- 180 тис. км
- Львів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в доброму стані , один власник , все працює, два комплекти резини, є невеликі нюанси по кузову.
Авто в доброму стані , один власник , все працює, два комплекти резини, є невеликі нюанси по кузову.
1-й власник в Україні. замінив ГРМ, зчеплення. вкладень не потребує.
Продаю авто в хорошому стані мотор коробка працює добре по ходові нарікань немає в авто встановлено ГБО 4 більше деталі в за номером телефону
Opel Astra H 2012 - надежное авто для владельца. Экономичное в эксплуатации. Хорошее авто по всем показателям цена - качество. Авто в отличном техническом состоянии, не требующее вложений после покупки. ТО проводилось регулярно с заменой всех необходимых расходников. Пробег родной. Гаражное хранение. По кузову есть следы эксплуатации, требующие подкраски. Больше инфо - по телефону или на просмотре авто при встрече. В комплекте - зимняя резина Continental, летная резина - Hankook. Установлена камера задней парковки. Вмонтирован ЖК дисплей. Авто с идеальной состоянии по своим параметрам! Спорт-режим.
Продам свою машину,технически в идеальном состоянии.Все обслужено,двигатель работает ровно,без каких нареканий!Кузов весь в родной краске,готов к любой проверке,так как скрывать нечего.Машина в комплектации Intense,комбинированная кожа вся целая,без дырок.Открытие и закрытие багажника с кнопки,Андроид Авто и Apple carplay и многое другое!Климат греет и холодит отлично!Имеется сервисная книга и чеки на замену масла.Машина на мне,продажа только с переоформлением.Помошников просьба не беспокоить!
Продам власне авто, у користуванні майже 3 роки. Opel Astra 2017 року, 1.6 дизель, автомат. Автомобіль у топовій комплектації, поєднує комфорт, безпеку та економічність. Машина в дуже хорошому технічному та візуальному стані, повністю готова до експлуатації. Комплектація та опції: • Безключовий доступ • Система контролю тиску в шинах • Датчики дощу та розпізнавання дорожніх знаків • Електронний ручник • Два ключі • Парктроніки спереду та ззаду • Камера заднього виду • Мультимедійна система з Android Auto та Apple CarPlay • Електропривід кришки багажника з відкриттям без рук (змахом ноги) • Контроль смуги руху • Масаж водійського сидіння • Вентиляція передніх сидінь та підігрів усіх сидінь, підігрів керма, LED задні ліхтарі • Система запобігання зіткненням • Електропривід складання задніх сидінь Додатково: Встановлені сучасні бі-LED лінзи, які значно покращують якість освітлення та безпеку в нічний час. Замінені килимки на нові, встановлено металевий захист двигуна. Автомобіль додатково затонований якісною плівкою для підвищення комфорту та захисту від сонця. Авто завжди обслуговувалось вчасно. Разом з автомобілем віддам комплект хорошої зимової гуми, а також проставки для збільшення кліренсу (придбані, але не встановлювались). Будь-які перевірки на СТО. На останньому фото вказано пробіг за час мого володіння авто та середній розхід (70% - місто)
Продаю власний автомобіль з надійним двигуном Z16XER зі встановленим ГБО -STAG 5, сигналізацією, дистанційним автозапуском та новою мультимедійною системою на Android з управлінням з керма та в комплекті з якісною акустикою. УМОВИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ Автомобіль, загалом, за всю свою історію, поміняв всього дві сім’ї. Експлуатувався в місті з періодичними поїздками в межах Київської області. Заміна масла та фільтрів відбувалась кожні 8-10 тисяч кілометрів. Враховуючи особливості роботизованої КПП, актуалізація точки зчеплення проводилась раз на 1-2 тисячі кілометрів. Добре, що фірмовий пристрій (OP-COM) для цього є і я його віддам покупцеві машини?) Масло в КПП було замінено 30 тисяч кілометрів тому. Було обслужено ходову, замінено ремінь ГРМ, ролики та помпи, проведено реконструкцію рульової рейки, замінено статор генератора, двигун обдуву салону, а також лямбда-зонд. Крім того, замінено блок катушок запалювання. Каталізатор на місці. РОЗХІД ПАЛИВА - 7 літрів бензину на 100 км або - 10 літрів газу на 100 км. Зимова резина є. Звісно, чекати якихось див і відсутність ньюансів від автомобіля, зробленого ще при Ющенку, не варто: підкраси є (від попередніх власників), рижики невеликі теж є, каталізатор вже пора вирізати (періодично видає помилку), але він точно краще за всіх конкурентів у своєму ціновому діапазоні: невибагливий та дешевий у ремонті, економічний та динамічний навіть на газі, з гарною шумоізоляцією, досить просторим салоном, рідним пробігом та приємними плюшками. Для міста – ідеальний варіант. Встанрвлена магнітола на Андроід. Встановленна сигналізація з дистанційним автозапуском. (Що взимку, що влітку - функція, за яку ви точно пробите цю машину). Отже, якщо Ви шукаєте дешевий автомобіль для пересування з точки А в точку Б з комфортом та фішками, яких немає навіть у більшості сучасних машин з салону – ця машина Вам точно підійде. Розумний торг біля капота.
