- 222 тис. км
- Коломия
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Машина в робочому стані, сів і поїхав. Встановлено ГБО, прописано у техпаспорті. Технічне обслуговування проходить своєчасно. Салон не прокурений, охайний, гумові коврики. Запасного колеса немає. Передні покришки нові.
гарний стан автомобіля.
ремінь, ролики, помпа замінені на 273000. Нова літня резина. Кондиціонер заправлений.
Кожного дня на ходу . Машина в гарному технічному та візуальному стані. По мотору та ходовій питань немає Їде добре , на холодну гарячу запускається добре. Не димить Масла фільтра поміняно Демфер не чути Продаж у зв'язку з тим що є друга машина Є дрібні сколи на капоті Детальніше за телефоном
продам авто в хорошому стані .все працює сів поїхав. гбо вписане переоформлення ел.зеркала ( підігрів) ел.стекла гідропідсилювач керма ц/з сігналка імобілайзер колеса 14 на зимовій резині ( майже нова) автомат спорт режим борт комп помилок немає лобове ціле камера заднього виду
Хороший автомобіль! Служив, служить і буде служити ще дуже довго( при правильному нагляді звичайно) Кузов в чудовому стані, добротна та надійна в маневрах ходовка, живенький двигун. Люк два положення, не протікає! Електродзеркала з підігрівом Підсилювач керма Магнітола MP3, USB, AUX Підлокітник Є список робіт які проводились за час володіння авто + новий акумулятор. Завжди є «АЛЕ» Моторчик заднього двірника та підігрів заднього скла не працюють, помигати дальніми також не мож. Телефонуйте, поспілкуємось! Приїжджайте подивитесь!
Автомобіль технічно справний проблем з мотором коробкою немає, є невеличкі проблеми по косметиці а так все працює світла повороти гідрач все робоче.
доброго дня до вашої уваги хороший сімейний автомобіль хороша зимова резина була проведене повне ТО по ходовій частині була ще замінено пічка радіатора, теплообміннки, всі фільтра також були замінені всі деталі по телефону
Перший власник в Україні по сьогоднішній час!!!! Володію автомобілем близько 5 років. Обслужена!!!(Якісними запчастинами). Нові в зборі полуосі,та підшипники. Сайленблоки,тяги ,ст,стабілізатора-Lemforder,стойки Перед KONI Зад KYB. Кузов без гнилі ,та ДТП. Багата комплектація!!!4 ел.стіклопідйомника,ел дзеркала,підігрів сидінь,омивачі фар,біксенон задній партронік ,6 ступка ,заводське Webasto. Економна 5.5 змішаний. Рідна фарба ,та пробіг Масло моторі ,коробці замінено . Колеса нові . Можна багато писати,краще дзвоніть все розкажу,що цікавить.
продам два авто Опель Астра ф в одні руки
Продаю свій власний автомобіль який був пригнаний з Німеччини в серпні 2024 з пробігом 191 тис. Автомобіль в дуже гарному стані. Не потребує жодних вкладень. При 198тис було замінено ланцюг грм та щеплення. Два комплекти коліс R17 зимова резина нова, літо 30 % зносу. Запаска нова. Два ключа. Екологія вся на місці. Всі деталі по тел. Відповім на всі запитання.
Авто у відмінному стані, пригнаний із Нідерландів своїм ходом без жодного підкрасу і ДТП. Мотор працює як годинник,самий простий і економний Резена "Мішеліна" добротна пробіг 100% рідний провілений,VIN код, поміняв в неї ремні, всі масла, свічки Вкладень не потребує, хто купить не пошкодує
686635260
Чудове, надійне та не вибагливе авто. Сів завів і поїхав. В одних руках 7 років. По всім питанням дзвоніть та пишіть. Торг мінімальний на каву. Всім вдалих покупок.
Перша реєстрація в Україні. Обслужена, нічого робити не потрібно. Є пару незначних нюансів по кузову
звоніт на вайбер
Продам Opel Astra 2015 10000 доларів США
