- 238 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Авто в робочому стані, сів та поїхав. Нюанси по кузову видно на фото. ГБО 4 покоління, вписане в тех. паспорт. Торг біля капота. 2 - гий власник.
Авто в робочому стані, сів та поїхав. Нюанси по кузову видно на фото. ГБО 4 покоління, вписане в тех. паспорт. Торг біля капота. 2 - гий власник.
Продається автомобіль Opel Astra G 1.7TDI - салон: тканина - LED фари - пробіг 300 000 - працююча пічка - повнорозмірна запаска Шикарний автомобіль, що взагалі не ламається. За три роки володіння замінено генератор, педаль зчеплення та найслабше місце Astra G 99 року - ТНВД. Аби удосконалити машину, що взагалі не ламається, поставив нові проставки для кліренсу та всі амортизатори, замінено фари на якісні потужні LED ну і само собою новий ручник. Також нові гальма та задні барабани. На данний момент знято пластикові накладки на пороги - хотів перевірити чи не гнилий кузов під ними. Все повністю комплектно та з мінімальною корозією. В комплекті до авто йдуть додатково в колір 4 дверей з картами та склом, кришка багажника, капот, накладки на пороги та передній бампер. Продаю в зв'язку з тим, що не маю змоги користуватись за зрозумілих причин. Машина зберігається в сухому гаражі. Переоформлення лише за техпаспортом Знаходиться в місті Бровари, Київська область
Автомобіль пригнаний з Германії. Не битий, не фарбований. Проведено ТО в Украіні. Замінено 4 стойки, рульові тяги, масло, всі фільтра (салона, воздушний та ін). В гарному стані, не полірована, не готувалася до продажі. Всі побробиці за номером телефону
авто в доброму стані з переді мінялись пружини і стойки неділю назад зроблено ТО авто було
Продам Опель Астра h кінця 2007 року випуску.Коробка easytronic повністю обслужена,стоїть нове щеплення,сам блок обслужен.Двигун z16xe1 без теплообмінника та твинпорта,самий надійний та безпроблемний.Стоїть газ,працює без нарікань та вписаний.Зроблен капремонт голови блока циліндрів,прогорів клапан,газ цьому вина,зроблено все з умом,замінено усі клапана на нові,з усім що до цього причетне (фото в наявності).Зроблена чистка всіх каналів впускного колектора,все вичещено та відмито.Замінена помпа та ГРМ.Усі прокладки нові.Радіатор,кришка клапанів відносно нові,передні ступічні підшипники нові SKF,не дешеве задоволення.Все що могло відвалитись відвалилося,та поставлене на орігінальне нове.Помилок типу бідна зуміш відсутня,після чистки та ремонту голови.По кузову є питання,займатись не хочу,при цьому машинка не бита,вся рівна,жінка вдарила крило,фото є,поміняв на нове в колір,брав для жінки 2.5 роки відкатали 20 тис,а зробили набагато більше.Масло міняв не проїжджаючи і 7000 тис,останній раз залив Мотюль,після ремонту.Жидкостя всі нові.Пробіг 181350 тис.Два ключа.Протитуманки,мультируль,передні скло підйомники.Машина не з Європи,купувалась в Запоріжжі в автосалоні.Ні разу не підвела.В машині не курили.Оформлення будь яке.За дешево не віддам,продажна не спішна.
Astra GTC. Надійний, динамічний німецький автомобіль. налаштування та мультимедіа ОРС. Останнє ТО 01.02.2025
Продам чудовий власний автомобіль з прозорою історією. Пригнаний у 2022 року з пробігом 170к моїм знайомим, після цього 2024 придбав собі дане авто. По автомобілю за час експлуатації було багато чого заміненого на нові запчастини. Авто знаходиться в чудовому стані та в багатій комплектації такі як клімат, авто світло, авто дощ, додатковий хром пакет, затемнення зеркала заднього виду, регулювання зеркал та без іржі , хоть і є деякі моменти по кузову та по салону які хотів би підправити, але це не нове авто з салону так що на свої роки в чудову стані. Надійний мотор 1.7 дизель з чудовою витратою пального в 5 літрів по трасі та 6 літрів по місту який ще пройде скільки же якщо не більше). Авто майданчики можете не турбувати так як змоги залишати авто не має (кожен день ним користуюсь). Також розгляну варіанти обміни з моєю доплатою в розмірі 4к$. Це і є причина продажу. Можу бути не на звʼязку, тому телефонуйте після 19:00 чи телеграм- вайбер.
Opel Astra H 2012 — Офіційна, 1 власник, дуже добрий стан. Я єдиний власник з автосалону. Коробка робот-автомат (Easytronic): 5-ступеневий робот. Економія пального (майже як на механіці), але комфорт автоматичного перемикання. Коробка обслужена, в чудовому стані. Салон чистий та доглянутий. Кондиціонер повністю справний. Подушки всі цілі. В салоні ніколи не палили. Два комплекти резини. 235/50R19. Зимова гума вже стоїть.
