- 280 тис. км
- Миргород
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
авто в гарному стані всі петання за телефоном.газ евро4.
авто в гарному стані всі петання за телефоном.газ евро4.
12.06.26 перепаковано масло насос, теплообмінник, сальники та прокладки, ремені масло, антифриз. В гарному стані, встановлено газове обладнання
Продам власний Opel Astra J, 2011 року випуску, двигун 1.6 бензин, пробіг 202 000 км. Автомобіль більше 4 років в одних руках. За весь час експлуатації своєчасно та якісно обслуговувався, всі регламентні роботи виконувались вчасно. Технічно повністю справний, двигун працює рівно, коробка передач та ходова без зауважень. Авто не потребує додаткових вкладень та готове до щоденної експлуатації. Комплектація: • датчики дощу та світла; • круїз-контроль; • протитуманні фари; • система допомоги при старті на підйомі (Hill Start Assist); • електросклопідйомники; • кондиціонер; • електрорегулювання дзеркал. Зимова гума на дисках. Салон чистий та доглянутий, в авто не палили. Кузов у хорошому стані, є незначні сліди експлуатації, характерні для автомобіля цього віку. Чесний продаж власного автомобіля. Будь-які перевірки на СТО вітаються. Авто надійне, економічне та комфортне для міста й далеких поїздок. Торг аргументований біля автомобіля.
Варному стані зробено ДВС, КПП, сцепление, після ремонту пройшла 1т. км. замінили масла та фільтра. Продаю із-за того що є ще одина машина
Сімейне авто, економічне, я перший власник в Україні, стан лакофарбових покриття чудове, масла, фільтра та цепь ГРМ поміняні. Розумний торг. За додатковою інформацією по телефону.
Машина у відмінному стані не вимагає вкладень. Коробка робот працює без нарікань, рідний пробіг. Є спорт режим, центральний замок запалювання
Машина в хорошому стані все працює без зайвих зауважень, машина варта уваги Мотор,коробка,ходова ідеал.По кузову теж не має ніяких зауважень.Реально гарна тачка і дуже,дуже економна.
Авто в рідній красці сів поїхав
Авто в гарному стані, мальовані 2 елементи.Замінена цепка, демфер, щеплення, колодки, бліни. Сів і поїхав!!! Торг мінімальний
Машинка в гарному стані,вписаний газ пропан,есть н'юанси по кузову,по бамперам,машина продається як есть губи ніхто не робив,показав по максимуму на фото,присутній невеликий торг.По питанням дзвоніть.
Авто в гарному стані.. Цеп поміняний Масляний насос Масло+фільтр Резина зимня на дисках в подарунок Деталі по телефону **********
Сервісна книга, два ключа, оригінальний пробіг, автомобіль не фарбований ,без ДТП.Замінено цеп ГРМ, масло, фільтра . Автомобіль в хорошій комплектації. Два комплекти резини
Авто в гарному технічному стані , двигун працює ідеально , коробка після ТО перемикає чудово , технічно без вкладень по кузову без іржі , е сліди використання, кондиціонер працює, підігрів сидінь, парктроніки , гарна музика , нова гума і АКБ , переоформлення
Машина обслужена в хорошому стані нічого робити не потрібно перший власник по Україні в комплекті віддам зимову резину нову пишіть дзвоніть!
Машина обслуговувалась вчасно, робив для себе, масло не їсть (міняв клапанну кришку). Стоїть ГАЗ 4го покоління, міняв редуктор та фільтра. Кожні 7-8 тис. робив ТО , останнє в квітні місяці. Є пошкодження кузова та тріщина на лобовому склі . Була заміна крила , бампера та фар. В додачу йде комплект зимних шин
Авто на ходу , нужно заварить глушитель и поменять бензонасос на зиму сейчас спокойно заводится на газу
