- 230 тис. км
- Ужгород
- Дизель, 1.7 л.
- Ручна / Механіка
В гарномому стані, економний автомобіль.
В гарномому стані, економний автомобіль.
Продам Opel Astra K 2018р в гарному стані
На ходу Замінені всі розвідники Нова резина Можливий обмін
Продам власне авто,у користуванні більше року,гарний економічний автомобіль з великим просторим салоном.Машина повністю справна ,нічого робити непотрібно
авто в ідеальному стані . 1,3 дизель . 5,0 по місту 4,3 траса . По кузову питань немає
Універсал Opel Astra J з Німеччини БЕЗ ПРОБІГУ ПО УКРАЇНІ! Машина повністю сертифікована та розмитнена, весь пакет документів готовий для постановки на облік у МРЕО, всі податки сплачуємо МИ! Кузов оцинкований без ДТП та іржі. Гарантія 1 рік з моменту покупки на двигун. Салон чистий і незатертий, дуже комфортний. Технічна частина на 5+ вкладень не вимагає. Надійний та невибагливий двигун 1.7 дизель. - Механічна КПП - Кондиціонер - Навігація - Круїз-контроль - Ел склопідйомники - Ел дзеркала - Борткомп'ютер - Два ключа Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання по телефону! Надаємо БЕЗКОШТОВНО: - Підйомник - Прилад для вимірювання ЛФП (товщиномір) - Комп'ютерна діагностика. PS Ми спеціалізуємося на поставках автомобілів з пробігом з Німеччини, щоб бути в курсі нових надходжень, підписуйтесь на сторінку в Інстаграм!!!
Авто в гарному стані:нічого робити не потрібно.По технічній частині все справне, нещодавно замінено щеплення на нове. Легкосплавні диски і літня резина майже нові. По кузову є незначні сліди експлуатації, які видно на фото.
Продам своє авто перший власник в Україні пригнане з Франції в 2021р.Пробіг 220 тис коли купляв пробіг був 205 тис. Авто в нормальному робочому стані повністю обслужено. Рік тому проведено ремонт ходової частини замінено стійки сайленблоки і т.д по ходовій взагалі нічого робити не треба. По кузову є нюанси але нічого критичного.Ржавчини немає.По двигуну все добре не димить масла не бере 1.4 бензин турбо 120сил їде весело.Салон чистий машина доглянута. В машині все працює.Кому цікаво звоніть. Пропоную на обмін на електромобіль. Не завжди є можливість відповісти на дзвінки краще пишіть .
замінено комплект ГРМ та свічі накала, автомобіль сів поїхав. інші деталі за телефоном.
Opel Astra J sports tourer 1.7 2011р.в. 2 ключі є 2 комплекти коліс 16 зима майже нова, 17 літо (нова повнорозмірна запаска) всі вікна рідні включно з лобовим, торг при огляді біля авто.
Була заміна зчеплення, маховика, вичавки, антифриз. Дуже економічний та бадьорий автомобіль, витрата по місту 6-7 траса 4.4 це при 120км та кліматі. Вже на українській реєстрації не потрібно платити за сертифікат та першу постановку на облік. Красиві литі диски. Підігрів керма, сидінь, двозонний клімат, без ключового доступу, кнопка старт-стоп, датчик дощу, світла, утримання в смузі, датчик зіткнення, утримання на відкат під гірку, класна магнітола з дуже гідною акустикою. Коротше машинка дуже нафаршована будь-якою всілякою. Торг у капота, стоянкам прохання не витрачати свій дорогоцінний час.
замінено масло в двигуні і коробці, всі ролики і ремені, нове зчеплення і радіатор, новий акумулятор, салон в ідеальному стані
Автомобіль в ідеальному стані. Пригнаний з Польщі, особисто я сам. Для себе. Перевірка на будь-якому СТО. Дуже економний, місто 6-7, траса 4-6. Багажнику дуже багато місця, салон просторий. Два ключа, сервісна книга. Зима, літа гума. Вкладень ніяких не вимагає. Абсолютно все змінюється вчасно за регламентом. Салон не прокурений, в доброму стані.
Продається прекрасне авто, варте вашої уваги, гарна комплектація, все працює, в прекрасному технічному та візуальному стані. 2013рік по техпаспорту, по вінкоду модель 2014року. Сів і поїхав, авто супер, будете задоволені
Машина пригнана з Фінляндії для себе. Знаходиться в гарному стані. Автівка розмитнена, та стоїть на обліку. Двигун атмосферний з реальним пробігим. Всі системи працюють відмінно. Також є 2 ключі, та сервісна книга.
всі питання за авто по номеру
якщо "поза зоною" телефонуйте по Вотсаб. Cabrio 4х місний, Авто в Україні рік, Пригнаний особисто мною з Німеччини для дружини, пробіг по Україні 12т, повністю обслужений, технічно в хорошому стані, взимку не в Німеччині не в Україні не експлуатувався. дуже жвавий мотор, з Києва за рік виїжджав 1 раз.
Автомобіль приганявся з Німмечини особисто для себе. Авто в ідеальному стані ніяких вкладів не потребує. Стан салону в дуже хорошому стані. Пройдено технічний огляд та замінено всі масла, фільтра та рідини. Двигун 1.3 cdti хорошому стані, масла не бере, не димить, найнадійніший в цій моделі авто. Опція star-stop. Пробіг рідний на 1000%. Розхід палива траса 4л. місто 6.3л. Проведена регламентна заміна ланцюга ГРМ. Дзвоніть відповім на всі запитання !!!
Продам Opel Astra H 2013, (країна виробник Німеччина), автоматизована механічна трансмісія (Easytronic), комплект текстильних чохлів сидінь, гумові коври салону та багажнику, ТО проводилось на офіційній СТО, комплект літньої гуми, чистий салон, сервісна книжка. Один власник, авто без ДТП
