- 235 тис. км
- Коростень
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Пригнане з Німеччини.Просте та надійне авто ,повністю обслуговане.(є сервісна книжка та записи обслуговування в Украіні).Без вкладень.Тонована в коло.Два ключі.
Пригнане з Німеччини.Просте та надійне авто ,повністю обслуговане.(є сервісна книжка та записи обслуговування в Украіні).Без вкладень.Тонована в коло.Два ключі.
Авто в ІДЕАЛЬНОМУ стані...СВІЖЕ....Реальний розхід палива від 3,5 до 5 літрів (на одній заправці авто проїхало 1250 км по автобану) : - старт стоп (2 брелки); - клімат (робочий та заправлений); - автосвітло; - утримання в смузі; - функція запобігання зіткнення; - автокришка багажника; - складання дзеркал; - передні та задні парктроніки; - монітор великий (Carplay); - резина Michelin; - екологія робоча; - вікна рідні, лобове без тріщин; - ГРМ замінили
Продам машину на ходу. Газу ніколи небуло. Недоліки на фото.Тільки переоформлення.
Авто в ідеальному стані.
Opel Astra G 1.6 газ/бензин, 2005 рік. Авто після ударної хвилі від шахеда. Машина заводиться, колеса справні, їде своїм ходом. Двигун працює, ходова в хорошому стані. Коробка та мотор справні. Газ вписаний. Пробіг — 183 тис. км. По кузову є пошкодження( на фото видно)
Опель Астра 2004 року
Автомобіль пригнано з Німечинни.Один власник в Україні.Авто в гарному стані,як технічно так і візуально.Оригінальний пробіг,рідна фарба за виключенням одної задньої арки.Салон збережений(передні сидіння в чохлах),кондиціонер заправлений робочий.По двигуну,коробці зауважень немає,замінено ГРМ та розхідники.Решту деталей потелефону.
Деталі за телефоном **********
Продам Опель Астра ф
Авто куплено в салоне, родной пробег в хорошем состоянии, другие детали по тел.
В хорошому стані Всі питання по телефону
Продам автомобіль, в хорошому стані. Авто в щоденному використанні, автомобіль пройшов технічне обслуговування. По технічній частині авто якісно доглянуте. Коробка- автомат не пинається, працює ідеально. Мотор працює добре. В комплекті є зимова гума на дисках.
авто в нормальному стані, сів поїхав. фарбований тільки бампер, все в рідній фарбі. є сліди використання. турбіна нова, акумулятор теж ...
Газова установка,4 покоління,розхід 8л.газу на 100км.ходова ідеальна,все поміняно, гальмівні колодки поміняні,масло поміняно,фільтра теж,радіатор ,пічка салону,помпа , термостат теж поміняні,
Доглянуте сімейне авто, обслужене повністю, робити нічого не потрібно, деталі по телефону
Пригнана січень 2024 1 власник в Україні Перша реєстрація Безпека на місці Надійне авто Замінено все необхідне для комфортного пересування : Нова зимова резина Відбалансовано та зроблений розвал сходження Фаркоп Круїз контроль Кондиціонер Підігрів передніх сидінь Склопідіймач- передні електро Ручне регулювання сидінь Сидіння водія - налаштування положення посадки Замінено Грм + помпа ( антифриз ) Фільтра ( усі ) Масло Aral 5w-40 Передні та задні амортизатори з опорами та підшипниками Ходова ціла Машина тиха та збита купи Запчастини якісні Машина робилась під себе ( для поіздок з сім’єю) Виписка з запчастин та сто присутня Whatsapp , viber
Продам машину,є не критичні царапини,та виїмки на кузові,не сильно кидаються в очі. Двигун працює без нарікань,дзвоніть пишіть за детальною інформацією по телефоні
Автомобіль буде в Україні наприкінці червня! Opel Astra H. 2007р. (12 місяць) Двигун 1.9 дизель (120 л.с) КПП М32, 6 ступенева. Витрата 6.2 л/100 км місто, 5.2 л/100 км за містом. 6 подушок безпеки. Комплектація: датчик світла, датчик дощу. Мультикермо, ESP, круїз контроль, клімат-контроль, навігація, авто затемнення дзеркала заднього виду, підігрів бічних дзеркал, AUX, підлокітник. Доопрацювання: встановлено додатковий паливний фільтр, після заводського. Фільтр-сітка на антифриз. Показчик температури двигуна, показчик тиску оливи, вольтметр, USB зарядка, розетка 12 V в багажнику. До авто додається комплект гумових килимків. Авто в непоганому технічному стані. По ходовій нічого робити не потрібно. Є питання по косметичному стані. На даху і капоті поліз лак, на водійські дверці сліди корозіїї (дивіться останні фото) Останні 2 роки експлуатувалася в Європі. Авто обслуговував сам, тому знаю де і якої фірми ставилась деталь. Так як знаходжусь за кордоном, зв'язок через Viber. Продаж тільки з переоформленням.
