- 250 тис. км
- Бердичів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в доброму стані , техніка супер , не гнила , дно номер в доброму стані , до продажу не готувалася , така як від власника технічно обслужена
Автомобіль в доброму стані , техніка супер , не гнила , дно номер в доброму стані , до продажу не готувалася , така як від власника технічно обслужена
Продаю власне авто пригнане з Німеччини у 2017 році. Надійний та комфортний Opel Astra J, 2011 року, 1.4 бензин, механічна коробка передач, хетчбек. Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані, доглянутий, економний та зручний як для міста, так і для поїздок на дальші відстані. Ходова частина в порядку, салон чистий та охайний. Авто регулярно обслуговувалось, всі розхідники замінювались вчасно. Додатково: Комплект зимової резини на титанових дисках та резинові коврики.
Всіх вітаю ! Продаю власне авто... Купляв з автосалону, в 2007 році . Стоїть ГБО - 4 покоління, вписане в техпаспорт !!! Є кондиціонер. Питань по підвісці немає. Двигун працює рівно, на газу і на бензині. Стан кузова - сколи, подряпини, іржа – але критичних нюансів немає... Літня гума HANKOOK Ventus Prime, на передній осі 50 відсотків зносу, задня вісь - як нові у комплекті йде зимова гума з дисками, стан дуже добрий... машина перебуває - Київ, Троє?щина ...
Машина в ідеальному стані салон як новий повністю обслужена у офіційного дилера куплена офіційно дилера є вся історія обслуговування комплектація спорт
Автомобіль з Німеччини. Обслужений! Ремні, ланцюг, ролики нові. Масла, фільтри, антифриз — все замінено! Робити нічого не потрібно! Продаж не поспішний, допомога в продажу не потрібна! Дзвонити та витрачати час помічникам не рекомендую! Продаж з переоформленням. Господар за техпаспортом!Всім мирного неба!
Авто в дуже гарному технічному стані і візуальному , без корозії і гнилі кузову дуже доглянутий , як на свій вік! Машинка куплялась в салоні в Україні , та дуже береглась і в одних руках з салону ! Кондиціонер працює ! Рідний пробіг !!! Хороша резина ! Замінено ланцюг ! Готовий до будь якої перевірки на сто! Хто шукає гарне збережене авто звоніть ! Будь який вид переоформлення! Авто дуже дуже економне!
Opel Astra G • 2008 рік • Газ/Бензин Основна інформація: • Рік випуску: 2008 • Паливо: бензин + газ • Витрата: 7 л місто, 6 л траса • Пробіг: оригінальний 236 тис. км • Колір: сіро-блакитний Технічний стан: • Автомобіль доглянутий • Всі розхідники та ТО виконувалися вчасно • Двигун працює рівно • Ходова в нормі • Є дрібні косметичні недоліки (не критичні) Гума та комплект: • Зимова гума Hankook (80% стану) • Додатково комплект літньої гуми з дисками Додатково: • Економна та надійна • Готова до поїздок • Оригінальний пробіг підтверджується Телефонуйте — відповім на всі питання!
Opel Astra G 2006рік 1.4 газ/бензин. Авто в гарному стані, технічно повністю обслужений. Газ вписаний в тех паспорт.Рідна фарба. По всім питанням, телефонуйте
Доброго дня. продам Опель Астра G.Авто на повному ходу. Двигун повністю відкапіталений приблизно 2.5 роки назад.Заводиться все добре їздить останні 2 роки на машині практично не їздили.Томущо батько був хворий.По машині є нюанси по кузова.але іржі немає.Машина повністю обешумлена. З документами повний порядок.
Авто в цілому в нормальному стані, є дефекти по фарбуванню та незначні технічні несправності. Фарбувалась фарбою раптор, колір світло сірий. Є газ. За останній час в авто багато вкладено. Розумний торг.
Продам свій автомобіль, Опель Астра h. В гарному стані, 1,3 об?єм бензин, пробіг 132000км, Автомобіль в в гарному стані і проходив всі ТО по леграменту. Є незначні косметичні дефекти на кузові але це єдиний мінус. Мотор, ходова і весь технічний стан автомобіля гарний.
Хороший недорогий автомобіль. На свої роки в хорошому стані. Все працює, обслужений. Їде як на бензині, так і на газі (4 покоління). Свіжа страховка. Пере оформлюється. Більш детально розкажу по телефону. З дурними пропозиціями не звертайтесь. Всім мирного неба!
Машина 1992 року, їжджу кожен день, є нюанси по кузову видно на фото, стоїть музика: спереду Voice на 180w, на полиці Kicx овалы 200w. (Магнітола Deeker процесорам) Мотор 1.4(C14NZ). Продаж тільки повне переоформлення. З документами порядок. Телефонуйте в будні дні після 17, пишіть в будь-який зручний час(так само на ній свіжа страховка купив місяць тому.) Міняв броньовані проводи, свічки, кришку трамблера, масло і фільтра стоять нові не проїхали ще 1000 кілометрів. 2 комплекта резини(все сезона та зима), ще 2 комплекта дисків штамповки та литі диска
Авто в дуже хорошому стані Не бите,не фарбоване Техобслуговування проходить вчасно. Можливий обмін на авто з автоматичною коробкою передач з доплатою
Автомобіль знаходиться у Турійську.У рідному забарвленні, технічно справна, іржі видно на фото. Бо вписано в техпаспорт. Продаж по переоформленню в мрео або довіреність на місяць. Торг біля капота, обмін не цікавить. Газ тимчасово не працює
Продам власний автомобіль в нормальному технічному стані. Є нюанси по ЛКП в силу своїх років. За останній рік зроблено чимало: заміна радіатора та помпи, заміна задніх амортизаторів та пружин, поточний ремонт ходової, проведено ремонт ГБЦ (заміна клапанів, компенсаторів, ланцюга ГРМ, зірочок). Новий АКБ та передня гума. Коробка та двигун в нормальному стані, не димить, мастило не жере. Експлуатується бережно, заміна мастила кожні 7 тис. км. Символічний торг біля капота. Тільки переоформлення. Всім удачі. Слава Україні!
