- 306 тис. км
- Рівне
- Дизель, 1.69 л.
- Не вказано
Свіжопригнаний із Німеччини Розмитнений 100% Оригінальний пробіг 200% Без жодного підкрасу Помилок немає Продається такий, який приїхав, без усіляких поліровок та хімчисток Додаткові питання по телефону
Авто технічно обслужене, замінено фільтра масло Газ вписаний в техпаспорт. По кузову є невеликі сліди експлуатації. Детальніше по телефону Продаж у звязку з придбанням іншого авто.
Авто сів і поїхав. Пробіг оригінальний. Не гнила. Є 4 запасні колеса із зимовою гумою. Кузов в прекрасному стані. Кондиціонер працює. Є підігрів сидіння та 2 ключа. Зроблена свіжа страховка на рік.
Гарне авто,на хорошій комплектації,форсунки,свічки нагріву нові,авто обслуговування не потребує,сів і катайся,гарного їде,самий найкращий двигун 1,7 дизель масла не бере,хто купить буде задоволений є не значні сколи царапени гарна гума,ВСІ питання за номером…!!!тел :
Авто вкладень ніяких не потребує. Масло, фільтра, антифриз, масло в КПП замінено 300км назад. Є незначні подряпини по кузову. Підвіска в ідеальному стані. Салон доглянутий, має гарний вигляд.
Авто в доброму стані їздить кожен день салон не зачуханий в гарному стані турбіна після реставрації працює дотре будь якій вид переоформленя
Авто в чудовому стані. Повністю в рідній фарбі. без жодних рижиків. Арки цілі і рідні. Постійно в 1 руках. повністю обслужена. Замінені масла фільтра. Всі рідини, ходова, теплообінник, ремені. Машину любили, доглядали. Є примятість на водійській дверці. Такою у свій час пригнали. Можна витягнути пдр, або купити дверку в колір (100-150дол). Сам не займався бо не було потреби і часу. Проїздили дуже мало: дім-робота. продажа у звязку із заміною на вантажне для роботи, а дружині на автоматі. Продажа з повним переофрмленням. Можна через дію.
За більш детальною інформацією телефонуйте **********
Продам надійний автомобіль з коробкою механіка. Перша реєстрація в Україні, автомобіль був пригнаний з Франції. Рідний пробіг 250 тис км не скручений. Мотор звичайний дизельний 1,6 16 клапанів Працює ідеально. Авто в гарному стані: замінено цеп ГРМ, гальмівні колодки та диски. В наявності комплект зимової та літньої гуми. Авто в рідному окрасі, присутні сліди користування без шпаклівки. Комплектація: - кондиціонер - парктроніки 360 - старт-стоп - допомога при рушанні в гору - датчикі світла та дощу - круїз контроль - APPLE CARPLAY та ANDROID AVTO - навігація - датчики тиску в шинах. Замінені масло та всі фільтра. Авто пройшло обслуговування і готове до користування без додаткових вкладень. Гарний сімейний автомобіль, вмісткий багажник. Економний по витраті пального по трасі 4,5, в місті 5,5 л. Витрата палива траса 4,5 місто 5,5 л.
Авто в хорошому стані,всі розхідники змінювались вчасно, підкрашений капот і задня ліва арка,детальна інформація за телефоном.
Авто свіжопригнане з Німеччини,ста хороший без корозіі і ржавчини,нефарбована,кондеціонер,гідропідсилювач,ABS,ESP,датчик світла,круіз контроль,електросклопіднімачі,електродзеркала,неділя як в Украіні,розмитнена,хороша гума M+S,по двигуну питань немае,недимить,фазорегулятори нестукають,салон в ідеальному стані,підвіска негримить і нестукае,деталі по тлф.торг в межах розумного
Продам автомобіль Опель Астра H 2010 в дуже гарному стані, автомобіль без жодного підкрасу,два комплекти резини,в Україні автомобіль два роки,продаю через наявність іншого авто, площадки та перекупів прохання не турбувати
Авто в гарному технічному стані, по двигуну і підвісці питань нема На авто встановлено ГБО 4-го покоління, розхід газу 9 л/100км, в балон вміщається 35 л газу Є протитуманні фари В авто якісні гумові коврики Кондиціонер працює добре, також дуже добре гріє пічка, зимою дуже тепло Всі вікна крім лобового тоновані Є підігрів та електрорегулювання дзеркал Підігрів заднього скла Дуже гарний колір, сірий з голубим відтінком, в сонячну погоду здається геть голубе авто Нові свічки, нова АКБ повний бак В подарунок віддам комплект підкрилків В цілому гарне і надійне авто, невибагливе Більше інформації по телефону
Газ бензин Газ вписаний в тех паспорт
Продам авто на максимальній комплектації в гарному стані.Всі питання по телефону.Реальному покупцю торг **********
Готовий до будь-яких перевірок! Свіженьке авто з Німеччини з оригінальним пробігом. Сервісна книга,два ключа. Авто в збереженому стані! Мотор працює рівно,без підтікань. Каталізатор на місці. Ходова без зауважень. Має датчик світла та дощу. Електрика вся справна. Гума майже нова,зимова. Торг присутній на місці. Більше фото або відео вишлю на вайбер.
