- 250 тис. км
- Калуш
- Дизель, 1.7 л.
- Ручна / Механіка
Продас опель астра 1 7 турбодизель без підфарбування всі елементи в рідній фарбі щойно пригнана поставлена ????14.02 на реєстрації по деталях дзвоніть
Продас опель астра 1 7 турбодизель без підфарбування всі елементи в рідній фарбі щойно пригнана поставлена ????14.02 на реєстрації по деталях дзвоніть
Надійний автомобіль, вкладень не потребує. Повністю обслужений необхідно провести ТО: заміна масла в двигуні через 9000 км заміна масла в АКПП та комплекту ГРМ через 30000 км Поміняно тормозні диски та колодки Надійна та комфортна АКПП Два комплекта резини в доброму стані R 17 **********
Перший власник в Україні. Авто заїхало з закордону 22.02.22 з Німеччини відразу до мене. Пробіг по Україні не більше 30тис. Доглянуте та дуже комфортне авто з багатою комплектацією на річницю 150 років Adam Opel. Встановлено газове обладнання 4 покоління з форсунками Баракуда. Замінено штатну магнітолу на мультмедійний центр, швидкість роботи якого просто на висоті. В комплекті додаткого зимня гума на дисках з оригінальними ковпаками. Деталі за тел.
Авто жінки, а жінки тримають авто в порядку. Astra K - чудове авто, просторе, економне, комфортне, красиве. Всі недоліки вже виправлені (заміна цепного ГРМ на оригінальні деталі в 2021р., ТО своєчасне). Освіжили кришку багажнику - гараж низький. Приємно здивований якістю американського GM. Причина продажу - перехід на електро.
Продам власне авто , автомобіль в чудовому стані без ДТП , нічого не гримить нічого не димить , коробка механіка 6 ст. Деталі за тел . чудовий та економний автомобіль
за детальною інформацією звертайтесь.
Авто доглянуте. Стан гарний. Проблем ніяких немає .Ходова в нормі. По двигуну питань немає. Детальніше за телефоном.
Продам автомобіль
Приганяв сам для себе 05.2022 брав з рук в Чехії.Двигун і коробка працюють ідеально.По ходовій зауважень не має.Сервіска з печатками до пробігу 193000.Пробіг не скручений готовий до перевірок.Салон в гарному стані, сидіння збережені.Два комплекти коліс на дисках(2 літні нові).2тис тому поміняв гальмівні колодки перед і зад.Працює тихенько, не димить.По кузову є незначні подряпинки та сколи, бампер задній та передній фарбовані (пластик) були потерті коли купляв.Клімат працює.
В рідній фарбі , все працює , замінено ГРМ , масло , подвіска ціла , вкладень не потребує .
Всі вопроси по телефону!!!
Володію авто рік, міняв масло і фільтра всі 2тис. км. назад, а також ходова виводилася в ідеал, міняв на оригінальні запчастини, є чеклист. Також є зимова резина майже нова (купили тільки того сезону) машину рідко використовували, технічний стан ідеальний, готовий йти на любе СТО.
Продаю власне авто у відмінному стані. Особисто приганяв для себе з Німеччини у 2017р. з пробігом на момент купівлі - 117 тис.км Бережлива експлуатація в Україні - 43 тис.км. Комплект зимової гуми на оригінальних дисках. Підігрів керма, передніх сидінь. Вебасто - взимку сідаєте в тепле авто з чистим лобовим склом. Середній розхід 5.5
Авто пригнане з Німеччини в хорошому стані тільки поміняне масло фільтра і ремінь грм є всі чеки 1.7 дизель
Astra GTC. Надійний, динамічний німецький автомобіль. налаштування та мультимедіа ОРС. Останнє ТО 01.02.2025
Поміняний демфер, нове сцеплення, коробка перебрана, по ходовій і моторі порядок, кузово в рідній фарбі, крім заднього крила, було просто чиркануте без шпакльовки, панорама, комплект зимової резини на титанах. Авто в хорошому стані, вартує уваги. Деталі по телефону. **********
