- 247 тис. км
- Кути
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль свій власний, в ДТП не була, вчасно обслуговувалися, щодня на ходу. Продаю в з'язку з тим що придбала новий автомобіль.
Автомобіль свій власний, в ДТП не була, вчасно обслуговувалися, щодня на ходу. Продаю в з'язку з тим що придбала новий автомобіль.
Продам хороший автомобіль щодня в роботі , недавно замінений ремінь ГРМ, АКБ 1 рік , обслужена гальмівна система нові всі колодки та нові передні гальмівні дискиперебрана підвіска, місяць назад замінено масло. Авто сів і поїхав я власник
Opel Astra G (II покоління), 2008 року випуску — компактний седан з надійною та простою конструкцією. Оснащений бензиновим двигуном 1.4 у парі з газобалонним обладнанням (газ-бензин), що робить його економним у повсякденній експлуатації. Коробка передач 5-ступенева механічна, забезпечує чітке перемикання та контроль над витратою пального. Автомобіль добре підходить для міста та міжміських поїздок, відзначається невибагливістю в обслуговуванні та доступністю запчастин.
Продам Opel Astra J 2015 року випуску. Машина в хорошому стані, поміняні стійки стабілізатора, передні амортизатори, опорні підшипники, замінене масло в коробці, кондиціонер робочий. Екологія присутня, недавно мінявся датчик регенерації сажевого фільтра. В комплекті є зимова резина, повнорозмірне запасне колесо, торг присутній.
Продам, своє авто. Другий власник, будь-який вид перевірки, переоформлення.
авто в справному стані, масло та всі фільтра поміняні, гальмівні колодки поміняні, ходова не стукає, мотор працює добре, заводиться добре як в теплу пору так і в холодну, турбіна справна, ТІЛЬКИ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ
Кондиціонер перезаправлений,дує як треба. У машини був один власник з моменту купівлі в салоні. Авто в рідній фарбі. Двигун працює чудово. Щеплення та коробка без зауважень . По ходовці класна. Переоформлення
Опель астра 1.6 газ бензин рік 2008 пробіг Документи у порядку Ціна 4.300 Дружківка тел ********** Заміна ГРМ на 161 тисяч заміна радіатора печі на Авто вкладень не потребує
Власний сімейний автомобіль, в технічно відмінному стані, без жодних зауважень, з реальним перевіреним пробігом, готовий до перевірки на Вашому СТО, в авто у лютому було проведено велике ТО, встановлено нові запчастини, а саме: -зчеплення; -Вижимний підшипник; -Задній сальник коленвала; -Сайленблоки балки; -Передні та задні супорта; -Передні та задні диски; -Передні та задні колодки; -Шарові опори; -Стойки стабілізатора; -Встановлено НОВИЙ акумулятор; -Замінено УСІ фільтра та рідини. Та ще багато чого, все робилось на СТО, про що є акти виконаних робіт, грошей на авто не шкодували, також у автомобіля гарне тонування, стан салону дуже гарний, дір та значних пошкоджень не має, є вікові моменти, на жаль час бере своє, по кузову є незначні косметичні нюанси, зварювальних робіт автомобіль не потребує. Є комплект гарної майже нової зимньої гуми. В цілому цей автомобіль як для того, хто бажає взяти для себе, та також ідеально підійде для людини яка нещодавно отримала права:) Продаж не спішний, з безглуздими пропозиціями та площадкам прохання не турбувати. Всі питання по телефону, телефонуйте, усе розповім. Всім гарних покупок та продажів! :)
Продаю Opel Astra G 1999 року Автомобіль у відмінному технічному та візуальному стані, з оригінальним пробігом 205 тисяч км. Не був у ДТП, без серйозних ремонтів. Машину купували в Німеччині, повністю розмитнена в місті Суми. Двигун 1.8 бензин дозволяє комфортно їхати по трасі на швидкості 130-140 км/год без напруги. Коробка передач автоматична Aisin – надійна та плавна в роботі. Комплектація багата: електросклопідйомники,круїз-контроль, кондиціонер,Webasto, підігрів передніх сидінь, що додає зручності у холодну пору року. Авто повністю справне, без жодних зауважень. Продається від імені дідуся, тому тільки самовивіз. Запитання вітаються! Додаткові фото або відео можна зробити. На мобільні дзвінки відповісти не зможу, пишіть/телефонуйте на вайбер. Або пишіть тут у власні повідомлення.
Продам машину Opel Astra 2004 р. Бензин/Газ. Пробег 366000. Кап ремонт двигателя на 266000. Замна ГРМ, амортизаторов, подшибников. Замена тормозных дисков на 266000. Не гнилая. Оцинкованый кузов.
Машина на ходу, можна їздити без проблем По кузову потребує робіт, до машини в комплекті є нові бампери перед/зад, решітка нова, 4 підкрилки та нові передні крила Є гідро підсилювач керма та кондиціонер ГБО 2-го покоління, вписане в техпаспорт Диски 14 легкосплавні Машина у власності фактично 15 років Технічно доглянута, нормальна їздова машина для своїх років Є більш детальне відео, можу відправити по запиту Переофорлюється без проблем
Всі питання по телефону
Автівка в гарному стані в одних руках вже років 4-5 по машинці все зроблено, було не давно замінено генератор, і по мелочям мотор робе гарно, коробка теж не пинается, ходова гарнесенька, не гримить не стукає! По всім питанням дзвоніть пишіть! Автівка знаходиться у Харкові іноді буває у Київі
Дуже хороше авто. Багато що замінив, стоять лінзи. Є косяки по кузову.
Продаю своє авто, в гарному стані, встановлено ГБО (вписано в техпаспорт). Авто весь час знаходився в одного власника. Своєчасні ТЕО та обслуговування ГБО Економний траса газ - 6-6,5 л по місту 7,5-8 л Продаю авто у звязку з купівлею нового авто, тому продаж не спішний, перекупників прошу не турбувати.
Гарний стан. Гаражне зберігання. Один власник
Продається авто від власника в хорошому технічному стані. Потребує косметичного ремонту. В комплекті літня гума на дисках (4 шт.)
