- 322 тис. км
- Харків
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
продам Опель Астра G2008рік 1,6 бензин 16 клапанная ... Возможен обмен . Торг у капота.
продам Опель Астра G2008рік 1,6 бензин 16 клапанная ... Возможен обмен . Торг у капота.
Продам своє авто , 5 років у володінні , авто доглянуте , технічно справне , нові літні шини данлоп на титанах, кондиціонер працює , електросклопідйомники передні двері , електродзеркала ,чудове авто для пересування, дуже економне.
Продаю власний автомобіль Opel Astra 2014 року. Все працює, не бита. Вся в рідній фарбі. Два комплекта резини. Дуже єкономічна 1,6 дизель.т
Власний сімейний автомобіль, в технічно відмінному стані, без жодних зауважень, з реальним перевіреним пробігом, готовий до перевірки на Вашому СТО, в авто у лютому було проведено велике ТО, встановлено нові запчастини, а саме: -зчеплення; -Вижимний підшипник; -Задній сальник коленвала; -Сайленблоки балки; -Передні та задні супорта; -Передні та задні диски; -Передні та задні колодки; -Шарові опори; -Стойки стабілізатора; -Встановлено НОВИЙ акумулятор; -Замінено УСІ фільтра та рідини. Та ще багато чого, все робилось на СТО, про що є акти виконаних робіт, грошей на авто не шкодували, також у автомобіля гарне тонування, стан салону дуже гарний, дір та значних пошкоджень не має, є вікові моменти, на жаль час бере своє, по кузову є незначні косметичні нюанси, зварювальних робіт автомобіль не потребує. Є комплект гарної майже нової зимньої гуми. В цілому цей автомобіль як для того, хто бажає взяти для себе, та також ідеально підійде для людини яка нещодавно отримала права:) Продаж не спішний, з безглуздими пропозиціями та площадкам прохання не турбувати. Всі питання по телефону, телефонуйте, усе розповім. Всім гарних покупок та продажів! :)
Продам Opel Astra Sports Tourer 2014 р. універсал. Комплектація COSMO, двигун 1.6 дизель на 136 лс - Євро 6, дуже динамічний. Рідний пробіг 219 тис.км. Мультируль, круїз контроль, задній парктронік, клімат-контроль , датчик дощу, датчик світла, електродзеркала, електро ручник, підсилювач керма, підігрів керма, сидіння та дзеркал. КПП - 6 ст. Кузов без ДТП. Арки, пороги, днище все ціле. Електростеклопідйомники на всі двері. Подушки безпеки. АВS. Магнітола, СD, колонки, відмінна акустика. Салон чистий, охайний. Комфортне, дуже динамічне авто, витрата пального траса до 5 літрів літрів на 100 км. Тільки переоформлення
Від власника. Авто обслужене. Велике ТО - ланцюг/цеп ГРМ, ролики, помпа, олива в моторі, коробці - замінені. Екологія не вирізана. Технічно - все справне. В Україні один власник з 2019 року. 2 ключі. Автономка Webasto з пультом.
Авто в дуже гарному стані ,комплектація космо ,авто без підкрасів салон чістий і охайний непрокурений ,зовсім нова гума,екологія на місці новий комплект зщеплиння є підтверджиння з сто,полка сітка в наявності я перший власник в україні ,авто з германії ,навсі питання відповім по тел.
Телефонуйте все розповім за номером Леонід
Авто на повному ходу. Власник в Україні перший. Всі деталі за телефоном.Торг біля авто.
Авто у гарному стані, підкрасів немає,вікна усі рідні,працює справно,не димить, масло не бере. Другий власник,пригнане з Німеччини,пробіг не кручений,у дтп,таксі,розшуку не було ,усе підтверджено по карвертикал. Звіт з карвертикал ,чеки по техобслуговуванню мотору і додаткові фото надішлю справжньому покупцю. Повністю техобслугований на тех станції: - по ходовій (задні амортизатори,пружини,стойки стабілізаторів,упорні підшипники,щеплення,рульова рейка); - по мотору (було замінено кільця компресійні та масло знімні,сальники клапанів,корінні та шатунні вкладиші,блок не шліфувався він в нормі по хону і замірах,поршні оригінал,шатуни та розпредвали в нормі,фрезернули головку і притерли клапана,замінені усі прокладки, нові грм та помпа); Ремонтували бо трохи брала масло і струхла прокладка від давнини і змішалося масло з антифризом. Мотор обкатку пройшов,показав себе добре,без нарікань. Продаю у стані який він є,не полірований,не підфарбований,з недоліками які вже є. Дзвоніть у будь який час.
Автомобіль знаходиться у відмінному стані як технічно, так і зовні. Салон чистий та доглянутий. Кузов в гарному стані. Нещодавно замінено масло та фільтри. Усі системи працюють справно. Готовий до будь-яких перевірок на СТО.
Продам машину Opel Astra 2004 р. Бензин/Газ. Пробег 366000. Кап ремонт двигателя на 266000. Замна ГРМ, амортизаторов, подшибников. Замена тормозных дисков на 266000. Не гнилая. Оцинкованый кузов.
Опель Астра Н в гарному технічному та візуальному стані.Один власник в Україні з травня 2022 р. З цього часу по кузову нічого не робилось і не потрібно, рижиків і корозії немає. Двигун працює добре. Коробка та зчеплення без нарікань. Пробіг оригінальний 215300 км.Кому потрібне авто запрошую на огляд.
Опель в отличном состоянии, вложений авто не требует никаких.За машиной следили ,по кузову все целое, без коррозии .Салон чистый и аккуратный.Мотор ,коробка ,ходовая часть в идеальном состоянии.Резина новая .Все работает .
Продам Opel Astra K 2018р в гарному стані
Продаю свой автомобиль! Ходовая не стучит, не дымит. Двигатель масло не берет, работает ровно. Кондиционер заправлен и работает. 2 din pleer(магнитола), работает исправно! Газ 4 поколения, вписанный в техпаспорт. Резина зимняя. Есть несколько незначительных моментов по кузову, это видно на фото, и есть момент со стеклоподъемником со стороны водителя. Машина в ДТП не была. Продажа в связи, что владелец сейчас в ВСУ. Об окончательной стоимости договариваемся на месте.
Автомобіль в гарному стані. Деталі за телефоном
Продам власне авто,у користуванні більше року,гарний економічний автомобіль з великим просторим салоном.Машина повністю справна ,нічого робити непотрібно
Продам авто в гарному стані Opel Astra Station Wagon 1.6 16 клапанів 2005 року, пробіг 282000. Механіка , в цілому ідеально працює, має підігрів заднього скла і дзеркал, АБС,передні електроскло підйомники,клімат контроль,також в наявності 2 ключі. Загальний стан задовільний гаражне зберігання, регулярні чістки салона, в комплекті наявні коврики зима й літо(в тому числі й для багажника. Крісла як нові бо завжди в чохлах (теж в комплекті) Два комплекти резини в гарному стані. Кому потрібна машина без проблем, тоді це про неї-сів і поїхав! Телефонуйте розумний торг є!!! Домовитись можливо.
