- 140 тис. км
- Луцьк
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
**********
**********
Автомобіль після капітального ремонту двигуна, Повна реставрація кузова зі слідами корозії. Поміняні нові гальмівні колодки, стійки стабілізатора, нові передні шини. Замінено нове лобове скло. Цього літа встановлено нове зчеплення. Поставлено новий акумулятор. Та ще багато інших дрібних ремонтів) Сигналізація не працює. Центральний замок лише з ключа, була замінена личинка замку (новий ключ). Не працюють протитуманки, Є сліди використання, царапини і потертості, адже авто немолоде вже). Проте на ходу. В комплекті +4 колеса на зиму. При огляді покажу все до дрібниць.
Продам своє власне авто Opel Astra G Bertone(італійське автомобільне ательє,яке вручну збирало ці авто в Італії ),володію автомобілем з 15.02,2023.Пригнане з Німеччини,має невеликий пробіг і гарний стан для своїх років.Два ключі.Пробіг не скручений. Авто повністю обслуговуване,зроблена вся ходова,зроблений розвал,стоїть нова літня гума ,віддам другий комплект зимових шин. Зроблена вся система охолодження(радіатор,термостат,радіатор пічки,замінені патрубки),також замінені 4 тормозних диска з колодками. Має шикарний зовнішній вигляд,хороші лед лампочки в ближньому світлі(100 дол комплект),безрамочні вікна(дотяжки працюють),автоматичне опускання вікон. Гарні та зручні сидіння з боковою підтримкою та ручним регулюванням.Steinmetz коврики оригінальні,також накладки на педалі. Унікальне авто,бо більше в такій комплектації їх в Україні не зустрічав ,без поглядів не залишається) Продаю,бо треба більше авто,обмін не розглядаю. Будь-яке переоформлення,я власник.Реальному покупцю торг.
Продам Опель Астра ф 97рік випуску 1,6мотор акпп Незважаючи на свій вік,авто в збереженому та доглянутому стані : все на своїх місцях ,всі вікна рідні,включно з лобовим. Авто збережене,не гниле. Машинка на хорошій літній гумі Goodyear R15 Також в комплекті віддаю зимову r 14. Всі деталі за тел.
Продам машинку в хорошому стані, мотор працює добре, коробка передач перемикається без хрусту, ходова без зайвих звуків, зварювання та фарбування не потребує, приємний чистий салончик, встановлено ГБО, склопідйомники. Я власник брав для дружини, але з механікою у неї не дуже складається. Переоформлення або довіреність на мінімальний термін. Машинка виглядає дуже ефектно і привертає увагу на дорозі.
Продам Opel Astra G хетчбек у відмінному стані. Надзвичайно збережений автомобіль на свої роки. Не фарбована.Не варена: пороги, днище, арки та всі силові елементи абсолютно цілі, заводські, без жодного зварювального втручання салон дуже охайний, чистий та доглянутий. Технічно машина повністю обслужена і не потребує фінансових вкладень є комплект зимніх коліс та фаркоп автомобіль дійсно вартий вашої уваги присутній торг
Машина на ходу Є нюанси по по порогам і по заднім арках реальному покупцю віддам за 1500 не менше
Автомобіль в хорошому стані на свої роки. Збережений, чистий салон. Кондиціонер працює. 4 склопідйомники, коректор фар, коректор і підігрів дзеркал, мульти-серво кермо. Легкосплавні диски з хорошою гумою. Додатково комплект зимової гуми на металевих дисках.
Продам автомобіль в гарному стані, економічна, встановлена якісна музика, салон шкіряний, кузов в гарному стані, за більш детальною інформацією телефонуйте, торг біля капоту
прадаам авто в робочому стані не прихотливе і надійне ніколи не підводило. газ4 покоління працює без нарікань. два комплекта ковриків два комплекта ризини. обслуговувалось вчасно. не дороге в обслуговуванні.
Автомобіль у нормальному робочому стані,з слідами корозії на арках ,без ДТП,не фарбована.За рештою інформації дзвоніть по телефону.
без дтп, без підфарбувань. все працює. нова гума. витрата палива 4,5-5 літрів на 100 км
Продам авто в збереженому стані.
Мотор,коробка,ходова в нормі,дно ціле тільки потрібно замінити пороги які є в наявності...їде що на бензині що на газу...зробити косметику...З документами порядок переоформлюється.детальніше розкажу по телефону.
Опель Астра G, 1999 року. Третій власник. У власності 12 років. 30 тис тому був капітальний ремонт, новий радіатор, пєчка
Продам Opel Astra F 1997 року Автомобіль у гарному робочому стані, вкладень не потребує. Обслугований: замінені масла та фільтри, зроблена ходова частина. Встановлена хороша галогенова оптика з лінзами. Кузов у хорошому стані, без гнилі та без жучків. Із дефектів по кузову — ліве дзеркало та момент на дверці, який видно на фото. Стоїть газ, газ вписаний у техпаспорт. Розхід газу — до 7 л на 100 км. На свій вік авто в доброму стані.
Машина в гарному стані, на ходу. У одного хозяїна 12 років, доглянута. Старенька, але зручна. Універсал-містка. Гідропідсилювач керма. Моноінжектор-простий та економний. Подушки безпеки. Вчасно робилася антикорозійна обробка, тому гнилі мінімум. У 2023 році замінено новий бензобак, повністю зроблено ходову+розвал, переклеєно тканину стелі, замінено ручник і гальмівну рідину, а також рідину гідропідсилювача, стоїть захист двигуна. Раніше змінювалася помпа та антифриз. Встановлене гарне світлодіодне світло. Перебирався люк даху. З 2023 року не їжджу – стоїть без діла. З документами порядок. Номер вайбера для спілкування надам у листуванні. На дзвінки не відповідаю.