Офіційний автомобіль, куплений в салоні. Пробіг 100% оригінальний. Два комплекти гуми
Опель на повному ходу. мотор працює добре. варити і фарбувати не потрібно. ходовка жива. гума хороша. є підсилювач керма і люк. оформлення будь-яке
Доглянута Астра в рідній фарбі. Ланцюг ГРМ замінено. Масло в двигуні мінялося тільки на оригінал від перевіреного постачальника. Дуже економний дизельний двигун - працює тихо без зайвих звуків. Сажовий фільтр , а також вся екологія в авто рідні , ніяких перепрошивок і втручань. АКБ в гарному стані - система STSRT/STOP працює як і всі інші системи. Гума зимова з дуже гарним протектором. Лобове скло рідне , а також всі інші також. Заводський з’ємний фароп. Комплектація COSMO . Пробіг рідний - готові до будь яких перевірок. Кліматична установка (кондиціонер) заправлений і готовий до літнього сезону. Салон доглянутий і без неприємних запахів. В багажнику заводський бортовий інструмент з докаткою. Два ключі. Можлива перереєстрація через ДІЯ Зацікавленим надішлю огляд всього автомобіля з прибором для підтвердження рідної фарби.
Я єдиний власник даного автомобіля в Україні. Потужний 1,9 надійний і добре обслужений дизельний двигун . Коробка в ідеальному стані. Салон чистий і доглянутий. Є незначні пошкодження лакофарбового покриття, тому віддаю зі знижкою на іх виправлення. Телефонуйте- домовимося!
Ідеальний стан не битий сто% такого другого немає! Купувалась в автосалоні. Стан автомобіля - ІДЕАЛЬНИЙ, як візуально, так і технічно (будь-які перевірки тільки вітаються)!!! Автомобіль завжди вчасно та якісно обслуговувався! На попередньому ТО 1 тис. тому замінено всі розхідники, гальмівні диски і колодки, а так само все необхідне по ходовій! На даний момент по авто немає взагалі ніяких зауважень, помилок немає, всі опції працюють справно. Двигун, коробка, ходова у відмінному стані. Експлуатувалась виключно на преміум паливі. Салон доглянутий, дуже акуратний. Всі скла рідні. Впевнений, таких автомобілів залишилося небагато! Сів і поїхав
Автомобіль технічно обслуговуваний. Їде гарно, турбіна працює, мотор масла не бере. На все що робилось є чеки. Стоять лед лампи, гарна літня гума. По кузову є нюанси на задніх арках. Кому потрібна машина-роботяга звертайтесь.
Продаю надійний та економний Opel Astra J 2012 року випуску. Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані, доглянутий і своєчасно обслуговувався. Рік випуску: 2012 Двигун: 1.4 Turbo Коробка передач: автоматична Пробіг: 171 тис. км. Паливо: бензин Авто комфортне як для міста, так і для далеких поїздок. Салон чистий та охайний, не прокурений. По кузову без серйозних пошкоджень. Двигун, коробка та ходова працюють без нарікань. Комплектація: карплей, камера заднього виду, кондиціонер, електросклопідйомники, мультимедіа, ABS, ESP, подушки безпеки та інше.
Продам Opel Astra 2018 року . Дизель 1.6. Автомобіль в чудовому технічному стані, по ходовій частині без зауважень . Двигун працює рівно, коробка без нарікань. Економний та надійний. Витрата палива: • місто — близько 6 л • траса — 4–5 л По кузову були косметично фарбовані два крила — переднє праве та заднє ліве, без ДТП, лише притертості. Є невеликий недолік на порозі біля водійських дверей — зачепили паркувальну півсферу. Авто доглянуте, комфортне та економне як для міста, так і для траси. Готове до будь-яких перевірок.
Автомобіль в гарному технічному стані, по мотору, коробці та ходовій проблем немає. Вкладень не потребує. На 265000 км проведено повне ТО: замінено комплект реміню ГРМ, помпу, термостат, теплообмінник, прокладку масляного насосу, прокладку клапаної кришки, патрубки охолоджувальної рідини, замінено колодки перед та зад, всі розхідники вчасно замінювались. Відповім на всі питання на мобільні дзвінки або в месенджері whatsapp.
Практичний та надійний хетчбек, який добре підходить для щоденного використання. Простий в обслуговуванні. Скло без тріщин та сколів. Рідний пробіг. Зберігалось в гаражі. Мотор, ходова частина без зауважень - все працює. Стан автомобіля хороший, ТО проводилось регулярно. Встановлено ГБО. Два комплекти ключів. Комфортний салон без дефектів. Сидінняв гарному стані. Реальному покупцю торг біля капоту.
