- 200 тис. км
- Шептицький
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані. За більш детальнішою інформацією телефонуйте
Автомобіль пригнаний з Германії. Не битий, не фарбований. Проведено ТО в Украіні. Замінено 4 стойки, рульові тяги, масло, всі фільтра (салона, воздушний та ін). В гарному стані, не полірована, не готувалася до продажі. Всі побробиці за номером телефону
Продам опель астрал 2008р.в. в відмінному стані. Машина в рідній фарбі, без єдиного підкрасу, без вмятин і царапин. Всі вікна рідні. 100% без дтп. Мотор працює рівно, масла не бере. Авто обслуговується на офіційному автосервісі. Всі розхідники мінялись вчасно. Кондиціонер дме холодним. Кожна кнопка в машині працює. Є комплект зимовоі гуми на дисках. Детальніше по телефону.
Була пригнана з польщі Володію машиною вже 6 років За детальною інформацією звертайтеся по телефону
Авто після повного ТО. Замінені пороги та поварені ланжерони. Для ЗСУ гарна знижка. Всі питання по телефону.
Всі питання по авто по Вайберу або ВатсАпп.
всі питання по телефону...
автомобіль в гарному стані, всі запитання по телефону
Автомобіль в хорошому стані, замінено масло, свічки, стартер, датчик колінвалу, новий акумулятор.Стоїть зимова резина.Почистив дросильну заслінку.Страхока на рік.Два ключа. Можливо обмін на БМВ е46.Більше інформації за телефоном
за детальною інформацією звертайтеся за номером телефону
Авто жінки, а жінки тримають авто в порядку. Astra K - чудове авто, просторе, економне, комфортне, красиве. Всі недоліки вже виправлені (заміна цепного ГРМ на оригінальні деталі в 2021р., ТО своєчасне). Освіжили кришку багажнику - гараж низький. Приємно здивований якістю американського GM. Причина продажу - перехід на електро.
Авто доглянуте. Стан гарний. Проблем ніяких немає .Ходова в нормі. По двигуну питань немає. Детальніше за телефоном.
Продам автомобіль
За деталями дзвоніть:
Приганяв сам для себе 05.2022 брав з рук в Чехії.Двигун і коробка працюють ідеально.По ходовій зауважень не має.Сервіска з печатками до пробігу 193000.Пробіг не скручений готовий до перевірок.Салон в гарному стані, сидіння збережені.Два комплекти коліс на дисках(2 літні нові).2тис тому поміняв гальмівні колодки перед і зад.Працює тихенько, не димить.По кузову є незначні подряпинки та сколи, бампер задній та передній фарбовані (пластик) були потерті коли купляв.Клімат працює.
авто в доброму стані з переді мінялись пружини і стойки неділю назад зроблено ТО авто було
Рабочей авто . Все норм. Ездить кожин день.Детали по телефону.
