- 210 тис. км
- Івано-Франківськ
- Дизель, 1.6 л.
- Автомат
Продам свій автомобіль у гарному стані. Поміняно масло в двигуні, акпп. Є нові колеса Nexen літо і хороші зимові колеса.
Продам свій автомобіль у гарному стані. Поміняно масло в двигуні, акпп. Є нові колеса Nexen літо і хороші зимові колеса.
Авто в чудовому обслуженому стані. Не потребує додаткових вкладень. Пробіг рідний, обслуговування лише на дилері. В ДТП не було. Є звіт від карвертікал. Не телефонувати раніше 12 дня.
Продам власний автомобіль Пригон з Німеччини 1 Власник в Україні Авто в гарному стані, синього кольору, кузов універсал Двигун працює добре, нещодавно зроблена капіталка, тому по мотору вкладень не потребує Ходова в нормі, машина їде впевнено та комфортно Салон доглянутий, кузов виглядає гарно на свій вік Містке, економне та практичне авто для великої сім'ї Додатково віддам комлпект зимової резини разом з дисками Розхід палива траса - 4.5, Місто 5.0
тільки пригнана з Німеччини вже поставлена на облік перший власник по машині все відмінно вже стоїть зимова гумма масла фільтра мінялися зразу як приїхала технічно у відмінному стані
Авто в гарному технічному та візуальному стані.Кузов хороший та рівний(без ДТП),ходова без лишніх сторонніх звуків,двигун без нарікань(масло від заміни до заміни),нова зимова резина Kleber,новий акум.,зроблена хімчистка салону,про все інше більш детально по тел.
Гарне та надійне авто. Всі деталі за телефоном.
Продаю свій автомобіль, зареєстрований на мене. Автівкою володію трохи більше ніж 2 роки, проїхав близько 15 тис. км. Купляв від «пригонщика». Авто з Німеччини. Комплектація достатньо багата. Відразу після покупки провів велике ТО автомобіля із заміною дроселя. Коли вибирав це авто, купляв звіт CarVertical, з якого виходило що пробіг «корегувався» приблизно на 50-60 тис. км. Зі звіту авто виходить що після ДТП авто ремонтувалось на офіційному СТО у Німеччині. По кузову є нюанси, притаманні 15 річному авто, типу сколів, подряпин. Авто повністю обслужене у травні цього року. Двигун працює справно, заводиться навіть при -25. Заправка була тільки пальним з АЗС WOG. Зчеплення добре. На сьогодні авто не вимагає жодного фінансового вкладення. Автомобіль дуже приємний та економічний на трасі, на швидкості до 110 км/г - 5,6л/100км. Стоїть літня гума на оригінальних литих дисках (як на фото), зимова в комплекті на штамповках Opel. Підвіска в технічно справному стані. На запчастинах не заощаджував, ставив тільки якісні запчастини. Згоден на перевірку авто на СТО. Перекупів та площадки прошу не турбувати. Обмін теж не цікавить, тим більше на США!!! Тільки повне переоформлення.
Продаю власний Opel Astra GTC. Автомобіль купувався та обслуговувався для себе. Версія Sport з турбованим двигуном 1.6 (180 к.с.), розширеною колісною базою, на легкосплавних дисках R18 та 6-ступінчастою механічною коробкою передач. Для тих, хто любить жваву динаміку, точне керування та відчуття повного контролю над автомобілем. Комфортні спортивні сидіння, спортивне кермо та відмінна керованість. Красиве. Рідний заводський колір. Заводський бі-ксенон, аудіосистема, нетюнена, все своє. Автомобіль не фарбувався (за винятком бамперів). Основне Експлуатація з 2014 року, куплене в Києві, в салоні. 1 власник Комплектація: спортивні сидіння двозонний клімат-контроль підігрів передніх сидінь круїз-контроль Bluetooth USB/AUX датчик світла датчик дощу задні парктроніки AFL ксенонові фари автоматичне перемикання світла адаптивне освітлення поворотів омивачі фар автозатемнення дзеркала заднього виду ESP ABS допомога при старті вгору центральний замок сигналізація відкривання багажника з ключа задній підлокітник з підстаканниками лючок для довгомірів із багажника в салон місткий багажник при розкладених задніх сидіннях хороша штатна аудіосистема приємна атмосферна підсвітка легкосплавні диски R18 Додатково два ключі комплект зимової гуми у подарунок турбіна працює справно всі основні системи працюють Стан Автомобіль не новий, є природні сліди експлуатації: окремі сколи, подряпини та невеликі вмятини. Задній бампер замінювався, бо в мене в'їхали. Автомобіль на ходу, використовується і обслуговується регулярно. Зараз є потреба в заміні масла і поточному ТО. Причина продажу: Перехід на інший клас авто у зв'язку зі зміною потреб.
