- 346 тис. км
- Черкаси
- Дизель, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто Опель Астра J авто на дизелю дуже економічне при цьому авто їде досить динамічно! З документами порядок, любий вид переоформлення.
Продам авто Опель Астра J авто на дизелю дуже економічне при цьому авто їде досить динамічно! З документами порядок, любий вид переоформлення.
Насправді дуже комфортна машинка Продаю свою ластівку Opel Astra J 2011, 1,3 CDTI, механічна КПП, 5 передач. Володію нею з лютого 22. Класна комплектація з круїз-контролем, підігрівом передніх сидінь та керма (а це нереально крута опція, вмикаю підігрів коли менше 20 градусів на вулиці😅), складання сидінь заднього ряду на кнопочках з багажника, електронне стоянкове гальмо, опція допомоги при старті вгору, мультикермо. Заводські передні та задні парктроніки. Дуже комфортні передні сидіння з поперековою та бічною підтримкою. Додатково встановлена велика магнітола з відеореєстратором, задньою камерою, безпровідними CarPlay та Android Auto, підтримкою SIM-карти. Всі ТО проводились вчасно, також є всі квитанції як по ТО, так і супутніх роботах. З останнього - ремонт турбіни, зміна колодок та тросика стоянкового гальма. Минулого літа була заміна компресора кондиціонера, тому спекотними днями вам буде в ній комфортно і прохолодно. Нові зимові шини Michelin Alpin6 та свіженькі (1 сезон) літні Goodyear По кузову було перефарбовано передню пасажирську дверку, трішки притерла, але так їздити мені не хотілось (можу надати фото до перефарбування) Влітку було зроблено хімчистку салону та полірування фар. Усі ці майже 4 роки машинка дарувала лише позитивні емоції як від їзди в місті, так і на великі відстані за рахунок круїзу. Майданчикам прошу не турбувати, з усіх додаткових питань вайбер/вотсап Можливий обмін з моєю доплатою на легкове авто від 2016 р/в купе/кросовер З останнього - битий задній бампер😭
Продам Opel Astra J г Полтава!Машина в отличном состоянии! Не бита и не крашена! Стекла родные! Полностью обслужена,ходовка мотор в идеале! Салон чистый сиденья в чехлах! Отличный экономный автомобиль с просторным салоном ,большим багажником на хорошем увереном ходу с малым расходом дизеля и в тоже время в свою очередь приятно мощным)!!! Вложений не требует. Более детально по телефону. Адекватный Торг!
продам свій автомобіль 2 власник хороший автомобіль в хорошій комплектації (cosmo) замінено щеплення 5 тис тому тормозні диски та колодки всі Акумулятор не бита не фарбована не полірована Торг умісний в розумних межах Решту по телефону.
авто в гарному стані, пробіг рідний,економна,салон комфортний,коробка ручна.
В чудовому стані, комплектація космо, є все і все працює.
Продається авто на ходу всі деталі за номером
Хороший стан
Технічно в доброму стані По покрасці є місцями нюанси (позлазив лак)
Ціна вказана з можливим торгом Продаж по генеральній довіреності (власник у Львові) Ходова у справному стані Мотор у справному стані: 1.3 (турбіна працює), дизель, розхід палива - 5.4л./100км Коробка шести ступенева Машина щодня на ходу Завжди обслуговувалась вчасно Робоча конячка на кожен день Найближче ТО (заміна фільтрів та мастил) через 3000 км Багажник дуже вмісткий Територіально розміщена у Дніпрі. Косметичні питання по кузову, пошкодження видно на фото, ще є тріщина на лобовому склі та відсутнє заднє ліве бічне скло По технічним характеристикам: не працює кондиціонер (компресор новий, щоб підключити кондиціонер треба поміняти радіатор, промити систему, заправити фреон і все буде працювати) Лобове скло та заднє ліве бічне під заміну Висвічується помилка емобілайзера (центральний замок працює) Висвічується датчик подушок безпеки (подушки безпеки відсутні)
Жваве та економічне авто. замінено всі розхідники,новий комплект щеплення та маховик Luk,цепок Luk, свічки розжарювання,гальмівні диски та колодки Bosch, задні амортизатори Sachs, пружини Kayaba, новий АКБ Varta.
Продам власне авто. Автомобіль економний, надійний в хорошому стані з вчасним обслуговуванням та доброю ходовою. Пригнаний з Європи, в Україні перший власник. Обмін не цікавить.
Гарний стан, сів поїхав, безпроблемний автомобіль, дуже економний, один з кращих по надійності двигун, сажевий видалений, все працює.
Продам Astra, у відмінному технічному стані,кожный день на ходу, кузов у рідній фарбі, машина вкладень не потребує. За 5 років володіння, машина жодного разу не підвела.Простой в обслуживании,надежный двигун у відмінному стані, їде бадьоро і впевнено, з дуже маленькою витратою палива, 4.5/5.5л. Не димить, масло не бере, працює тихо. Екологія на місці. Заміна ланцюга грм, помпи, всіх тех рідин. КПП 6-ступка, масло замінено. Ходова у відмінному стані. Замінено важелі в зборі, пружини, амортизатори..... Салон чистий. Будь-які перевірки. Датчик дощу, датчик світла, круїз,курсовая устойчивость, абс,заводський парктронік, кондиціонер, блютуз.**********
Продам экономный та надійний автомобиль з расходом 5,5 по місту на новій зимовій гумі, зроблена ходова, замінені фільтра та масла. АВS, ESP, 6 подушок, клімат контроль, датчик дождю та світла, будь яке переоформлення. більш детальна інфа по телефону.
Авто у відмінному технічному стані щойно замінено ланцюжок ГРМ, основний радіатор та радіатор кондиціонера, нові гальмівні диски, гарна все сезонна гума, зроблена ходова до технічно стану питань немає авто повністю обслужене, єдиний власник в Україні, автомобіль БЕЗ ДТП, володію автомобілем 5 років, розповім все про авто детальніше по телефону.
Два комплекта резини, рідна фарба без підкрасів, круїз контроль, машина обслужена . Торг біля машини
Подаю власне авто , все мінялось вчасно, економний та надійний транспорт, пишіть або телефонуйте по іншим питанням
ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ ДЕТАЛІ ПО ТЕЛЕФОНУ
мотор ходова коробка все гарно працює новий аккумулятор нові шини...