потребує косметичного ремонту
Продається авто від власника в хорошому технічному стані. Потребує косметичного ремонту. В комплекті літня гума на дисках (4 шт.)
Сімейне авто, перша автівка батька, у сім?ї з 2009 року. Все працює і гарантовано— сівпоїхав куди завгодно далеко
Продам Опель Астра К, 2016 року, 1.6 TDI 136 лошадок. Авто має: - 2х зоний клімат - круїз контроль (не адаптивний) - підігрів руля та передніх сидінь - автоматичні датчики світла та дощу - попередження про зіткнення - задні парктроніки - дротовий CarPlay - лінзоване ближне світло (встановлено лед лампи, світить дуже файно) - лед задні фонарі - чорна оббивка салону і стелі - спорт режим, та багато іншого. - 2 ключі Замінено комплект ГРМ, оливу в моторі та всі фільтра. 2 комплекти гуми. Авто їде добре, нічого не стучить, не гримить. Торг присутній - телефонуйте домовимось, відповім на всі питання.
Я перший власник в Україні. Пригнана з Австрії. Всі кнопки, як і кондиціонер працюють відмінно. Два ключі. Сервісні документи. У ДТП не була. Підкрасів немає. Обслуговував лише на СТО. Нова вихлопна, акумулятор. Тільки поміняв масло та охолоджуючу рідину. Масло не бере взагалі. Газ ніколи не стояв. Віддам, на додачу, другий набір заводських легко сплавних дисків.
Машина в гарному стані. Двигун звичайний 1.6 Газ - бензин 4 покоління. Їде на бензині і на газі. Економна. Обслужена,замінено ремені, ролики, масло і фільтра. Кузов не ржавий і не гнелий. Салон чистий не затертий. Ходова в нормі. Електрика вся працює. Є склопідіймачі. Електро дзеркала. Кондиціонер Стоїть металевий захист двигуна. Любий вид переоформлення.
Продам • Opel Astra 1993 року • 1.6 моновприск, мотор працює добре • Питання по вижимному підшипнику, і по ЛКП, на фото видно • 1500$ з торгом
автомобіль в хорошому стані, рідна фарба, частково лущений капот, тюнінговані фари автомобіль сам повністю справний, все в ідеалі можливий торг на Пасат В6 седан або Шкода Октавія з моєю доплатою дзвонити на номер
Авто Опель на фото видно дефекти, досить вигідна пропозиція на рахунок обслуговування. Сама їзджу 6 років,вчилась їздити. Чудова машина для навчання, та і кому підходить купували за 4000$. масла не бере, економно щодо палива.
Продам сімейний автомобіль, купувався минулого року для навчання. Навчилися, продаємо. На ходу щодня, було багато чого зроблено та замінено, з останнього (шарові наконечники, саленблоки ричагів, зчеплення, сальники приводів, нові датчики, бронепроводи). Днище, арки добре оброблені. Для своїх років хороший, комфортний, надійний автомобіль у нормальному робочому стані. З мінусів, у попереднього власника було замикання проводів, підгоріла частина заднього сидіння, мені не заважало, на їзду не впливає, вирішується заміною. Торг біля капота. Зв'язок Вайбер, Телеграм.
Опель астра 1.6 2007 рік Газ-бензин Встановлена дизельна коробка передач, за рахунок цього витрата автомобіля стала дуже приємною! Місто з кондиціонером витрата 8.5, траса 8 - і це ГАЗА!!! Мотор при цьому не під навантаженням. Увесь функціонал авто повністю робочий! У ДТП не брав участі! З мінусів рижики на арках. Гума зима-літо-віддаю Так само в авто є акустична система Alpine (саб, підсилювач, твітери). Люди як правило лякаються, коли вперше сідають. Газ -системи BRC-Італія, працює як годинник! Авто не потребує жодних вкладень по мотору або ходовій, сів і поїхав! Машина знешумлена! З усіх питань телефонувати.
Всі питання по телефону.
