- 249 тис. км
- Старокостянтинів
- Дизель
- Ручна / Механіка
Автомобіль знаходиться в справному стані (гаражне зберігання). Найвища комплектація для даної моделі автомобіля. Більш детально за номером телефона.
Автомобіль знаходиться в справному стані (гаражне зберігання). Найвища комплектація для даної моделі автомобіля. Більш детально за номером телефона.
Авто в хорошому стані. Перший власник. Максимальна комплектація
Насправді дуже комфортна машинка Продаю свою ластівку Opel Astra J 2011, 1,3 CDTI, механічна КПП, 5 передач. Володію нею з лютого 22. Класна комплектація з круїз-контролем, підігрівом передніх сидінь та керма (а це нереально крута опція, вмикаю підігрів коли менше 20 градусів на вулиці😅), складання сидінь заднього ряду на кнопочках з багажника, електронне стоянкове гальмо, опція допомоги при старті вгору, мультикермо. Заводські передні та задні парктроніки. Дуже комфортні передні сидіння з поперековою та бічною підтримкою. Додатково встановлена велика магнітола з відеореєстратором, задньою камерою, безпровідними CarPlay та Android Auto, підтримкою SIM-карти. Всі ТО проводились вчасно, також є всі квитанції як по ТО, так і супутніх роботах. З останнього - ремонт турбіни, зміна колодок та тросика стоянкового гальма. Минулого літа була заміна компресора кондиціонера, тому спекотними днями вам буде в ній комфортно і прохолодно. Нові зимові шини Michelin Alpin6 та свіженькі (1 сезон) літні Goodyear По кузову було перефарбовано передню пасажирську дверку, трішки притерла, але так їздити мені не хотілось (можу надати фото до перефарбування) Влітку було зроблено хімчистку салону та полірування фар. Усі ці майже 4 роки машинка дарувала лише позитивні емоції як від їзди в місті, так і на великі відстані за рахунок круїзу. Майданчикам прошу не турбувати, з усіх додаткових питань вайбер/вотсап Можливий обмін з моєю доплатою на легкове авто від 2016 р/в купе/кросовер З останнього - битий задній бампер😭
Продам Opel Astra J г Полтава!Машина в отличном состоянии! Не бита и не крашена! Стекла родные! Полностью обслужена,ходовка мотор в идеале! Салон чистый сиденья в чехлах! Отличный экономный автомобиль с просторным салоном ,большим багажником на хорошем увереном ходу с малым расходом дизеля и в тоже время в свою очередь приятно мощным)!!! Вложений не требует. Более детально по телефону. Адекватный Торг!
Авто в хорошому та збереженому стані. Без підкрасів, оригінальний пробіг. По всім питанням телефонуйте. Торг.
Офіційна. В гарному збереженому стані. Ціла, без дтп, без підкрасів. Повна інформація міститься на офіціалі Opel. Було декілька переєстрацій, по факту я другий власник. Свіжий АКБ. Два комплекти коліс. Два ключа. Додатково: тонування(usa), камера з/в, anbroid+carplay, led-світло. Розгляну обмін з моєю доплатою на VAG.
Пропоную вашій увазі Opel Astra J Sports Tourer 2013 року 1.7 CDTI MT 110 к.с Хороший і економний автомобіль Вкладень не потребує Заміннно всі розхідники По ходовій тільки передні амортизатори Решту деталі по тел.
Продам Opel Astra Caravan (спецверсія -111 років компанії Опель), рік випуску 2010.Двигун 1,8 бензин, потужний та надійний. Авто в гарному стані, обслуговане, нічого робити по ходовій та двигуну не треба. Екологія на місці. Добра комплектація: клімат контроль, круїз контроль, спорт режим, електродзеркала, скло підйомники, датчик світла, датчик дощу, авто затемнення дзеркала заднього виду, електрокоректор фар, подушки безпеки і т.д. Я власник авто. Продаж з переоформленням.
