- 218 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Дизель, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
авто в ідеальному стані . 1,3 дизель . 5,0 по місту 4,3 траса . По кузову питань немає
авто в ідеальному стані . 1,3 дизель . 5,0 по місту 4,3 траса . По кузову питань немає
Автомобіль в дуже хорошому стані. Пригнаний в 2015 році з Бельгії. ТО проводилося завжди вчасно.
Автомобіль приганявся з Німмечини особисто для себе. Авто в ідеальному стані ніяких вкладів не потребує. Стан салону в дуже хорошому стані. Пройдено технічний огляд та замінено всі масла, фільтра та рідини. Двигун 1.3 cdti хорошому стані, масла не бере, не димить, найнадійніший в цій моделі авто. Опція star-stop. Пробіг рідний на 1000%. Розхід палива траса 4л. місто 6.3л. Проведена регламентна заміна ланцюга ГРМ. Дзвоніть відповім на всі запитання !!!
Продам Opel Astra H (2010 рік). Практичний, місткий та дуже доглянутий універсал. Автомобіль пригнаний з Німеччини, ми — перші і єдині власники. Машина знаходиться в Польщі (м. Ченстохова), на українській реєстрації. Головні переваги автомобіля: Один власник: дбайлива експлуатація, автомобіль повністю домашній і доглянутий. Обслуговування: всі мастила та фільтри завжди мінялися строго вчасно, двигун працює рівно, як годинник, заводиться з пів оберту в будь-яку погоду. Надзвичайно економічний двигун 1.3 CDTI: реальний розхід палива: траса — 4 л, місто — 5.5 л на 100 км. Пробіг: 189 тис. км. Стан салону: сидіння, пластик та кермо в чудовому стані, в машині ніколи не курили. Кузов: оцинкований із заводу, без іржі взагалі. Нюанси по кузову видно на фото. Ціна: 5 150 $. Автомобіль повністю на ходу, щодня в експлуатації. Надійний, обслужений німецький варіант!!! Торг символічний і виключно біля автомобіля. Перекупів з неадекватними пропозиціями прохання не турбувати. телефон: +**********
🔥 Opel Astra H 2006 • 1.3 дизель • ЕКОНОМНА І ЖИВА 🔥 Продам надійний та дуже економний автомобіль. Машина щодня на ходу, без вкладень — сів і поїхав ✔️ Двигун працює ідеально, не димить ✔️ Коробка переключає плавно ✔️ Ходова без стуків ✔️ Обслуговувалась вчасно 💡 Фішка авто: LED-оптика по всьому авто — світло дуже яскраве, виглядає сучасно та дорого.Замінено помпа , термостат, радіатор теплообмінник, зчеплення ,двох масовий маховик двонить за телефоном
Автомобіль обслужений, технічних питань немає взагалі. Двигун, коробка та ходова частина працюють справно.Вкладень не потребує, хороша комплектація.Кузов в хорошому стані, без корозії та дефектів. Перший власник по Україні з 2019 року в одних руках.Більш детальна інформація за телефоном.
Автомобіль в гарно стані, те що пише на моніторі розхід не правильни, за деталями звертатися в особисті
Продам Opel Astra Sports Tourer 1.3 дизель 2011р. Автомобіль в хорошому робочому стані. Мотор та КПП працюють добре. Тільки замінено масло та фільтри. Авто з кондиціонером та круїз контролем. Кому треба дизельний універсал, телефонуйте та приходьте на огляд. Переоформлення в СЦ. Детальніше на всі додаткові питання відповість менеджер Віталій. Чекаємо Вас на огляд та тест-драйв у нас в автосалоні SVIT AUTO за адресою вул. Кузнецька (Скороходова) 200/7 (біля шинного центру Vianor). Додаткові послуги салону: - Викуп Вашого авто; - Прийом авто на комісію; - Обмін (Trade-in); - Кредитування (кредит/лізинг).
Продаю опель астра в дуже гарному стані, машина обезшумлена ,новий акамулятор , зроблена ходова , сервісна книга ,кожані чохли , все працює , стан сів поїхав , будь яка перевірка на сто
Продаю свій автомобіль в ідеальному стані після повного обслуговування ходової частини, моторного відділу та КПП. Були проведені роботи з лакофарбовим покриттям, а саме полірування та покриття рідким склом для кращого блиску і захисту від навколишніх чинників. Також є комплект нової зимової гуми фірми «NEXEN» з новими титановими дисками та багажник на дах. В автомобіль вкладено дуже багато зусиль, часу та коштів. Продаю у зв?язку з тим що зараз перебуваю на Сході а авто стоїть без потреби.
Продам власне авто. Двигун 1.3 2009 року випуску В хорошому стані Ціна 5700$ Всі деталі за телефоном
Слава Україні!!! Вітаю. В одних руках з 2013р. 100% оригінальний пробіг і 100% без дтп. Без зауважень до технічної сторони: мотора, коробки, ходової, все оk. Салон в еко чохлах, та Єва ковриках, ще є, в гарному стані, резинові коврики на зиму. Косметично є незначні недоліки, (всеж таки авто не нове) але все в рідній фарбі і все без ржавчини, гнилі і т.п., кузов лужений. В комплекті будуть перемички на релінги і резина, зима на стальних і літо на структурних стальних дисках. Продаж відбувається в зв'язку з тим що третє авто в сім'ї. Миру. Швидких продаж, купівлі.
всі деталі по телефону.2 комплекта резини
Машина в відмінному стані,доглянута, не потребує ремонту.Можливий обмін на буса
Авто в хорошому стані, в таксі не працювала; економний дизель 5л/100км,1 власник; пригнане з Німеччини в 2019р, пробіг реальний, за 7 років наїздила 36000км; кожен рік проходить ТО, заміну масла та фільтрів; нова літня резина. тел
машинка на повному ходу обслужена повністю росхід радує 5/6 на 100 щеплення нове круїз працює кондиціонер заправлений датчик світла датчик дощу все працює з нюансів тріщина на лобовому по кузову мілкі сколи машина не нова з салону ТОРГ БІЛЯ КАПОТУ ЯКЩО ОБМІН ТІЛЬКИ НА ДЕШЕВШЕ АВТО
Авто в робочу стані, все працює, розхід приємний, телефонуйте)
Продам своє авто, не перекуп. 12 місяць 2011 року, модельний рік 2012. Машина завжди обслуговувалась вчасно і грошей не жалів, зроблено все що потрібно, сідай і катайся. Замінено ГРМ 10 тис км назад, щеплення, гідрокомпенсатори, термостат та багато іншого...двигун сухий, масла не доливаю ні грама від заміни до заміни. Масла, фільтра замінені, кондиціонер заправлений на сьогодні нічого робити не потрібно, клієнту все покажу і розкажу, веду записи) Стан ходової , двигуна на відмінно, лакофарбове в хорошому стані на свої роки. За машину не стидно, хотілось би віддати в хороші руки , щоб доглядали за нею як і Я. Причина продажу проста, покупка більшої машини, а не скинути проблемне авто. Скажу ще раз, авто своє, покажу по місту в любий час. Губи їй не намивав і нічого не приховую , катаюсь кожен день. Середній розхід літом з кондиціонером по місту до 6 літрів, траса менше 5.
Пригнана с Німеччини ,стан новой машини ,все обслужена ,без вкладень ,по мотору тоже цеп ,масла ,фільтра поменяно все обслужили , добра комплектація ,салон в гарному стані,маленький рос хід солярки дуже ,в рідній фарбі на обмін 8000