Автомобіль офіційний в гарному стані, повністю обслужений та готовий до використання, 2 комплекта гуми, 2 ключі, сервісна книжка, готовий до будь-яких перевірок! Телефонуйте.
Не бита і не крашена. Дуже економне авто. В одній сім'ї з моменту пригону, рідний пробіг 237, на щитку зараз 204. Мотор самий надійний без турбіни. Повністю обслужена, кондиціонер працює. Парктроніки перед і зад, встановлено андроїд магнітолу з карплей і сім картою. Авто-бізнесменів прохання не турбувати.
Продам автомобіль Опель Астра H 2010 в дуже гарному стані, автомобіль без жодного підкрасу,два комплекти резини,в Україні автомобіль два роки,продаю через наявність іншого авто, площадки та перекупів прохання не турбувати
Продам свіжопригнане авто без пробігу по Україні Збережений стан авто Вся в рідній фарбі без підкрасів З двигуном 1.6 бензин , оригінальний та підтверджений пробіг 215 000Є всі документи для підтвердження По двигуну питань нема. Двигун та КПП працюють чітко, без сторонніх звуків. Ходова частина без зауважень, салон доглянутий, не зачуханий.По кузову зауважень нема, жодних натяків на корозію нема.Авто в хорошій Комплектації.( підігрів дзеркал, автозатемнення дзеркала, заднього виду, датчик дощу, датчик світла, кондиціонер працює бортовий комп?ютер, круїз і т.д)Електрика вся працює. На хорошій літній гумі Авто розмитнення та сертифіковане Повністю готове до постановки на облік За більш детальнішою інформацією телефонуйте.Автомобілем залишитесь задоволенні.Авто знаходиться Біла Церква Київська обл.Можливий пригін .
Економічний та надійний дизельний автомобіль. Двигун працює рівно, не димить, без проблем заводиться в будь-яку погоду. Коробка передач перемикається плавно, без ривків. Встановлена нова літня гума. Нова магнітола. За детальною інформацією телефонуйте. Автомайданчики прохання не турбувати! ✔️ Пробіг: 201 тис. км ✔️ Двигун 1.6 дизель (найвдаліший та економний) ✔️ 100 кВт / 136 к.с. ✔️ Хороша комплектація
opel astra h 1.6 2010 все обслужено детальніше по телефону.
три ключа, на Українській реєстрації, було пригнане з німеччини. сервісна книжка присутня. випуск 11.2020року. два комплекти шин з дисками (зима та літо)
Продам власний автомобіль в хорошому стані Чудова комплектація Світло: поворотний бі-ксенон По кузову невеликі сліди використання Екологія на місці 2 комплекти гуми(зима Goodyear) 2 ключі Фаркоп Реальному покупцю торг
Opel Astra 2011 у дуже збереженному стані Свіжопригнане авто з Европи в 2026 році практично без пробігу по Україні Без ДТП , 2 комплекти чудової гуми на литих дисках Оснащена простим та надійним 1.4 атмосферним двигуном з класичною механікою. Розхід у місті 7-8л/100 км Салон у гарному стані У ходу - без нарікань Жодної помилки на приборній панелі Ми знаходимося за адресою м.Київ, провулок Балтійський, 20, працюємо без перерв та вихідних з 10:00 до 19:00 (нд за домовленістю) Автомобіль перевіряється в сервісах, яким Ви довіряєте, у зручний для Вас час. Розрахунок лише після повного переоформлення в МРЕВ. В наявності завжди більше 70 автомобілів, будемо раді Вас бачити!
Opel Astra H GTC OPC Line 1.7 CDTI ISUZU Другий власник, авто у володінні більше 5 років. Рідний пробіг. Машина технічно та візуально у дуже гарному стані, вкладено більше 3000$ — всі типові болячки Astra H давно виправлені. Є повна історія експлуатації та обслуговування в додатку. У травні проведено повне ТО, стан — сів і поїхав без жодних вкладень. Авто в рідному дуже красивому кольорі Black Sapphire з перламутром, OPC обвіс, чорна стеля, якісна шумо- та віброізоляція, хороша музика. Встановлені якісні LED фари з правильною світлотіньовою межею (не сліплять зустрічний транспорт). Два комплекти гуми на дисках: • літо — свіжа R17 • зима — майже нова R15 Надійний та економічний двигун 1.7 CDTI від ISUZU — один із найкращих моторів для Astra H. По факту — одна з найживіших та найдоглянутіших Astra H GTC в Україні.
Продам Opel Astra j gtc, без зауважень по ходовій, двигуну та салону. Грошей для авто не шкодував, обслуговував вчасно. За питаннями по тел.
