі динамічний зі своїм 1.6 , також гарно маневрує, і простий в керуванні! Двигун працює тихо, рівно, чітко, масла не бере, не димить, не сапунить, по ходовій теж все ок, машина тримається дороги, і їде як корабель! Встановлене ГБО 4 покоління, розхід приємний Салон просторий, підходить для сім'ї, в охайному вигляді, без посторонніх запахів, все світиться, всі кнопки працюють, музика дуже гарно грає)Також багажник має багато місця Кузов в гарному окрасі, голубого металіку, кузов в гарному стані, місцями відлущилась фарба, потребує пару косметичних підкрасів, нічого страшного немає, для того хто хоче купити і їхати це не буде проблемою, на ці моменти буде торг . Кузов не ржавий, стакани цілі, дно також має гарний стан. По всьому іншому автівка в чудовому стані, новий власник буде задоволений! По всіх питаннях звертайтесь за телефоном +********** Антон, Viber Авто знаходиться у Вінницькій області смт Піщанка Ціна 2700
Автомобіль в гарному стані По кузову все в ідеалі Мотор коробка працює добре без будь-яких нарікань По салону - на панелі на двох кнопках стерлясь краска Сам салон в гарному стані без дефектів+доклеював сам світлодіодну стрічку Замінено: Передні та задні гальмівні диски Комплекти передніх, задніх колодок Дві стойки стабілізатора Ричаг передній нижній
