- 230 тис. км
- Одеса
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані.. Цеп поміняний Масляний насос Масло+фільтр Резина зимня на дисках в подарунок Деталі по телефону **********
Авто в гарному стані.. Цеп поміняний Масляний насос Масло+фільтр Резина зимня на дисках в подарунок Деталі по телефону **********
Сервісна книга, два ключа, оригінальний пробіг, автомобіль не фарбований ,без ДТП.Замінено цеп ГРМ, масло, фільтра . Автомобіль в хорошій комплектації. Два комплекти резини
Авто в гарному технічному стані , двигун працює ідеально , коробка після ТО перемикає чудово , технічно без вкладень по кузову без іржі , е сліди використання, кондиціонер працює, підігрів сидінь, парктроніки , гарна музика , нова гума і АКБ , переоформлення
Машина обслужена в хорошому стані нічого робити не потрібно перший власник по Україні в комплекті віддам зимову резину нову пишіть дзвоніть!
Машина обслуговувалась вчасно, робив для себе, масло не їсть (міняв клапанну кришку). Стоїть ГАЗ 4го покоління, міняв редуктор та фільтра. Кожні 7-8 тис. робив ТО , останнє в квітні місяці. Є пошкодження кузова та тріщина на лобовому склі . Була заміна крила , бампера та фар. В додачу йде комплект зимних шин
Авто на ходу , нужно заварить глушитель и поменять бензонасос на зиму сейчас спокойно заводится на газу
Власне улюблене авто, 2 комплекта гуми , подробиці по телефону
Продам Опель Астра К в хорошому стані.В комплекті з авто йде 2 пари килимків ,дві пари коліс зима-Hanckook,літо-Nexen резина майже нова.
Авто на ходу, є невеликі проблемні місця на кузові. На свої роки гарний варіант
Автомобіль доглянутий, по ходовій частині питань нема двигун працює рівно зроблена повна шумоізоляція два комплекти гуми обмін від 2016року
1,6 лизель.пробіг рідни.підігрів силінь і руля .електро сідушки все працює .дачики світла і дощу.зроблена хімчистка салону.салон чистий і не прокурений.шести ступка розхід 4,6 літ. замінено масло в коробці .замінено масло в двигуні з фільтрами.і саме головне замінено 10 тис назад ГРМ. Бо хто знає тут яка заміна ГРМ той оцінить. резина нова літня 26рік + розвал зроблений.кондюк працює заправлений.акамулятор новий на гарантіїї
Автомобіль тільки пригнаний з германії Кузов увесь у заводському без іржі Клімат контроль Датчики світла та дощу Круїз-контроль Підігрів сидінь Датчики паркування Адаптивні лінзовані ксенонові фари Нова літня гума Goodyear на нових дисках R16
Продам автомобіль в гарному стані,двигун після капіталки переоформлення
Opel Astra K 2019 1.6 CDTI АВТОМАТ в комплектації PREMIUM. Свіжопригнаний своїм ходом з Німеччини від одного власника, розмитнений, сертифікований та готовий до першого обліку на першого власника в Україні. Технічна частина в ідеалі та щойно після ТО, кузов в відмінному стані, практично без зауважень. Сервісна історія, звіт CarVertical, записи з німецької експертизи TUV/DEKKRA, без ДТП в заводській фарбі. Про авто: - Найнадійніший двигун 1.6 CDTI 100кВт/136кс - Класична та надійна коробка автомат 6-ст. (GM6T) - Оригінальні легкосплавні Диски R18 з літньою резиною - Підігріви передніх та задніх сидінь - МАКСИМАЛЬНА оптика LUX з опціями вирізання потоку авто, пішоходів та автодальнім - Задня Максимальна LED Оптика - Come home / leave home - Красивий шкіряний салон - Електроскладання задніх сидінь - Система Start/Stop - Асистент Запобігання зіткнення - Асистент Утримання полоси (Lane Assist) - Підігріви дзеркал + автозатемненням - Підігрів керма - Максимальна мультимедіа - Розпізнання дорожніх знаків - Система адаптивного освітлення - Виявлення втоми - Багатофункціональне мульти-кермо - Голосове керування - Електро-регулювання та складання дзеркал з авто-затемненням - Безключовий доступ - Запуск двигуна з кнопки - Денні ходові вогні - Протитуманні фари - Apple CarPlay, AndroidAuto, Mirrorlink, BLUETOOTH AUDIO - Камера заднього виду - Датчик світла - Датчик дощу - Сервісна книжка - Хром-пакет - Докатка та набір ключів з домкратом - Два ключі Динамічне, економічне та сучасне авто на мега комплектації. Деталі за телефоном.
дуже гарний стан,повністю технічно обслужене,ланцюг замінено,екологія на місті, торг біля авто
Я другий власник, авто без ДТП, по кузову все рідне, без підкрасів. Була заміна тільки лобового скла, за весь час експлуатації. Замінені всі патрубки охолоджувальної системи, задні амортизатори, ремінь ГРМ(місяць тому), сайлентблоки, масло замінювалось кожні 8 тис км. Історія обслуговування і діагностики на сто. Робот відкалібрували 20 тис км тому, не потребує обслуговування. Авто повністю обслужене, готовий до перевірок.
Автомобіль доглянутий, на впевненому ходу, є іржа на задніх арках.
