- 270 тис. км
- Славутич
- Дизель, 1.69 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто в гарному, збереженому стані. Салон не затертий, не прокурений в охайному стані. Двигун не димить, не коптить.АКПП без нарікань, та зауважень, щеплення замінено. Розхідники замінені 500 км тому. Ходова обслужена, не гримить, не стукає. На усе є відповідні документи. Встановлено ксенонове світло. AUX, CD, Електросклопідіймачі, тонована,підігрів сидінь, круїз контроль, мультируль. Можливий обмін. Любе переоформлення. На обмін 6700
Продам опель астра J спорт тур грудень 2013 , автомобіль в дуже хорошому стані, пригнаний з германії для себе. Перша реєстрація, пробіг оригінальний,без єдиного підкрасу,все скло рідне.Два коплекта гуми,шести ступка.На 270 т був замінений демфер та щеплення. За деталями телефонуйте.
продам Опель Астра універсал дизель ісузу 1.7.на повному ходу сів поїхав(**********)
звоніт на вайбер
Машина майже як нова, питання по телефону
Чудове, авто, бізнес комплектація, дизельний двигун D 15 DVH, F 15 DVH, 90 kW, протестовано в експлуатації, економний , екологія присутня і чиста, замінено оливу та фільтра, страхівка жовтень 2025, хороша зимова резина + комлект хорошої літньої, гарний колір, найкращі фари, безключовий доступ, автоматичні дзеркала, системи розпізнавання дорожніх знаків, утримання в смузі руху, попередження про зіткнення з пішоходами та т/з попереду, допомога при паркуванні і ще багато іншого. хороша акустика, електронне стоянкове гальмо, підлокітник, 2 порта USB, великий багажник, АКБ в хорошому стані, дзвоніть та питайте.
Машина у хорошому технічному та візуальному стані, повністю на ходу, вкладень не потребує. Авто регулярно обслуговувалось, всі витратники мінялись вчасно. Двигун працює рівно, без сторонніх шумів, коробка передач перемикається чітко, підвіска без стуків. Салон охайний, не прокурений. Є моменти по кузову, видно на фото
Їде дуже бадьоро, перший власник в Україні, всі вузли працюють на відмінно. за останній рік замінено комплект щеплення, двомасовий маховик, коробка 6ст замінена з гарного донора(перевірена, олива сальники замінені) стару можу докинути бонусом. Радіатор та вентилятор, капремонт ГБЦ з гільзовкою сідел форсунок. Форсунки та насос високого тиску перевірені в гарному стані. блок без зауважень оливи не бере, не димить, не парить, не троїть. турбіна дує як треба, була реставрована ще раніше Свіжий акумулятор та генератор. Свічки накалювання. Вихлопна замінена, хомути, та добре проварено. Кондиціонер/пічка працює гарно, лінзовані фари, підігрів дзеркал. Ходовка робилася вчасно - стійки, пружини, передні гальмівні диски, сайлентблоки і т.д. До кузова руки не дійшли, тож косметичні підкраси, незначна корозія на арках та порогах. До цього треба прикласти руку і автівка прослужить вірою та правдою не один рік. Маю чеки та накладні на заміну та ремонт найдорожчих вузлів. Продаю у зв'язку з переходом на електромобіль, реальному покупцеві адеватний торг
189тис. було замінено все що на фото авто кожного дня на ходу кузов оцинкований колір дуже гарний, по компютеру помилок не має, газ не стояв але без проблем стає на цей мотор, є відео по лако покритю з прибором та по заміні ГРМ кого зацікавить авто скину в меседжер! авто майданчикам не торбувати !!!
Авто має не значні пошкодження по кузову. Не завжди відчувала габарити. Гарний варіант для навчання. Тільки зроблена страховка , замінене масло. ремінь ГРМ заміна через 40 тисяч. замінене масло в коробці. перезута на літо. є нова зимова резина. газ зробила то. ходова робилась зимою. карплей і камера заднього виду. кузов оцинкований в гарному стані. Продаю не терміново... в пошуках нового авто.
ДЗВОНИТИ ТІЛЬКИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ +447341054881 Машина пригнана з Нідерландів 9 років була в першого власника і 1 рік в мене ,варта уваги...по ходові все добре нічого робити нетреба. Є 4 літніх колеса на титанових дисках. Також на машині 4 зимових колеса на металевих дисках в норм стані фірма hancock корея.Фари-ксенон. Присутня сигналізація центральний замок..Мотор теж в доброму стані масла не бере.Торг....ДЗВОНІТЬ ТІЛЬКИ НА ВАЙБЕР ЗА НОМЕРОМ +447341054881
* Пропоную вашій увазі простий, надійний та не дорогий в обслуговуванні автомобіль! * Один власник! * Пригнаний з Германії в Україну в 2022 році, з пробігом 160 тис.км. * Пробіг рідний, є вся сервіс історія! * Повністю обслужений! * ГРМ, помпа, масло замінено в 2026 році на 197 тис.км. * Ходова частина в ідеалі! * Хороша резина! * Кондиціонер працює! * Два ключі в наявності! * Один з кращих варіантів на ринку! * Хто шукає живу Астру, телефонуйте!
Авто на свої роки в доброму стані.працюе заводиться в любу погоду дві пари коліс літо на легко плавні р16 мішелін зіма р15 ханкок резина добра ремонт двіжка проїхав 25 тисяч потребує незначних ремонту ходової трошки арки лобове в тріщинах газ не вписаний
Деталі по телефону Торг біля машини
Опель Астра на автоматі aisin надійна японська коробка яка обслуговували вчасно як і двигун 1.8 125к.с газ - бензин ,за весь час експлуатації замінено ремінь ГРМ,помпу свічки масло Matul 5W30 ,заправлений кондиціонер,готовий до літа ,замінені колодки в круг,їздила жінка возила малих до школи
Авто в гарному стані . Обслужена . Заміна ( помпа , грм , мастило моторне з фільтрами , мастило в кпп, охолоджуюча рідина , гальмівна рідина. Я власник . Штрафів/ арештів не має . Брав для себе в 2023. Причина продажу - хочу авто побільше . З мінусів є тріщина на лобовому склі ( було пошкоджене при ремонті склоочисників )покупцю скину при продажі . На номері тел. є ватсап якщо не буде зв'язку.
