- 230 тис. км
- Ромни
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль офіційний, я 2-й власник. Обслужений до дрібниці, в дуже гарному та збереженому стані, весь в рідній фарбі, по ходовій та двигуну ніяких нарікань немає. По всім питанням телефонуйте.
Автомобіль офіційний, я 2-й власник. Обслужений до дрібниці, в дуже гарному та збереженому стані, весь в рідній фарбі, по ходовій та двигуну ніяких нарікань немає. По всім питанням телефонуйте.
Пригнаний з Німеччини на початку 2026 року. Оригінальний пробіг (наявна сервісна книжка з Німеччини). Перша реєстрація та перший власник в Україні. Після купівлі була проведена повна діагностика на СТО, все необхідне техобслуговування із заміною комплекту ГРМ, акумулятора, всіх рідин та інше (є сервісне заключення з СТО). Встановлена магнітола з Andoid Auto та Carplay, парковочна камера заднього виду. Салон охайний та чистий. Автомобіль робився під себе, але продається у зв'язку з обставинами.
Хороше авто пригнаний з Німеччини в 25 році
Авто в нормальному стані кого цікавить телефонуйте
Продам автомобіль, офіційний, не пригнаний. В ідеальному стані, 2 власник. Не бита, не фарбована. Рідний пробіг, 32 тис км. На рідній резині+комплект зимової резини на дисках з ковпаками, 2 ключі, сервісна книжка. Кондиціонер, електропідіймачі скла, електрорегулювання дзеркал, протитуманні фари, запасне колесо повноцінне. Гаражне зберігання , зимою не використовувалось, тому що користувалися іншим сімейним авто взимку. Готовий до будь якої перевірки. Торг, всі деталі за телефоном
авто в чудовому стані,двигун після повного кап ремонту,рейка рульова,гальма,троси ручника,радіатор,стійки,мастило ,фільтра все замінено,нове,стоїть газ,машина економна,двигун 1,4 цепний,резина гарна,зимня на дисках до машини в подарунок,салон охайний,чохли на сідушках.авто варте уваги,сів ,поїхав.
Продам свій сімейний автомобіль в стані нового, куплений мною в офіційно дилера VIDI на окружній в місті Києві, один власник, одна реєстрація. Кузов без вад, не битий, не фарбований, скло всі рідні. Рідний невеликий пробіг, два ключі, Сервісна історія. Багата комплектація Cosmo. Двигун Дизельний 1.7CDTI 110 к.с., працює добре, не чадит, заводиться на удар, масло не їсть. Механічна коробка передач перемикання найнадійніша 5-ступінчаста. Салон чистий, доглянутий, стан Нового. Ходова частина вся справна, не стукає і не гримить. Витрата дуже радує: місто-5л. траса-3л, змішаний-4л. Електроніка без помилок. Акумулятор Новий. Заводські литі диски R16 на новій гумі. Машиною ви будете задоволені, як динамікою, так і комфортом і високим кліренсом! Авто не вимагає жодних вкладень, інші питання по телефону.
Авто пригнане з Німеччини. Дизель. 6-ступінчата механіка. Без пошкоджень. Початок експлуатації січень 2018 р. Більш детально відповім по телефону.
Авто у відмінному стані вкладень не потребує.акб новий.гума зима.фаркоп.У авто працює кожна кнопка.гарне та єкономне авто розхід по місту 6 літрів дизеля, тільки переоформлення.
Pобоча машина, м'яка, та приємна в керуванні, в наявності нова літня резина на 15 литих дисках та зимова але зношена на стальних. На лобовому склі є тріщина але заклеїна, їздить кожен день.
Автомобіль пригнаний з Європи (попередній власник SPIE асоціація оптики та фотоніки) виготовлений у грудні 2017 року, на дорозі з 2018 року. Купував з пробігом 165 000км. Є звіт CarVertical, сертифікати TUV, підтверджена сервісна книжка, звіти про відповідність гуми :). Я перший власник в Україні. Пробіг рідний, підтверджений. Автомобіль обслужений, замінено: ланцюг ГРМ і зірки, масляний насос, ланцюг масляного насосу, гідравлічний натягувач, двомасовий маховик, зчеплення, вижимний, всі технічні рідини, помпа, ремінь, ролик, рульові накінечники, рульові тяги, шарові опори, сайлентблоки передніх ричагів, стойки стабілізатора. Авто дуже комфортне. З опцій: без ключовий доступ на 4-х дверях, запуск з кнопки, спорт режим, утримання в полосі, клімат (двозонний), парктроніки, топова мультимедіа з навігацією по Україні та Європі, авто світло, автоматичні "двірники", читання дорожніх знаків, система запобігання зіткненню, шкіряне мультикермо, підігрів сидінь, електро дзеркала, заводська сітка для багажного відсіку, заводський з'ємний фаркоп, сервопривід кришки багажного відсіку (відкривається з ключа або змахом ноги під заднім бампером, повноцінне запасне колесо та багато іншого, що просто не згадав. Прохання автобізнесменів не турбувати. Тисячами або півтисячами не торгуюся. Продаж не терміновий.
авто в чудовому стані ,в рідному окрасі,МКПП 6 передач двигун тягне добре на спідометрі 350тис км а реальна коли підключити комп то 256 намотували при перегоні з закордону резина зима класи працює
