- 186 тис. км
- Павлоград
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Двигун масло не бере.Газ вписаний.Тихе,тепле,економічне авто.Можливий обмін на авто дешевше.
авто в доброму стані, все працює добре
Автомобіль пригнаний з Словенії, двигун та коробка без зауважень, ходова в хорошому стані, чистий та охайний салон. По кузову питань немає, ржавчини, царапини відсутні. Перший власник в Україні, присутній торг. Деталі за телефоном
Продам авто. Сертифікат є. Замінено фільтра, ремінь, масло. Страховка є, новий акумулятор. 2 види килимків, круїз, датчик дощу, клімат контроль.
Авто в хорошуму стані як по кухаму так і по технічній частині салон чистий сбережений все працює кондиціонер працює передня ходова зроблена місяць тому продаю бо виїжаю за кордон
Opel Astra H , авто в дуже гарному стані, була пригнана з Германії 3 роки тому , не потребує вкладень. В дтп не було , жодна деталь не фарбована, стекла усі рідні , двигун працює як годинник . Авто повністю обслужене, все справно ! Усі питання за телефоном .
Машина в робочому стані, сів і поїхав. Встановлено ГБО, прописано у техпаспорті. Технічне обслуговування проходить своєчасно. Салон не прокурений, охайний, гумові коврики. Запасного колеса немає. Передні покришки нові.
Авто в гарному стані пригнане з Німеччини. Один власник в Україні. Авто з рідним пробігом, два ключі, сервісна книжка.
Opel Astra J свіжопригнана. 1.6 бензин простий амосферний двигун на який ставиться ГБО. Пройдена сетифікація. В авто працює все!!! Всі деталі по телефону.
битая под ремонт хороший торг
Стан авто без проблемний. Працює все!!! Перший власник в Україні. Пробіг без коректування 100%, що підтверджується звітом з аукціону в Італії. За додатковою інформацією телефонуйте. Усім вдалих покупок та продаж)
Гарний,надійний автомобіль,за сім років не підвів ні разу,двигун працює гарно,масло,фільтра міняв кожні сім ,вісім тисяч,салон чистий,ухожений,я не палю,так що в салоні не курили, кондиціонер працює, склопід'йомники,мультіруль,трохі є рижиків на арках.дзвоніть,все розповім.
Продам Опель Астра G дизель 1,6 мкк. Без ДТП, рідний окрас, скло все своє. Двигун масла не бере, колеса R17, шини 25 року, літо. Хороше авто, хто купе не пожалкує. Причина продажу- потрібен бус. Обмін не пропонувати! Переоформлення в МРЕО, власник по ТП, Торг можливий після огляду авто.
Продається. Opel Astra J у дуже хорошому стані, доглянута. По машині нічого робити не потрібно, сів і поїхав. двигун працює рівно замінено -масло, фільтри -грм з помпою зроблено, як для себе Кузов без рижиків, салон чистий, не прокурений, не затертий, електроніка вся працює, встановлені титанові диски, підігрів сидінь, задній парктронік, підлокітник. Стоїть ГБО, яке забезпечує дуже економічну витрату як по місту, так і по трасі. Машина варта вашої уваги. Торг присутній Дзвонити після 19.00, на протязі дня писати телеграм, ватсап
Деталі по телефону
Свіжопригнане авто, читстий та без слідів використання салон, економне авто, їде без зауважень без пинків, всі функції працюють, розхідники замінив, присутня сервісна книжка. перший власник в Україні,136 кінських сил їде бадьоро, стоїть нова зимова резина. Цікавить обмін на шкоду октавію а7 2.0тді
