- 250 тис. км
- Біла Церква
- Дизель, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Продам власне авто. В гарному стані. Нова літня гума. Новий акумулятор. Продаю тому що практично ним не користуюся.
Продам власне авто. В гарному стані. Нова літня гума. Новий акумулятор. Продаю тому що практично ним не користуюся.
Авто в хорошому технічному стані все працює добре, ходова зроблена, машина сів поїхав всі деталі по телефону
Продам авто в гарному стані Гарна комплектація Технічно зауваженнь немає Автомат працює ідеально По кузову без корозії має незначні сліди експлуатації Салон в ідеальному стані Літня гума Є страховка На обмін 8000
***Opel Astra H 2010 1.4 бензин/газ*** ***Один власник в Україні, привезений для себе з Німеччини з пробігом 165т. км.*** ***Було проведено велике ТО: замінено ланцюг ГРМ (GM оригінал), помпа та всі рідини на пробігу 172т.км. та встановлено ГБО.*** ***Заміна масла кожні 8-9т.км., тільки Motul*** За детальною інформацією телефонуйте.
Продам авто в гарному технічному та візуальному стані, двигун працює тихенько без сторонніх звуків, кпп працює ідеально, підвіска без нарікань, кузов без нюансів, салон не знищений , не курили.Загалом доглянуте,обслужене авто. Все справне та працює. Замінено комплект ланцюга, роликів, масло. З автомобілем додається ще комплект зимової гуми
Продам власне авто. Авто в гарному стані, як технічно так і візуально, з топовою комплектацією, зокрема ксенон, шкіряний салон, підігрів сидінь, клімат контроль. Телефонуйте, відповім на всі Ваші питання. Перекупам прохання не турбувати. Торг "на дорогу".
ID 58914 Практичний та економний універсал з надійним 1,5 дизельним двигуном та автоматичною коробкою передач. Авто поєднує комфорт, хорошу динаміку та невелику витрату пального, ідеально підходить як для міста, так і для далеких поїздок. По комплектації: CarPlay, електросклопідйомники, автодальнє світло, система тримання в полосі, передні та задні парктроніки, камера заднього виду. Просторий салон і великий багажник роблять автомобіль чудовим вибором для сім’ї або роботи.
авто в хорошому стані один власник для детальнішої інформації телефонуйте
,ремонтувалася турбіна та форсунки
Офіційний автомобіль. Двигун 1.4 turbo (ecoflex 140к.с.) нового покоління. Механічна 6 ступенева КПП. Заводське ГБО (газ). Автомобіль весь в оригінальному окрасі. Авто вкладень не потребує. Стан нового автомобіля, кожна кнопочка працює та виконує свою функцію. Маневрений, комфортний, легкий в управлінні та економний автомобіль. Два комплекта гуми.
Продам Opel Astra j 2011 року 6-ти ступка 1,7 дизель В рідній фарбі,пригнана з Німеччини,перший власник на Україні Автомобіль вкладень не потребує Більше інформації по телефону,тільки дзвоніть та пишіть на вайбер,бо зараз за кордоном
‼️‼️замінено ГРМ і масла фільтра‼️‼️Продам власне автор, автомобіль в чудовому стані без ДТП все в рідні фарбі нічого не гримить нічого не димить масло заливав Motul 5w30 заміна була 7-8 тис була заміна прокладка масляного насоса літна нова резина на титанових дисках r17 зимова r16 на жилізний дисках місяць тому було замінено передні стойки з одбойніками та поворотними підшипниками було замінено задні амортизатори та передні салінблоки речага замінений новий акамулятор машина в чудовому стані і вложеню не потребує за деталями телефонуйте
Автомобіль пригнаний з Німеччини. Перша реєстрація в Україні. В хорошому стані. По автомобілю нюансів немає, жодного підкрасу. Технічна частина двигун, коробка, щеплення та ходова працюють ідеально. Автомобіль обслуговувався тільки на авторизованому сервісі за кордоном, всі записи є в технічній книзі. Масло, фільтри все замінено. Можливий адекватний торг. Телефонуйте
1000км тому замінено комплект зчеплення, масло в кпп та двигуні, всі фільтра.
В исправном техническом состоянии. Постоянно эксплуатируется . Новая зимняя резина. Заменил двигатель ( +сцепление ) на пробеге 245000. Аккумулятор новый Звоните если есть вопросы либо нужна дополнительная информация.
Аато в хорошому стані
Авто в відмінному стані,на укр реєстрації.Повністю пройдений ТО!!!! Плюс комплект літньої гуми!
Свіжопригнане авто, на українській реєстрації. Стан хороший, не бита і не фарбована.
гарне авто Якщо не відповідаю, пишіть на Viber.