Машина на повному ходу, замінено масло з фільтрами,обслужена підвіска,мотор працює добре,двигун і КПП без зауважень,1.7 дизель,6-ти ступка,чистий доглянутий салон,непрокурена,збережений та рівний кузов,замінені усі необхідні розвідники,привод грм.Гарна,акуратна,легко керована,швидка та економна.Другий власник.
продам свій автомобіль 2 власник хороший автомобіль в хорошій комплектації (cosmo) замінено щеплення 5 тис тому тормозні диски та колодки всі Акумулятор не бита не фарбована не полірована Торг умісний в розумних межах Решту по телефону.
До вашої уваги OPEL Astra К Sport Tauer+ 1.5 дизель. Пригнаний з Німеччини в Ідеальному стані,з ОРИГІНАЛЬНИМ пробігом підтвердженим сервісною книжкою.Розмитнений і поставлений на облік 22 листопада 25р.В Німеччині 1 власник,теж є підтвердження.Фото і документи з аукціону.Повністью обслужений,не потребує вкладень.Дуже економний,шустрий,маневрений.По двигуну жодних підтікань,не митий.Коробка і ходова без зауважень.АКБ оригінал Opel.Багато функцій(в описі).Комплект зимової резини.Все що цікавить розповім по телефону,скину відео.Авто варто Уваги! Допомоги в продажі не потребую.
авто в хорошем состоянии, полное и своевременное ТО.Все вопросы
Продаю свій доглянутий Opel Astra K- економне, комфортне та безпроблемне авто для сім'ї. Коробка 6-ступенева механіка. Надійний двигун 1,6 CDTI, дуже гарна витрата пального. Вся екологія на місці, нічного не вирізалось, ходова частина без зауважень. Готовий до перевірок на Ваших СТО. Комплектація включає: - двозонний клімат контроль; - датчики світла та дощу; - шкіряне мультифункціональне кермо; - оригінальні задні та передні парктроніки; - круїз контроль; - система start/stop; - мультимедіа з великим LED дисплеєм; - Apple CarPlay та Androiid Auto ; - ел.регулювання та підігрів дзеркал; - кріплегня ISOFIX; - лінзована передня оптика; - LED денні ходові вогні; - оригінальна додатка; - ЛЮК; - підігрів та вентиляція передніх сидінь; - фаркоп. Оригінальні легкосплавні диски R18, нова літня гума 2025 року. Є зимова гума R16 на залізних дисках. Комплектація авто BOSS PLUS(дуже рідкісна) До авто є звіт з Carvertical.
Резина нова, літня на титанках, 4 зимні з штампами йдуть в комплекті, загалом стан чудовий деталі по номеру
Пропоную : Опель Астра к 2017 року з надійним та економним двигуном. Авто Приганяв сам для себе з Німеччини. Авто з рідним пробігом та рідною фарбою. По двигуну, ходові частині та кузову без жодних проблем. Авто обслуговував на офіційному сервісі у Івано Франківську . Всі рідини , фільтра, тормозні колодки та оригінальний акумулятор теж замінено на офіціалі є всі документи. У авто стоїть нова дорога зимова резина. Є два ключі та сервісна книжка яка ведеться від покупки авто з салону. Авто не димить не каптить та запускається дуже легко у морози . Авто наїхало в Україні близько 30 тис. Більше стоїть у гаражі ніж їде. У авто дуже багата комплектація тому на ньому дуже приємно їхати. Якщо цікавить авто телефонуйте розкажу більше…
авто в гарному стані, пробіг рідний,економна,салон комфортний,коробка ручна.
Доглянутий Опель з одним косметичним підкрасом, без шпаклівки Оригінальний пробіг, обслужений, масла не бере, їде дуже жваво Замінені тяги стабілізатора, стойки, тормозні диски і колодки в круг Нова зимова резина, є комплект літньої Автомобіль в ідеальному стані, таких дуже мало Реальному покупцю хороший торг, любі перевірки За деталями дзвоніть)
........
