- 295 тис. км
- Вінниця
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Пропоную до уваги свіжопригнаний автомобіль з справжнім пробігом 110000 км . Авто повністю обслужене замінені всі рідини і фільтра на пробігу 108500 км з таким пробігом я його сам особисто приганяв з німеччини двигун та кпп працюють ідеально по ходовкі також нічого не стукає не грюкає з документами повний порядок .є якісь додаткові питання дзвоніть за номером всім надам вичерпну відповідь.Радує розхід середній по трасі 4-4.2л/100км ,в городі 5.5-6 л/100км що в теперешній час важливо .
Робоча лошадка Авто вже на українських номерах. Використовували майже рік, дуже экономна машина. Була нещодавно заміна масла та фільтров, Є додатково нова зимова резина куплена в цьому році. Причина продажу взяти авто вищого класу. Є нова зимова резина куплена.
Продаю Opel Astra H 1.6 бензин. Автомобіль в хорошому стані, замінені масла, фільтра, ремні, ролики, зроблена повністю ходова, по кузову нарікань не має (все добре). Авто в гарному стані, додаткових вкладень не потребує.
Все технічно справно Є комплект титанів і літньої резини
Авто в збереженому стані,ми другі власники.Оригінальний пробіг 197тис.Обслуговувалась завжди вчасно.В цілому ніяких нарікань немає,стан видно на фото.Хороше сімейне авто.Якщо є запитання дзвоніть відповім.
Другий власник, остання реєстрація 17.10.2019. В салоні не курили, обслуговувалась вчасно, замінені амортизатори задні, передні були змінені на 170 тис.км.Литі диски (kosei) 15 діаметру на літній резині плюс другий комплект GM рідні металеві диски на зимній резині. Розхід місто 9л, траса 6,5 л, змішаний-8л на 100км
Авто з Європи, фарба рідна, пробіг підтверджений,стан гарний, все працює, салон на шкірі, клімат, підігрів сидінь, 4 склопідйомники,, фаркоп, всі документи для обліку, стан ідеальний, власник буде задоволений
Продається свіжо пригнаний стильний та економний Opel Astra K 2016 року з надійним дизельним двигуном 1.6 CDTI. Авто поєднує сучасний дизайн, комфорт та відмінну динаміку при мінімальній витраті пального. Двигун: 1.6 дизель (економний та тяговитий) Коробка передач: автомат Витрата пального: в середньому 5-7 л/100 км Привід: передній Салон: просторий, доглянутий, якісні матеріали Комплектація : Кондиціонер Круїз-контроль Мультимедіа з Bluetooth/car play Підігрів сидінь та керма Парктроніки Денні ходові вогні LED Автомобіль комфортний як для міста, так і для далеких поїздок. Великий багажник, зручна посадка та відмінна керованість. Надійний та недорогий в обслуговуванні дизельний двигун. Можливий торг біля авто. Готовий до перевірки на будь-якому СТО.
Продам авто всі деталі за телефономмм. .
Продам власне авто привезене з Польщі в 2021 році з пробігом 84000км пробіг реальний я перший власник в Україні,зараз пробіг 118000,авто доглянуте готове до любих перевірок на сто,по двигуну та ходовій частині питань взагалі нема,кузов в оригінальній, фарбі,жодні болти не крутились,авто обслуговувалося вчасно, на 91 тисячі був замінений ремінь грм помпа,счеплення,колодки,по кузову авто доглянуте є невеликі сліди експлуатації адже авто не фарбувалось без гнилі і дирок,на додаткові питання відповім в приватні повідомлення,автоплощадкам прохання не турбувати,торг біля капоту
Сімейний автомобіль, в гарному стані, обслуговується вчасно, без нарікань.За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном, машинка варта уваги. Новий акамулятор, літня гума Dunlop, перший власник в Україні. Пробіг 162000км.
Продам Опель Астра Н пригнана з Німеччини в 2021 році,перший власник в Україні.Продаж в зв'язку з купівлею другого авто.Комплект зимової гуми на дисках.Тільки переоформлення.Торг реальному покупцеві біля капота.Всі інші питання по телефону.
Цікавлять питання, пишіть, дзвоніть. Двигун X16SZR Борт-журнал для ознайомлення на e-drive: песикhpdjf380слеш5726 Автівка трохи втомлена. Двигун капіталився 90к назад, зараз трохи барахлить,можливо монік, на бензині давиться до 2500об/мин, пороги та арки поварені, але не пофарбовані. Фото №3: Окремо передній бампер, ремонований, пфт нікуди підключити (під капотом відсутня проводка). Фото №2: є дірочка під бачком ОР, велика, треба заварити, (з кулак) кільца нові, голова після ремонту, 500 км, вкладиші шатуні нові, ходовка скоріш за все втомилась, є деякі запчастини, на двигун 3 сальника, саленблоки балки, Сальник та шток перемикача передач новий, Газ стоїть але не вписан, газ працював, але поча їсти 27 літрів, можливо через Монік, більше на газу не їздив, Кондиціонер не працює, не знаю що з ним, десь травить, резинки міняв, компресор брав уживаний, Рульова рейка тече, є інша відремонтована. Пробіг 271+121 Окремо: локери та бризговики на всі колеса. В мене ДТП не було, що було до мене мені не розказали. Торг мінімальний, якщо вам не подобається і хочете пореготати, у гуглі забиваєте "квартал" і наздоров'я регочіть, дзвонити і писати що заберете за 500 не треба.
