- 248 тис. км
- Бурштин
- Дизель, 1.7 л.
- Ручна / Механіка
Opel Astra комплектація COSMO, з малою витратою палива та недорогим в обслуговуванні, в хорошому стані, в авто абсолютно все працює. Не бита, але є незначні підкраси по кузову. Деталі по телефону.
Opel Astra комплектація COSMO, з малою витратою палива та недорогим в обслуговуванні, в хорошому стані, в авто абсолютно все працює. Не бита, але є незначні підкраси по кузову. Деталі по телефону.
Не бита, пробіг не скручений,в хорошому стані.
Opel Astra H 2006 (5ст.ккп механізм) Машина в хорошому стані Не потребує додаткових втручань На кузові немає пошкоджень та корозії Авто зберігаються в гаражному приміщенні Було змінено масло моторне 1.5 тис км Також змінено масло трансмісійне Фільтр масла і салону Салон чистий та доглянутий зі свіжим запахом
Авто в хорошому стані, ланц,щеплення,масла,фільтра поміняно,більше деталей за номером телефону.
Не бита, не фарбована, пригнана з Німеччини, на обліку з 2021 року
Авто пригнане з Германії в 2020 році,технічно справний,не потребує вкладень.
В продажу Opel Astra H 2005 р.в. (пригнаний з Німеччини в кінці 2021 р з пробігом 180000 км) Двигун 1.6 Бензин. Рідний пробіг 202000 км. Має сліди експлуатації але нічого критичного. В дтп не був, весь в рідній фарбі. По кругу всі рідні стікла, на новій зимовій гумі (2022 р.в.), також практично новий комплект літньої гуми (2021 р.в), дуже гарні диски R17. Мотор, кпп, ходова частина, кожна кнопка працює без нарікань. Встановлені нові передні тормозні диски та колодки, свіжий ГРМ, антифриз, гальмівна рідина, мастило в моторі та кпп, свічки. Авто повністю обслужене та готове до експлуатації, ніяких вкладень не потребує. Все робилося завчасно і як для себе. Потенційному покупцю аргументований торг біля капоту автомобіля.
машина дуже хороша в використанні економна 5,6.л. пригнаний з Німеччини багато не буду писати машина хороша .
продаю так как куплено новое авто.
Авто в хорошому стані пригнана з Німеччини.
Продам свій автомобіль у гарному стані. Поміняно масло в двигуні, акпп. Є нові колеса Nexen літо і хороші зимові колеса.
Авто в чудовому обслуженому стані. Не потребує додаткових вкладень. Пробіг рідний, обслуговування лише на дилері. В ДТП не було. Є звіт від карвертікал. Не телефонувати раніше 12 дня.
Продам власний автомобіль Пригон з Німеччини 1 Власник в Україні Авто в гарному стані, синього кольору, кузов універсал Двигун працює добре, нещодавно зроблена капіталка, тому по мотору вкладень не потребує Ходова в нормі, машина їде впевнено та комфортно Салон доглянутий, кузов виглядає гарно на свій вік Містке, економне та практичне авто для великої сім'ї Додатково віддам комлпект зимової резини разом з дисками Розхід палива траса - 4.5, Місто 5.0
тільки пригнана з Німеччини вже поставлена на облік перший власник по машині все відмінно вже стоїть зимова гумма масла фільтра мінялися зразу як приїхала технічно у відмінному стані
Авто в гарному технічному та візуальному стані.Кузов хороший та рівний(без ДТП),ходова без лишніх сторонніх звуків,двигун без нарікань(масло від заміни до заміни),нова зимова резина Kleber,новий акум.,зроблена хімчистка салону,про все інше більш детально по тел.
Гарне та надійне авто. Всі деталі за телефоном.
Продаю свій автомобіль, зареєстрований на мене. Автівкою володію трохи більше ніж 2 роки, проїхав близько 15 тис. км. Купляв від «пригонщика». Авто з Німеччини. Комплектація достатньо багата. Відразу після покупки провів велике ТО автомобіля із заміною дроселя. Коли вибирав це авто, купляв звіт CarVertical, з якого виходило що пробіг «корегувався» приблизно на 50-60 тис. км. Зі звіту авто виходить що після ДТП авто ремонтувалось на офіційному СТО у Німеччині. По кузову є нюанси, притаманні 15 річному авто, типу сколів, подряпин. Авто повністю обслужене у травні цього року. Двигун працює справно, заводиться навіть при -25. Заправка була тільки пальним з АЗС WOG. Зчеплення добре. На сьогодні авто не вимагає жодного фінансового вкладення. Автомобіль дуже приємний та економічний на трасі, на швидкості до 110 км/г - 5,6л/100км. Стоїть літня гума на оригінальних литих дисках (як на фото), зимова в комплекті на штамповках Opel. Підвіска в технічно справному стані. На запчастинах не заощаджував, ставив тільки якісні запчастини. Згоден на перевірку авто на СТО. Перекупів та площадки прошу не турбувати. Обмін теж не цікавить, тим більше на США!!! Тільки повне переоформлення.
Продаю власний Opel Astra GTC. Автомобіль купувався та обслуговувався для себе. Версія Sport з турбованим двигуном 1.6 (180 к.с.), розширеною колісною базою, на легкосплавних дисках R18 та 6-ступінчастою механічною коробкою передач. Для тих, хто любить жваву динаміку, точне керування та відчуття повного контролю над автомобілем. Комфортні спортивні сидіння, спортивне кермо та відмінна керованість. Красиве. Рідний заводський колір. Заводський бі-ксенон, аудіосистема, нетюнена, все своє. Автомобіль не фарбувався (за винятком бамперів). Основне Експлуатація з 2014 року, куплене в Києві, в салоні. 1 власник Комплектація: спортивні сидіння двозонний клімат-контроль підігрів передніх сидінь круїз-контроль Bluetooth USB/AUX датчик світла датчик дощу задні парктроніки AFL ксенонові фари автоматичне перемикання світла адаптивне освітлення поворотів омивачі фар автозатемнення дзеркала заднього виду ESP ABS допомога при старті вгору центральний замок сигналізація відкривання багажника з ключа задній підлокітник з підстаканниками лючок для довгомірів із багажника в салон місткий багажник при розкладених задніх сидіннях хороша штатна аудіосистема приємна атмосферна підсвітка легкосплавні диски R18 Додатково два ключі комплект зимової гуми у подарунок турбіна працює справно всі основні системи працюють Стан Автомобіль не новий, є природні сліди експлуатації: окремі сколи, подряпини та невеликі вмятини. Задній бампер замінювався, бо в мене в'їхали. Автомобіль на ходу, використовується і обслуговується регулярно. Зараз є потреба в заміні масла і поточному ТО. Причина продажу: Перехід на інший клас авто у зв'язку зі зміною потреб.
